Kamaniņu braucēji Leikplesidā ārpus labāko desmitnieka

(Komentēt)
Kamaniņu braucēji Leikplesidā ārpus labāko desmitnieka Foto: arhīvs
2017. gada 15. decembris, 22:30

Pieticīgus rezultātus uzrādījuši Latvijas kamaniņu braucēji Pasaules kausa izcīņas piektā posma pirmās dienas sacensībās Leikplesidā (ASV). Labākie bija Andris un Juris Šici, kuri divnieku ekipāžu sacensībās ieņēma 11. vietu, kā arī Inārs Kivlenieks, kurš vīru konkurencē bija trīspadsmitais.

Divnieku ekipāžu sacensībās no trim latviešu duetiem pie rezultāta tikai siguldieši Andris un Juris Šici, kuri ar 9. un 12. rezultātu braucienos summā ierindojās 11. vietā. Posma uzvarētājiem vāciešiem Egertam/Benekenam viņi zaudēja 1,353 sekundes. Pasaules kausa kopvērtējumā brāļi Šici ieņem sesto vietu.

Ropažnieks Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs pirmajā braucienā krita, bet Pēteris Kalniņš un Oskars Gudramovičs piedzīvoja kritienu treniņā pirms sacensībām un uz starta neizgāja.

Vīru vieninieku sacensībās Inārs Kivlenieks pēc pirmā brauciena noslēdza labāko desmitnieku, bet otrajā bija trīspadsmitais ātrākais un šādu vietu ieņēma arī posma summā. Dubultuzvaru Leikplesidā svinēja Krievijas sportisti Romans Repilovs un Semjons Pavļičenko, uzvarētājam Kivlenieks zaudēja sekundes astoņas desmitdaļas. Jāatzīmē, ka dienu iepriekš Nāciju kausa sacensībās Inārs izcīnīja trešo vietu.

19. pozīcijā ar 24. un 19. laiku braucienos ierindojās Kristers Aparjods no Saulkrastiem (+1,269 s), bet 29. vietā (31., 22.) palika Artūrs Dārznieks no Siguldas (+1,794 s). Riks Kristens Rozītis, kurš šosezon līdz šim bijis stabilākais no Latvijas vīriem, un Kristaps Mauriņš nepārvarēja kvalifikāciju un pēc neveiksmīgiem braucieniem Nācijas kausā Pasaules kausa pamatsacensībās neiekļuva.

Sestdien plkst. 16.30 pēc Latvijas laika Leikplesidā sāksies sacensības dāmām, bet plkst. 19.05 notiks sprinta sacensības, kurās startēs pa 15 labākajiem šajā Pasaules kausa posmā katrā disciplīnā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Akordeoniste Evita Dūra iesaka doties uz mežu. 10 ekspresjautājumi aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/CH5EcOwP0i
aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…

Twitter Citi raksta

Sigulda_Thrills
Aktuālā informācija par Siguldas un apkaimes slēpošanas trasēm - tourism.sigulda.lv/aktul-informci… pic.twitter.com/XW6oPpiezE
Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018