Siguldas atklātajā badmintona čempionātā cīnījušies piecu valstu sportisti

(Komentēt) Galerija
Vīru dubultspēļu turnīra finālā pieredzējušie Guntis Lavrinovičs un Kārlis Vidass Vīru dubultspēļu turnīra finālā pieredzējušie Guntis Lavrinovičs un Kārlis Vidass Foto: Siguldas badmintona klubs
2017. gada 18. decembris, 12:38

Nedēļas nogalē ar piecu valstu pārstāvju piedalīšanos aizvadīts Siguldas atklātais badmintona čempionāts, kas vienlaikus bija arī "Yonex" Latvijas Apvienotās badmintona līgas trešais posms. Pie uzvarām turnīros tika gan viesi no ārzemēm, gan mājinieki siguldieši.

Elites grupas turnīros Siguldas badmintona kluba pārstāvji izcīnīja vienu uzvaru – vīru dubultspēļu turnīra finālā pieredzējušie Guntis Lavrinovičs un Kārlis Vidass ar 21:12, 21:18 pārspēja otru Siguldas duetu Kristaps Jānis Gulbis un Teodors Kerimovs.

Kārlis Vidass spēlēja arī vienspēļu turnīra finālā, taču piekāpās Tomam Vaškevičam no Lietuvas 21:23, 16:21 un ierindojās otrajā vietā. Uz goda pjedestāla kāpa arī siguldietis Artūrs Akmens, kurš pusfinālā zaudēja Vaškevičam, bet mačā par trešo vietu uzvarēja valmierieti Andi Bērziņu 21:15, 14:21, 21:15.

Dāmu dubultspēļu turnīra izšķirošajā spēlē Kristīne Šefere un Diāna Stognija no Rīgas pārspēja siguldieti Amandu Azarovu un lietuvieti Samantu Golubickaiti 21:8, 21:16, bet spēlē par trešo vietu Siguldas badmintonistu savstarpējā cīņā Diāna Aleksejeva un Arta Priedniece uzvarēja Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu 25:23, 17:21, 21:13.

Jaukto dubultspēļu turnīrā, kurā par uzvarētājiem kļuva rīdzinieki Edijs Līviņš un Diāna Stognija, trešo vietu ieguva Pauls Gureckis no Siguldas un Kristīne Šefere no Rīgas, bet dāmu vienspēļu turnīrā par čempioni kļuva valmieriete Una Berga.

Vairākas uzvaras Siguldas badmintonisti guva jauniešu un amatieru turnīros. B grupas finālturnīrā par 1.-3. vietu uzvaras abās spēlēs izcīnīja Diāna Lenceviča, bet trešajā vietā ierindojās Dace Damberga no Salaspils. C grupā puišiem pirmo un trešo vietu ieguva attiecīgi Dāvis Strazdiņš un Pēteris Jonins, bet U-13 grupā vienspēlēs par uzvarētāju kļuva Ričards Līdaks un Anete Priedniece, kura finālā trijos setos pārspēja novadnieci Madaru Mickēviču (trešā bija salaspiliete Evelīna Mažorina).

Novērtēt šo ziņu
(1 balsojums)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Paziņoti "Spēlmaņu nakts 2018" balvu pretendenti. Visvairāk nomināciju tiek Latvijas Nacionālajam teātrim… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Kas notiek Inčukalna gudrona dīķos aprinkis.lv/ekonomika/uzne… pic.twitter.com/CMEAHynH9C
aprinkislv
Mārcis Bendiks. Pecunia non olet jeb Nauda nesmird aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Pza0aXlEW7

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
No 23.jūnija līdz 13.jūlijam, tehniskā pārtraukuma laikā, būs slēgts Siguldas Sporta centra peldbaseins un Ūdens at… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018