Kivlenieks, Cauce un Šici uzvar Latvijas kausa izcīņā kamaniņu sportā

(Komentēt)
Kivlenieks, Cauce un Šici uzvar Latvijas kausa izcīņā kamaniņu sportā Foto: arhīvs
2017. gada 28. decembris, 14:34

Par Latvijas kausa ieguvējiem kamaniņu sportā elites grupā ceturtdien Siguldā kļuva Inārs Kivlenieks vīriem, Elīza Cauce dāmām un Andris un Juris Šici divnieku ekipāžu konkurencē.

Vīru sacensībās piedalījās tikai četri sportisti – Riks Kristens Rozītis, kurš pretendēja uz vietu Latvijas izlases sastāvā startam Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, treniņa laikā lauzis plaukstu un šosezon vairs nevarēs startēt. Viņa prombūtnē pirmās divas vietas likumsakarīgi ieņēma siguldietis Inārs Kivlenieks (att.) un saulkrastietis Kristers Aparjods, kurš uzvarētājam divu braucienu summā zaudēja 0,066 sekundes.


Trešo vietu ieņēma Artūrs Dārznieks, kuram ar Rozīti tuvākajos Pasaules kausa posmos bija plānots sadalīt trešo olimpisko ceļazīmi, bet ceturtais palika Kristaps Mauriņš.

Dāmām deviņu dalībnieču konkurencē ātrākā abos braucienos bija krimuldiete Elīza Cauce, kura par vairāk nekā pussekundi pārspēja Ullu Zirni no Siguldas. Trešajā vietā ierindojās Sigita Bērziņa, kura turklāt Zirnei zaudēja tikai sekundes sešas tūkstošdaļas, bet Pasaules kausa posmu pastāvīgā dalībniece Kendija Aparjode pēc neveiksmīga pirmā brauciena summā palika tikai septītā.

Divnieku sacensībās labākos rezultātus abos braucienos uzrādīja brāļi Šici, un summā tuvākos sekotājus Oskaru Gudramoviču un Pēteri Kalniņu viņi apsteidza par 0,526 sekundēm. Trešo vietu ieņēma ropažnieks Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs, bet ceturtajā palika juniori Mārtiņš Bots un Roberts Plūme no Ropažiem.

Vēl pirms Jaunā gada Latvijas kamaniņu braucēji dosies uz Vāciju, kur 6.un 7. janvārī Kēnigzē trasē norisināsies Pasaules kausa izcīņas kārtējais posms.

Latvijas kausa izcīņā jauniešiem vecākajā "A" grupā uzvarēja Gints Bērziņš no Siguldas, Zane Kaluma no Saulkrastiem un Artūrs Gruzdulis-Borovojs/Viktors Nahodkins no Stopiņiem, B grupā – rīdzinieks Fēlikss Grantiņš un Viktorija Ziediņa no Stopiņiem, bet jaunākajā C grupā – Gustavs Krasts no Stopiņu novada un Paula Boķe no Ogres.

Iepriekš:

Ziemas olimpiskajās spēlēs startēs desmit Latvijas kamaniņu braucēji

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Misija – skolotājs @Iespejamamisija . Arī Zaķumuižā @Ropazi_Latvia un @MarupesVSK Mārupē @Marupes_novads… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Automašīnu sadursmē Stopiņu novadā @Stopini_Latvia gājis bojā vīrietis aprinkis.lv/sabiedriba/kri…
aprinkislv
Aptauja Stopiņos @Stopini_Latvia . Kā vērtējat iespēju rīkot Dziesmu un deju svētku papildu koncertus?… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas laikā, 2.aprīlī, aicinām uz Ģimeņu dienas aktivitātēm – telpu orientēš… twitter.com/i/web/status/9…
BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018