30 dienas līdz olimpiskajām spēlēm. Būtiskākais, lai tās skatīties būtu īpaši aizraujoši

(Komentēt) Galerija
30 dienas līdz olimpiskajām spēlēm. Būtiskākais, lai tās skatīties būtu īpaši aizraujoši Foto: publicitātes
10. janvāris, 17:07

Tieši 30 dienas pirms ziemas olimpisko spēļu sākuma "Lattelecom" kopā ar olimpisko sporta veidu pārstāvjiem un sporta komentētāju Anatoliju Kreipānu apkopoja galveno, ko vērts zināt, lai olimpiskās spēles vērot būtu vēl aizraujošāk.

Savos ieteikumos dalījās kamaniņu, kērlinga, snovborda, kalnu slēpošanas un biatlona disciplīnas pārstāvji, iepazīstinot ar aktualitātēm šajās disciplīnās.

Jaunas disciplīnas
Šogad olimpiskajās spēlēs būs vērojamas četras jaunas disciplīnas – jaukto pāru kērlinga sacensības, "Big Air" disciplīna snovbordā, kalnu slēpošanas komandu sacensības, kā arī masu starts ātrslidošanā.

Latvijas kērlinga izlases pārstāvis Artis Zentelis par jauno disciplīnu teica: "Jaukto pāru sacensības olimpiskajās spēlēs noteikti būs saspringtas, un spēle kļūs vēl dinamiskāka, nekā līdz šim. Kērlings arī ir vienīgā disciplīna, kur sacensības notiks teju katru olimpisko spēļu dienu, tāpēc šai spēlei, kur iesaistīti teju 20 kg smagie akmeņi, noteikti būs jāseko līdzi īpaši intensīvi."

Vienā lēcienā jāparāda maksimums
Viens no Latvijas vadošajiem snovbordistiem Artūrs Cukunde, komentējot jauno "Big Air" disciplīnu, norādīja: "Šeit sportistam visas savas spējas jāspēj demonstrēt vienā lēcienā, koncentrējoties vienam trikam, kas nozīmē – tajā "jāiet uz visu banku", uzņemoties lielāku risku. Skatītājiem šīs sacensības noteikti būs ļoti iespaidīgas."

Startējot komandā, papildu atbildības sajūta
Savukārt kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, raksturojot jauno kalnu slēpošanas disciplīnu – komandu sacensības, skaidroja: "Ja ierasti var teikt, ka sportists, slēpojot trasē, ir viens, tad šī komandas disciplīna noteikti rada citādāku sajūtu, tai skaitā papildu atbildību. Kā arī rada lielāku intrigu skatītājiem, jo rezultāti ir neparedzamāki." Komandas sacensībās skatītājiem būs iespēja sekot līdzi sportistiem visas trases garumā, ne tikai atsevišķos tās posmos.

Biatlonā – spēcīga konkurence
Jēkabs Nākums, komentējot iespējamos rezultātus biatlonā, pauda: "Protams, var minēt galvenos favorītus, bet tādi ir 30 labākie sportisti, kas nozīmē – jebkurš no viņiem var iegūt medaļas, un tas piedod sacensībām lielāku azartu." Neskatoties uz to, ka šobrīd biatlonā pārliecinošs līderis ir francūzis Martēns Furkāds, olimpiskajās spēlēs ļoti iespējams ir sagaidīt arī pārsteigumus.

"Lattelecom" informēja, ka saviem klientiem nodrošinās plašāko Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu pārraižu piedāvājumu piecos "Eurosport" kanālos HD kvalitātē un lietotnē "Shortcut", kas būs vienīgā vietne spēļu vērošanai mobilajās ierīcēs.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV

Twitter Citi raksta

Sigulda_Thrills
Aktuālā informācija par Siguldas un apkaimes slēpošanas trasēm - tourism.sigulda.lv/aktul-informci… pic.twitter.com/XW6oPpiezE
Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018