Aprinkis.lv - Arī Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanā pārceltas

Arī Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanā pārceltas

(Komentēt)
Arī Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanā pārceltas Foto: arhīvs
12. februāris, 7:50

Latvijas vadošās sieviešu kalnu slēpotājas Leldes Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanas olimpiskajās spēlēs pirmdien tika pārceltas pārāk spēcīga vēja dēļ.

Milzu sacensības sievietēm pirmdien bija iecerētas plkst.3.15 pēc Latvijas laika, tomēr pārāk stiprā vēja un nelabvēlīgo laika prognožu dēļ tās tika atceltas un pārceltas uz vēlāku laiku. Rīkotāji pavēstījuši, ka sieviešu milzu slaloms līdz ar to notiks ceturtdien.

Dažas sportistes pauda izbrīnu par sacensību atcelšanu, sakot, ka ir gatavas startēt arī šādos apstākļos.

"Mums teica, ka sacensības notiks, taču pērkšņi pieņēma lēmumu tās atcelt, tāpēc esmu mazliet pārsteigta," aģentūra AFP citē pašreizējo pasaules čempioni milzu slalomā Tesu Vorliju no Francijas. "Neskatoties uz vēju, es biju gatava sacensībām, bet tagad pēc iespējas ātrāk jāatgriežas olimpiskajām ciematā".


Kā novērojusi aģentūra LETA, teju visu olimpisko spēļu laiku Phjončhanā valda ziemīgi un vējaini laikapstākļi, it sevišķi kalnos.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien šādu pašu iemeslu dēļ tika atceltas arī vīriešu sacensības nobraucienā, kur uz starta bija paredzējis doties arī Kristaps Zvejnieks. Arī šīm sacīkstēm tagad paredzēts norisināties ceturtdien.

Tāpat pirmdien tika atcelts nobrauciena treniņš vīriešiem, kam bija jānotiek pirms otrdien gaidāmajām cīņām Alpu kombinācijā, kurā plāno startēt arī Zvejnieks.

Organizatori norāda, ka spēcīgā vēja dēļ, kas kalnos sasniedz 18 metrus sekundē, bīstama ir arī dalībnieku, tiesnešu un citu sacensībās iesaistīto personu nogādāšana starta vietās ar funukulieriem. Tieši šī iemesla dēļ tika slēgts funikulieris, kurš kalna galā nogādā nobrauciena dalībniekus.

Laika apstākļi iespaidojuši arī snovborda sacensību norisi, aizkavējot medaļu dalīšanu sloupstailā dāmām. Organizatori jau svētdien atcēla šo sacensību kvalifikāciju, bet pirmdien atcēla pēdējo no trim fināla braucieniem, savukārt pirmie divi fināla braucieni, kuriem vajadzēja sākties plkst.10 pēc vietējā laika, tika uz pusotru stundu aizkavēti.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018