Arī Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanā pārceltas

(Komentēt)
Arī Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanā pārceltas Foto: arhīvs
12. februāris, 7:50

Latvijas vadošās sieviešu kalnu slēpotājas Leldes Gasūnas milzu slaloma sacensības Phjončhanas olimpiskajās spēlēs pirmdien tika pārceltas pārāk spēcīga vēja dēļ.

Milzu sacensības sievietēm pirmdien bija iecerētas plkst.3.15 pēc Latvijas laika, tomēr pārāk stiprā vēja un nelabvēlīgo laika prognožu dēļ tās tika atceltas un pārceltas uz vēlāku laiku. Rīkotāji pavēstījuši, ka sieviešu milzu slaloms līdz ar to notiks ceturtdien.

Dažas sportistes pauda izbrīnu par sacensību atcelšanu, sakot, ka ir gatavas startēt arī šādos apstākļos.

"Mums teica, ka sacensības notiks, taču pērkšņi pieņēma lēmumu tās atcelt, tāpēc esmu mazliet pārsteigta," aģentūra AFP citē pašreizējo pasaules čempioni milzu slalomā Tesu Vorliju no Francijas. "Neskatoties uz vēju, es biju gatava sacensībām, bet tagad pēc iespējas ātrāk jāatgriežas olimpiskajām ciematā".


Kā novērojusi aģentūra LETA, teju visu olimpisko spēļu laiku Phjončhanā valda ziemīgi un vējaini laikapstākļi, it sevišķi kalnos.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien šādu pašu iemeslu dēļ tika atceltas arī vīriešu sacensības nobraucienā, kur uz starta bija paredzējis doties arī Kristaps Zvejnieks. Arī šīm sacīkstēm tagad paredzēts norisināties ceturtdien.

Tāpat pirmdien tika atcelts nobrauciena treniņš vīriešiem, kam bija jānotiek pirms otrdien gaidāmajām cīņām Alpu kombinācijā, kurā plāno startēt arī Zvejnieks.

Organizatori norāda, ka spēcīgā vēja dēļ, kas kalnos sasniedz 18 metrus sekundē, bīstama ir arī dalībnieku, tiesnešu un citu sacensībās iesaistīto personu nogādāšana starta vietās ar funukulieriem. Tieši šī iemesla dēļ tika slēgts funikulieris, kurš kalna galā nogādā nobrauciena dalībniekus.

Laika apstākļi iespaidojuši arī snovborda sacensību norisi, aizkavējot medaļu dalīšanu sloupstailā dāmām. Organizatori jau svētdien atcēla šo sacensību kvalifikāciju, bet pirmdien atcēla pēdējo no trim fināla braucieniem, savukārt pirmie divi fināla braucieni, kuriem vajadzēja sākties plkst.10 pēc vietējā laika, tika uz pusotru stundu aizkavēti.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Latvijas florbola čempioni @FSMasters nodrošina Stopiņu novadam @Stopini_Latvia uzvaru Pierīgas novadu spēlēs… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Vai jūsu ģimenē skolēni vasarā strādā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/17f3X714Es
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Viedoklis. Reņģu, gurķu, sēņu vai kartupeļu svētki aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/BuXEupdM36

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Sestdien Ķekavas novadā norisināsies Latvijas tautas deju kolektīvu auto orientēšanās sacensības “Pa Pēdām”. Starts… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Skolēnu vasaras nodarbinātības projekta dalībniekiem no 23. līdz 30.maijam tiks izsniegti norīkojumi uz darba vietā… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Šajā nedēļas nogalē norisināsies Siguldas pilsētas svētki: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/mQfM2kYuHS

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018