Aprinkis.lv - Martins Dukurs: Dienvidkorejieši spēlē paslēpes

Martins Dukurs: Dienvidkorejieši spēlē paslēpes

(Komentēt)
Martins Dukurs: Dienvidkorejieši spēlē paslēpes Foto: ekrānšāviņš no ibsf.org
12. februāris, 16:32

Dienvidkorejas skeletonisti pašlaik spēlē paslēpes, par ko liecina arī viņu nepiedalīšanās Phjončhanas olimpisko spēļu pirmajos divos oficiālajos treniņbraucienos, sacīja latvietis Martins Dukurs.

Vīriešu skeletonisti olimpisko spēļu sacensības aizvadīs ceturtdien un piektdien, tajās piedaloties arī brāļiem Martinam un Tomasam Dukuriem. Pirmdien tika aizvadīti pirmie oficiālie treniņbraucieni, kur M.Dukurs bija ceturtais un septītais, kamēr T.Dukurs - septītais un 17.

Pēc pirmajiem treniņiem Latvijas skeletona komandu apciemoja arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

"Pirmais treniņbrauciens bija ļoti labs. Tas pat īstenībā patīkami pārsteidza - es tādus saucu par mūžiniekiem. Otrajā savukārt nobraucu mazliet neprecīzāk, samainīju arī slieces, kas šiem laikapstākļiem nav īsti atbilstošas," atzina M.Dukurs. "Mūžinieks ir tāds brauciens, kāds gadās pāris reizes mūžā. Šodien bija tiešām labs."

M.Dukurs gan atzina, ka tas nenozīmē, ka Phjončhanas trase ir atkosta, jo pagaidām labs brauciens tajā sanācis tikai viens, kamēr pārējie bijuši ar kļūdām.
"Šobrīd vēl "lēkāju" ar sliecēm - šajā trasē pirms olimpiskajām spēlēm bijuši četri braucieni un četras slieces. Gribas ātrāk saprast un "uzsēsties" uz vienas slieces, bet pēc tam to maksimāli piebraukt," uzsvēra viena no Latvijas lielākajām cerībām uz medaļu.

"Šodien startā uzskrēju vairāk [nekā neoficiālajos treniņos] un uzreiz bija labāk. Tas diezgan ievērojami maina laiku - katra simtdaļa startā ir reiz trīs finišā. Ja iegūstu septiņas simtdaļas startā, finišā tās jau ir divas desmitdaļas. Gribu vēl kādā dienā startā uzskriet ātrāk, lai labāk notestētu otro virāžu," sacīja M.Dukurs.

Negaidīti labus laikus pirmajos treniņos uzrādīja 22 gadus vecais ķīnietis Gens Veņcjans, kurš pirmajā treniņā pat bija trešais, kamēr pirmdien trasē nedevās mājinieks un galvenais M.Dukura konkurents Sunbins Juns.

"Šobrīd ķīnietis lido nenormāli. Īstenībā viņa braucieni nav tādi, kādi ir uzrādītie laiki. Nedomāju, ka viņš šeit būtu vairāk trenējies par mums. Jau treniņnedēļā viņš bija ātrs. Ceru, tā arī būs - ka viņš ātri brauc tikai treniņos un sacensībās saviem laikiem netiek līdzi," pauda M.Dukurs. "Jā, korejieši pārliecinoši spēlē paslēpes. Viņi par sevi ir ļoti pārliecināti. Dienvidkorejieši ir tikuši arī pie labām sliecēm, no kurām viens zīmējums diezgan labi skrien. Šodien ar tādām sliecēm brauca brits Dominiks Pērsons un tikai par desmitdaļu atpalika trases rekorda."

"Noskaņojums man ir diezgan labs, fiziski šobrīd jūtos ļoti labi. Arī braucieni trasē sāk kļūt tādi, kādus gribētos redzēt. Kopumā pat nav nekā tāda par ko varētu pasūdzēties," apmierināts bija titulētākais pasaules skeletonists.

M.Dukurs arī izteicās, ka kopumā olimpiskā trase ir sagatavota labi, lai gan starta grope varējusi būt labāka. "Starta grope stumj vienu dienu pa labi, bet otru - pa kreisi. Nav tā, ka ietu pa vidu."

"Man ir vajadzīgi mazliet siltāki laikapstākļi, es tos gaidu. Aukstumā man kamana diez ko labi neskrien," norādīja sportists.

Pēdējās dienās gaisa temperatūra olimpisko spēļu norises vietā regulāri bijusi zem -10 grādiem pēc Celsija vai vairāk. Savukārt šonedēļ sinoptiķu prognozes liecina, ka sals atkāpsies.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018