Aprinkis.lv - Ulla Zirne: Aizvadīju savus divus labākos braucienus Phjončhanas trasē

Ulla Zirne: Aizvadīju savus divus labākos braucienus Phjončhanas trasē

(Komentēt)
Ulla Zirne: Aizvadīju savus divus labākos braucienus Phjončhanas trasē Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija
12. februāris, 18:45

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne pirmdien aizvadīja savus labākos braucienus Phjončanas olimpisko spēļu trasē, pēc veiksmīgās sacensību dienas pauda sportiste. Zirne pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem olimpisko spēļu braucieniem ieņem astoto vietu. Noslēdzošos divus piegājienus sportistes veiks otrdien.

Olimpisko spēļu norises vietā Phjončhanā šobrīd nav tie patīkamākie laikapstākļi, jo valda liels vējš un sals.


"Leikplesidā arī bija ļoti auksti, tomēr tie aukstumi atšķiras. Phjončhanā varbūt nav tik zema temperatūra pēc grādiem, bet vējš šo aukstumu padara vēl lielāku. Savukārt Leikplesidā temperatūra pēc grādiem bija zemāka, bet nebija tik vējains. Šeit ir auksti, tas tiesa," pēc pirmdienas sacensībām teica Zirne.

"Kad pirms gada Phjončhanā notika Pasaules kausa posms, apstākļi bija tādi paši kā tagad, turklāt devītā virāža bija vēl grūtāka. Zināju, ka būs auksts un ledus būs ciets," atklāja Zirne. "Kad ir tik ciets ledus, jābūt pēc iespējas vairāk atbrīvotam, jāguļ un jāspiežas klāt kamanām, jo tai ir tendence visu laiku iet šķērsām."

Pēc pirmdienas sacensībām 22 gadus vecā Zirne bija gana apmierināta ar savu rezultātu.

"Šie bija mani divi labākie braucieni šajā trasē. Otro braucienu lieku pirmajā vietā, bet pirmo - otrajā. Treniņos bija nianses, kas nesanāca trases augšdaļā, taču arī šodien tur viss nebija perfekti. Problēmas bija arī devītajā virāžā, bet šodien sanāca tā, ka labāk teju nav iespējams. Varētu vēl tikai mazliet atbrīvoties, bet tāpat bija labi," sacīja Zirne.

Pirms olimpiskajām spēlēm Zirne nekautrējās uzstādīt mērķi iebraukt labāko sešiniekā, no kura viņa pašlaik nav tālu, atpaliekot 0,092 sekundes.

"Jā, tas bija mērķis, bet par to vairs nedomāju. Esmu šeit un daru savu darbu. Cenšos veikt pēc iespējas labākus braucienus. Ja tas izdosies, rezultāts neizpaliks," noteica Zirne, kura piebilda, ka otrdien gaidāmajos trešajos un ceturtajos braucienos nepieciešams uzlabot nianses trases augšdaļā un iegūt lielāku brīvības sajūtu, bet viņa neizslēdza iespējamību, ka varētu arī noriskēt.

Tikmēr ne tik veiksmīgus pirmos braucienus aizvadīja Elīza Cauce un Kendija Aparjode, kuras pēc pirmajiem diviem braucieniem ieņem attiecīgi 21. un 24. pozīciju.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018