Mārupes BMX braucējiem astoņas medaļas Latvijas kausa Madonas posmā

Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Nedēļas nogalē Madonā aizvadīts “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezonas ceturtais posms. Trīs uzvaras un vēl piecas medaļas sacensībās izcīnīja Mārupes BMX kluba pārstāvji. Madonas posms notika paralēli Eiropas kausa sacensībām, tāpēc iztika bez mūsu vadošajiem elites, U23 un junioru sportistiem, norāda Latvijas Riteņbraukšanas federācijā.

Mārupes BMX klubam uzvaras izcīnīja Gabriela Gleizdāne jaunākajā G6- grupā meitenēm, kā arī Matīss Melnis B11-12 grupā un Rūdolfs Sils B9 grupā puišiem.

Jaudīgajā B15-16 grupā jauniešiem Adriāns Jermakovs lielajā finālā piekāpās vienīgi Robertam Černovam (“BMX Rīga”/RRS) un ieguva otro vietu. Sudrabs arī Jānim Ruskim M17+ grupā, Kristenam Kraujam B7 grupā un Katei Lukšai G9-10 grupā. Savukārt trešajā vietā G13-14 grupā ierindojās Marta Zemīte.

Šoreiz tikai viena godalgota vieta “BMX Ādaži” komandas pārstāvjiem – B6 grupā trešo vietu ieņēma Pauls Ģēģeris.

Svētdien turpat Smeceres sila trasē lieliskā gaisotnē aizvadītas tika Madonas pilsētas svētku sacensības. Sezonas turpinājums gaidāms 17. jūnijā Ventspilī. Augusta beigās BMX braucēji viesosies Mārupē, bet septembra beigās – Ādažos.