Kristaps Zvejnieks izcīna trešo vietu Tālo Austrumu kausa slaloma sacensībās Japānā

(Komentēt)
Kristaps Zvejnieks izcīna trešo vietu Tālo Austrumu kausa slaloma sacensībās Japānā Foto: E.Beļakovs, ski.lv
11. marts, 13:59

Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks, kurš februārī aizstāvēja valsts godu Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, svētdien Japānā Tālo Austrumu kausa ietvaros izcīnīja trešo vietu slalomā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva mājinieks Rjunosuke Ohkoši, kurš divus braucienus veica minūtē un 39,35 sekundēs. Viņam 0,71 sekundi zaudēja tautietis Kjosuke Kono, kamēr trešais bija mārupietis Zvejnieks, kurš bija vēl par 0,14 sekundēm lēnāks.

Zīmīgi, ka pēc pirmā brauciena Zvejnieks abiem japāņiem bija priekšā, tomēr otrajā braucienā viņš savu pozīciju nenoturēja.

Šajās sacensībās Latvijas kalnu slēpotājs nopelnīja 12,33 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas punktus, kas viņam ir otrs labākais sasniegums šajā sezonā.

Tikmēr 13.vietā ierindojās Kristapa Zvejnieka brālis Miks Zvejnieks, kurš uzvarētājam zaudēja 2,95 sekundes, tiekot pie 27,55 FIS punktiem.
Savukārt dāmu sacensībās Agnese Āboltiņa nefinišēja pirmajā braucienā.

Iepriekš Tālo Austrumu kausa izcīņas ietvaros Saporo vajadzēja notikt milzu slaloma sacensībām, kuras piektdien un svētdien slikto laika apstākļu dēļ tika atceltas.

Jau vēstīts, ka trešdien Engaru pilsētā notikušajās sacensībās K.Zvejnieks slalomā bija piektais, nopelnot 10,53 FIS punktus, kas bija viņa labākais sniegums šosezon un ceturtais veiksmīgākais karjerā.

Savukārt pirmdien turpat milzu slaloma sacensībās K.Zvejnieks ieguva piekto vietu un tobrīd uzstādīja sezonas rekordu FIS punktos (15,50), kamēr otrdien slaloma sacensībās viņš līdz finišam netika.

Dāmu slaloma sacensībās trešdien sesto vietu izcīnīja Āboltiņa, nopelnot 30,13 FIS punktus, kas viņai bija otrais labākais rādītājs šajā sezonā un piektais karjerā.

Āboltiņa karjeras rekordu uzstādīja 2016.gada decembrī, kad slaloma sacensībās Norvēģijā nopelnīja 24,08 FIS punktus.

FIS punktus rēķina no uzvarētājam zaudētā laika, ņemot vērā arī labāko dalībnieku reitingu. Jo mazāk FIS punktu tiek nopelnīti, jo rezultāts ir augstvērtīgāks.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas @fta_news Rīgas čempionātā aprinkis.lv/zinas/item/458… pic.twitter.com/oEOd80bS7x
aprinkislv
@Maris_Zanders komentārs: Pieļauju, ka vairākumam Latvijas cilvēku interese par Korejas pussalā notiekošo aprobežoj… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kam taisnība – policijai vai restorānam @vairaksaules aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/DimUKP6oYb

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Šonedēļ Siguldas novadā – grupas „Instrumenti” koncerti, izlaidumi skolās un citi pasākumi: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/Qx53SQZ4bH
OlainesKulturai
Sestdien sola brīnišķīgu laiku! Ņem mazo brāli vai māsu pie rokas un nāciet uz Olaines Mežaparku! ;) Tur dažādas ja… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Tev ir biznesa ideja un vēlies to īstenot? Līdz 18.jūnijam piesakies Jauno uzņēmēju konkursam goo.gl/gZ7reY

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018