LABL piektajā posmā uzvar Siguldas, Baložu, Rīgas un Indijas badmintonisti

(Komentēt) Galerija
LABL piektajā posmā uzvar Siguldas, Baložu, Rīgas un Indijas badmintonisti Foto: Siguldas badmintona klubs
12. marts, 12:54

Latvijas Apvienotās badmintona līgas (LABL) priekšpēdējā piektā posma sacensībās Siguldā tikai vienā no pieciem galvenajiem turnīriem uzvarētāju noteikšanai finālā pietika ar diviem setiem, kas apliecina aizvadīto cīņu spraigumu.

Divas uzvaras nedēļas nogalē izcīnīja Siguldas badmintona kluba pārstāve Liāna Lenceviča. Vienspēļu turnīra finālā viņa ar 16:21, 21:11, 21:15 pārspēja Diānu Stogniju no Rīgas Skolēnu pils komandas, bet dubultspēlēs pārī ar Amandu Azarovu izšķirošajā mačā pret novadniecēm Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu pārliecinoši vinnēja 21:11, 21:9. Arī trešo vietu pāru cīņās ieguva siguldietes – Marta Brengule un Amanda Sofija Grosberga, kuras "mazajā finālā" uzvarēja rīdzinieces Terēzi Balodi un Inesi Preinbergu 21:16, 21:16.

Vīru vienspēļu turnīra finālā savā starpā tikās abi kopvērtējuma līderi – Pauls Gureckis (Siguldas BK/RSP/RBS) sīvā cīņā pārspēja Artūru Akmeni no Siguldas badmintona kluba 21:17, 12:21, 21:19. Savukārt mačā par trešo vietu Jānis Malnačs no Baložiem ne mazāk spraigā cīņā piekāpās Kristapam Jānim Gulbim (RTU/SBK) 21:19, 19:21, 17:21.

Vīru dubultspēlēs par uzvarētājiem kļuva Kristaps Jānis Gulbis un Teodors Kerimovs (RTU/SBK). Finālā viņi ar 21:7, 19:21, 21:14 uzvarēja Aigaru Bedrīti (Valmiera) un Mārtiņu Kažemaku (Baloži), bet trešajā vietā ierindojās Baložu badmintonistu duets Viesturs Bajārs un Jānis Malnačs. Uzvaru M. Kažemaks svinēja jaukto dubultspēļu turnīrā, kurā pāri ar Anitu Švalbi triju setu cīņā pieveica Paulu Gurecki un Diānu Stogniju 25:23, 12:21, 21:15.

Kā ierasts LABL posmos, notika arī amatieru un jauniešu turnīri B un C grupās. B grupās uzvarēja Uldis Dzirkalis no Jēkabpils un Arīna Babre no Valmieras, bet spēlē par trešo vietu Diāna Lenceviča no Siguldas uzvarēja Daci Dambergu no Salaspils badmintona kluba 26:28, 23:21, 21:16. Savukārt C grupā otrajā LABL posmā pēc kārtas triumfēja Pravīns Kanna Muthukrišnans no Indijas, kurš finālā apspēlēja siguldieti Dāvi Strazdiņu 24:26, 21:19, 21:18.

Visbeidzot U-13 vecuma grupas turnīrā meitenēm pirmās divas ieguva siguldietes Madara Mackēviča un Anete Priedniece, bet U-15 grupā puišiem otro vietu aiz valmierieša Rainera Zviedra ieņēma mājinieks Ričards Līdaks.

Latvijas Apvienotās badmintona līgas pēdējais sestais posms plānots 21. un 22. aprīlī Siguldas Sporta centrā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Pierīgā sākusies kūlas degšanas sezona aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/jLFgpluLYO
aprinkislv
Grāmatu draugiem nav pamata satraukumam, Pierīgas bibliotēkas neaiztiks aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/t6CCcDQIjG
aprinkislv
Ulbrokas florbolisti @FSMasters @Stopini_Latvia pusceļā uz finālu aprinkis.lv/zinas/item/439… pic.twitter.com/0CVAnjo7ZR

Twitter Citi raksta

BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa
sigulda_lv
Otrdien @LIAALatvija Siguldas Biznesa inkubatorā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena „No idejas līdz biznesam”… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Jauno komponistu un izpildītāju konkurss “Skaņuraksti Ādažos” jau 23.martā goo.gl/xbPjZj

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018