Murjāņu sporta ģimnāzijā sveic ''Sporta laureātus 2017''

(Komentēt) Galerija
Kamaniņu  nodaļas laureāti un viņu sveicēji. Kamaniņu nodaļas laureāti un viņu sveicēji. Foto: Gita Satovska
12. marts, 15:38

Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) pasniegtas balvas tradicionālajā pasākumā ''Sporta laureāts''. Šogad balvas tika pasniegtas nominācijās "Paraugs sportā" un "Cerība sportā" starptautisko sacensību, Latvijas Jaunatnes Olimpiādes un Latvijas pieaugušo čempionātu laureātiem.

Kā informēja MSĢ preses pārstāve Mērija Ansviesule, pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Phjončhanas olimpisko spēļu medaļnieks Oskars Melbārdis un kamaniņu braucēji – brāļi Šici, Elīza Cauce, Kendija un Kristers Aparjodi, Pēteris Kalniņš, Oskars Gudramovičs un Inārs Kivlenieks, kuri vēlreiz apliecināja, ka savai sportiskās karjeras izaugsmei paldies var teikt Murjāņu sporta ģimnāzijai.

Tehniskajos sporta veidos balvas nominācijā "Paraugs sportā" saņēma vesela rinda kamaniņu braucēju: Anda Upīte par 7. vietu pasaules junioru čempionātā (PJČ), Elīna Ieva Vītola par 11. vietu PJČ un 3. vietu komandu stafetē Eiropas junioru čempionātā (EJČ), Sigita Bērziņa par 4. vietu komandu stafetē un 14.vietu PJČ, divvietīgā ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme par 6. vietu un 4. vietu komandu stafetē PJČ, kā arī 3. vietu EJČ, kā arī Gints Bērziņš, kurš, būdams jaunāks par saviem konkurentiem, izcīnīja 15. vietu PJČ.

Visi nominētie kamaniņu braucēji veido Latvijas junioru izlases kodolu. Ikdienā atlētus startiem sagatavo treneri Aivars Kalniņš, Jānis Ozoliņš, Pēteris Cīmanis un Zintis Šaicāns.

Balvu nominācijā ''Paraugs sportā'' saņēma arī riteņbraucējs Kristers Ansons, kurš balvai tika nominēts par 14. vietu grupas braucienā EJČ. Kristeru ikdienā trenē Jānis Veide un Mārtiņš Trautmanis.

Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļā balvu nominācijā ''Paraugs sportā'' saņēma: Jūlija Gutova par 10. vietu olimpiskajā disciplīnā EJČ, 13. vietu olimpiskajā disciplīnā EČ, 12. vietu PJČ, LRČ un 1. vietu Latvijas čempionātā un Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kā arī Aleksejs Ševcovs par 7.vietu Eiropas jaunatnes Olimpiādē, 2. un 3. vietu ''Olimpik Hopes'' sacensībās.

Individuālajos sporta veidos balvu saņēma Lauris Kaufmanis – Latvijas junioru čempions diska mešanā un lodes grūšanā, Latvijas ziemas vicečempions pieaugušajiem diska mešanā un lodes grūšanā, kurš izcīnījis arī 12. vietu diska mešanā EJČ.

Komandu sporta veidos balvu nominācijā "Paraugs sportā" saņēma Kristaps Šmits, kurš U-21 vecuma grupā izcīnīja bronzas godalgu Pasaules čempionātā pludmales volejbolā.

Balvu nominācijā "Cerība sportā" tehniskajos sporta veidos saņēma: smaiļotājs un kanoe airētājs Artūrs Belāns par 9. vietu neolimpiskajā disciplīnā EJČ un uzvaru LRJČ, kā arī smaiļotājs un kanoe airētājs Iļja Lučenkovs par 3. vietu starptautiskajās sacensībās ''Olimpik Hopes'' un 2. vietu Baltijas Jūras spēlēs.

Balvu nominācijā "Cerība sportā" individuālajos sporta veidos saņēma: vidējo distanču skrējēja Ilarija Ločmele – trīskārtēja Latvijas Jaunatnes Olimpiādes čempione (1.vieta 1500 un 3000m skrējienā, kā arī 3000m soļošanā). Latvijas čempione 4 km krosā un 11.vietas ieguvēja 3000 m skrējienā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā, kā arī Aksels Blanks par 2. vietu 1500m un 3. vietu 800m skrējienā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un 4.vietu Baltijas komandu čempionātā 1500 m skrējienā. Vidējo distanču skrējējus teicamiem startiem sagatavojis treneris Gints Bitītis.

Balvas saņēma arī Latvijas čempions diska mešanā un vicečempions lodes grūšanā U18 vecuma grupā un Baltijas valstu U18 meistarsacīkšu uzvarētājs Dins Demidočkins, kā arī Latvijas Jaunatnes Olimpiādes čempions diska mešanā Artūrs Demidočkins. Abus brāļus, kā arī Lauri Kaufmani augstiem sasniegumiem sportā sagatavo treneris Guntars Gailītis.

Balvu nominācijā "Cerība sportā" saņēma arī diska metēja Oksana Vasiļjeva, kura ir Latvijas Jaunatnes Olimpiādes čempione, ziemas un vasaras čempione (U16), kā arī 2. vietas ieguvēja Baltijas valstu čempionātā, diska metēja Elīza Puķāne, kura, būdama junioru vecumā, izcīnījusi 1. vietu pieaugušo konkurencē Latvijas ziemas čempionātā, kā arī izcīnīja augsto 3. vietu pieaugušo konkurencē Baltijas valstu čempionātā. Abas meitenes trenē Valentīna un Andris Smoči.

Sveikti arī divi šķēpa metēji, trenera Andreja Vaivada audzēkņi – Eva Dreimane balvu saņēma par 20. vietu EJČ, 1.vietu starptautiskajās sacensībās ''Ventspils šķēpi'' un 2.vietu Baltijas čempionātā šķēpa mešanā, kā arī Artis Čakšs par 1.vietu Eiropas bērnu spēlēs.

Komandu sporta veidos balvu nominācijā "Cerība sportā" saņēma treneru Ingas Ikaunieces un Ilmāra Pūliņa audzēkņi Jānis Jansons un Roberts Kļaviņš, kuri EEVZA pludmales volejbola čempionātā izcīnīja 3.vietu, volejbolistes Dārta Lūse, Petra Ņečiporuka un Rūta Linde, kuras Latvijas junioru izlases sastāvā izcīnīja 1.vietu Baltijas kausā U18 grupā un 2.vietu EEVZA čempionātā U17 vecuma grupā. Tāpat balvu saņēma arī hanbolists Ņikita Pančenko, kurš ir Latvijas pieaugušo izlases pamatsastāva spēlētājs un MSĢ/LAT–"Hertz" komandas līderis. Viņa treneri ir Arnolds Straume un Ivars Lācis.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ikšķilē @Ikskilelv . Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/GFikdq3y9k
aprinkislv
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā @TURAIDASmuzejs – starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2018 noslēgums… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

ATD_LV
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt Vasaras saulgriežu svētkus Turaidas muzejrezervātā, 21. un 22.jūnijā tiks n… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastic
Šovasar, savu 21 dzimšanas dienu svinēs plašākais džeza mūzikas festivāls Latvijā. tinyurl.com/y7h4joybtwitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Līgo laukumā atvērta bezmaksas publiskā tualete. goo.gl/79jWLc pic.twitter.com/j0ehJ0IgWH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018