Kristaps Zvejnieks izcīna uzvaru Latvijas čempionāta sacensībās Alpu kombinācijā

(Komentēt)
Kristaps Zvejnieks izcīna uzvaru Latvijas čempionāta sacensībās Alpu kombinācijā Foto: E.Lukšo, www.ski.lv
12. aprīlis, 17:05

Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks ceturtdien Somijā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta sacensībās Alpu kombinācijā, kas reizē bija arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas mači.

Vispirms kalnu slēpotāji sacentās supergigantā, kur K.Zvejnieks trasi veica 53,72 sekundēs, kas bija ceturtais ātrākais rezultāts un tika atalgots ar 45,12 FIS kategorijas punktiem. Tikmēr pirmo desmitnieku noslēdza Elvis Opmanis un Miks Zvejnieks, kuri tika pie attiecīgi 60,80 un 63,24 FIS punktiem, 13. vietā bija Žaks Gedra (71,38 FIS punkti), 24.pozīciju ieņēma Dāvis Zvejnieks (83,59), desmit vietas zemāk bija Daniels Loss (97,43), bet pēdējais starp 40 dalībniekiem palika Kristaps Lazdāns (176,00). Savukārt Kristers Čerņevskis nefinišēja.

Alpu kombinācijas otrajā disciplīnā, slalomā, K.Zvejnieks uzrādīja sesto labāko rezultātu, bet ar to pietika, lai izcīnītu uzvaru. K.Zvejnieks divu disciplīnu summā par 0,06 sekundēm apsteidza somu Jonu Pīrainenu, bet trešais bija vēl viens mājinieks Saku Aho, kurš latvietim zaudēja 0,32 sekundes.

K.Zvejnieks par uzvaru saņēma 53,45 punktus. Tikmēr ceturtais bija Gedra, kurš tika pie 59,69 FIS punktiem, septīto vietu izcīnīja M.Zvejnieks (64,70 FIS punkti), 14.vietā bija Opmanis (87,92), 25.pozīciju ieņēma D.Zvejnieks (125,66), bet 27. bija Loss (130,57), kamēr Lazdāns slalomā nefinišēja.
Savukārt sacensībās dāmām otro vietu izcīnīja Angese Āboltiņa.

Latviešu kalnu slēpotāja supergigantā bija otrā, tikdama pie 72,12 FIS punktiem, bet Betija Burkovska ieņēma pēdējo vietu starp astoņām finišējušajām sportistēm, kas viņai deva 154,02 FIS punktus.

Slalomā pārliecinoši ātrākā bija somiete Matilda Lasēniusa, kura izcīnīja uzvaru arī abu disciplīnu summā. Āboltiņa viņai zaudēja 3,03 sekundes un bija otrā, tikdama pie 155,72 FIS punktiem, bet Burkovska bija priekšpēdējā starp sešām finišējušajām kalnu slēpotājām un saņēma 222,60 FIS punktus.

Latvijas Slēpošanas federācija (LSF) Latvijas čempionātu ātruma disciplīnās pirmo reizi rīko kā FIS kalendārā iekļaujamas sacensības.

LSF, apvienojot spēkus ar Somijas Slēpošanas federāciju, rīko savus nacionālos čempionātus paralēli viens otram, tādējādi abu valstu sportistiem ir iespēja mēroties spēkiem FIS līmeņa sacensībās. Sacensībās arī piedalījās sportisti no Zviedrijas, Igaunijas un Krievijas.

Piektdien Latvijas čempionātā tiks dalītas medaļas supergigantā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018