Kristaps Zvejnieks izcīna uzvaru arī Latvijas čempionātā supergigantā

(Komentēt)
Kristaps Zvejnieks izcīna uzvaru arī Latvijas čempionātā supergigantā Foto: Dinārs Doršs, www.ski.lv
13. aprīlis, 19:55

Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks piektdien Somijā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta sacensībās supergigantā, kas reizē bija arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas mači.

Latvijas slēpotājs distanci veica 54,25 sekundēs, par 0,06 sekundēm zaudējot somu sportistam Andreasam Romaram, bet vēl par četrām simtdaļām atpaliekot no zviedra Eliāsa Grima.

Tikmēr Latvijas čempionāta ieskaitē K.Zvejnieks izcīnīja pārliecinošu uzvaru, jo Elvis Opmanis, kurš kopējā ieskaitē bija desmitais, viņam zaudēja 1,22 sekundes. Savukārt valsts čempionāta bronzas medaļu ieguva Žaks Gedra, kurš kopējā ieskaitē bija 17.vietā, pārējiem latviešiem paliekot vēl zemāk.

K.Zvejnieks sacensībās tika pie 36,86 FIS kategorijas punktiem, kamēr Opmanim tika 61,17, bet Gedram 71,73 punkti.

Piektdien kalnu slēpotāji supergigantu veica divas reizes, jo turpat notika arī Somijas čempionāta sacīkstes, kur K.Zvejnieks ieņēma otro vietu, distanci veicot 53,78 sekundēs, kas viņam deva 32,55 FIS punktus. Šoreiz viņš Romaram, kurš atkal bija ātrākais, zaudēja 0,04 sekundes.

Tāpat šajās sacīkstēs desmitais bija Gedra, bet Opmanis palika 18.vietā, abiem iegūstot attiecīgi 64,11 un 76,77 FIS punktus.

Savukārt dāmām Agnese Āboltiņa Latvijas čempionāta sacensībās, kopējā vērtējumā bija otrā, 0,30 sekundes zaudējot somietei Kiai Emīlijai Hakalai, tiekot pie 61,34 FIS punktiem. Bet Somijas čempionāta braucienā latviete ieņēma piekto vietu, šoreiz Hakalai zaudējot 1,26 sekundes, kas deva 77,31 FIS punktu.

Sacensībās piedalījās arī Betija Burkovska, taču abos startos palika pēdējā starp 16 finišējušajām dalībniecēm.

Jau vēstīts, ka K.Zvejnieks ceturtdien triumfēja Latvijas čempionātā Alpu kombinācijā, bet otrdien par Latvijas čempionu nobraucienā kļuva Opmanis, kamēr dāmām, startējot vien divām latvietēm, visās trīs disciplīnās ātrākā bija Āboltiņa.

Latvijas Slēpošanas federācija (LSF) Latvijas čempionātu ātruma disciplīnās pirmo reizi rīkoja kā FIS kalendārā iekļaujamas sacensības.

LSF, apvienojot spēkus ar Somijas Slēpošanas federāciju, aizvadīja savus nacionālos čempionātus paralēli vienu otram, tādējādi abu valstu sportistiem bija iespēja mēroties spēkiem FIS līmeņa sacīkstēs, kurās arī piedalījās sportisti no Zviedrijas, Igaunijas un Krievijas.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Grxlo5rxNE
aprinkislv
Foto: Ikšķile briest vasaras lielkoncertam. Foto Matīss Markovskis aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/YGuRQ99Zdc

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…
Marupes_novads
18.jūlijā uzsākta Mārupes novada teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam grozījumu 1.redakcijas un tās vides pārskat… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018