Aptauja Ropažos: Kāda ir pēdējā latviešu autora grāmata, ko esat lasījis?

(Komentēt)
Aptauja Ropažos: Kāda ir pēdējā latviešu autora grāmata, ko esat lasījis? Foto: Liene Ozola un no pixabay.com
17. aprīlis, 14:00

No 10. aprīļa līdz 12. aprīlim norisinājās Londonas grāmatu tirgus, kurā Latvijas Nacionālā bibliotēka, kā arī izdevniecības "Dienas grāmata" un "Zvaigzne ABC" katra savā kategorijā saņēma "Starptautisko izcilības balvu 2018".

Šajā gadā Baltijas rakstniekus Londonā reprezentēja 12 atzīti autori, kuri atspoguļo Igaunijas, Latvijas un Lietuvas augstāko sniegumu mūsdienu literatūrā. Latviju pārstāvēja Kārlis Vērdiņš, Luīze Pastore, Inga Ābele un Nora Ikstena.

DAINIS, remontstrādnieks:
Pēdējo latviešu autora grāmatu es izlasīju skolas laikā. Informatīvā līmenī es zinu gan jaunos autorus, gan viņu darbus. Televīzijas pārraidēs viņi paši bieži uzstājas un stāsta par savām grāmatām, un tas ir labi, tā es uzzinu par jaunāko literatūrā, bet lasīt gan es neesmu lasījis viņu grāmatas.
EDĪTE, medmāsa:
No latviešu literatūras pēdējā, ko lasīju, laikam bija "Laikmetu griežos" pirms kādiem pieciem gadiem, bet tā ikdienā es daudz lasu ārzemju literatūru. Jāsaka gan, ka pēdējā laikā vairāk iznāk lasīt tādu vieglu, izklaidējošu literatūru, un daru to nakts dežūru laikā, lai neaizmigtu, vai pēc darba, lai atpūstos.
GUNTIS, saimniecības daļas vadītājs:
Oi, neatceros! Jaunos noteikti neesmu lasījis, bet no vecajiem autoriem visvairāk atmiņā palicis Jaunsudrabiņš un Rainis.
GUNĀRS, galdnieks:
Es lasu grāmatas par vēsturi, par notikumiem pasaulē un īpaši nepievēršu uzmanību grāmatas autoriem, tāpēc man ir grūti pateikt, kurš ir bijis latviešu autors, kurš nē. Daiļliteratūru gan man nesanāk lasīt.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018