FOTO: Babītes novusa meistari nosargā Pierīgas čempionu titulu

(Komentēt) Galerija
FOTO: Babītes novusa meistari nosargā Pierīgas čempionu titulu Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde
14. maijs, 13:30

Ceturto gadu pēc kārtas Pierīgas novadu sporta spēļu novusa turnīrā pirmo vietu izcīnījusi Babītes novada komanda. Tāpat kā pērn, nākamās divas vietas kopvērtējumā ieņēma Ķekavas un Mālpils novusa meistari.

Sacensības Babītes sporta kompleksā Piņķos šoreiz piedalījās desmit Pierīgas novadu komandas – par vienu vairāk nekā pirms gada. Turnīrs aizritēja pēc viena apļa sistēmas, katrai komandai tiekoties ar katru. Spēles noritēja pie četriem galdiem, pie ceturtā spēlēja dāmas. Par uzvaru komandu cīņā komandai piešķīra divus punktus, par neizšķirtu vienu punktu un par zaudējumu nulli. Individuālā spēle notika sešos setos vai līdz četriem uzvarētiem setiem.

Mājinieki Babītes novusisti summā savāca 27 punktus – izcīnīja piecas uzvaras (divreiz 7:1, divreiz 6:2 un vienreiz 5:3), trīs mačus beidza neizšķirti 4:4 un piedzīvoja negaidītu zaudējumu 3:5 pret septītajā vietā palikušo Sējas novada komandu. Otro gadu pēc kārtas novadu pārstāvēja Latvijas mēroga turnīros rūdītie Juris Grosens, Ainars Grosens, Igors Ramba un Aiva Oša.

Pa 25 punktiem savāca Ķekavas un Mālpils komandas, kuras turklāt arī savu savstarpējo spēli beigušas neizšķirti. Tomēr papildrādītāji maķenīt labāki izrādījās ķekaviešiem Mārim Ikertam, Jurim Firstam, Gunāram Everam un Regīnai Andersonei, kuriem sudraba medaļas. Bronza mālpiliešiem Mārtiņam Dišereitam, Andrim Lagzdiņam, Alfonam Suķim un Tatjanai Rakojedai.

Tālākajās vietās komandu kopvērtējumā ierindojās Olaine (23 punkti), Ādaži (21 p.), Baldone (20), Sēja (20), Saulkrasti (18), Salaspils (18) un Ropaži (17 p.).

Noskaidrojot individuāli labākos spēlētājus, pie pirmā galda augstākos rezultātus sasniedza Juris Grosens (14 punkti no 18 iespējamiem), Mārtiņš Dišereits (12 p.) un Aivars Smildziņš no Ādažiem (11 p.).

Pie otrā galda veiksmīgākie bija Jānis Dūmiņš no Baldones (13 p.), Aleksejs Tregubs no Ādažiem (11) un Gunārs Evers (11), pie trešā – Juris Firsts (14), Ainārs Grosens (11) un Guntars Stepiņš no Salaspils (10). Savukārt trīs meistarīgākās dāmas bija Velga Nestore no Ropažiem (14), Dina Kriščuka no Saulkrastiem (12) un Tatjana Rakojeda no Mālpils (11 p.).

Pierīgas novadu sporta spēles turpināsies šīs nedēļas nogalē ar florbola priekšsacīkšu turnīriem. Paredzēts, ka spēles notiks Ulbrokā, Inčukalnā un Saulkrastos.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ugunsgrēkā Baldonē cietis cilvēks aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/wS5hMRw3Rt
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov likvidē sporta centru @Carnikavassport . Vai politiskā atriebība? aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/pp9z7vXUpk
aprinkislv
Mārupē @Marupes_novads degusi dzīvojamā māja un satiksmes negadījumā cietis velosipēdists aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/h3uD2GnRYa

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Sestdien Ķekavas novadā norisināsies Latvijas tautas deju kolektīvu auto orientēšanās sacensības “Pa Pēdām”. Starts… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Skolēnu vasaras nodarbinātības projekta dalībniekiem no 23. līdz 30.maijam tiks izsniegti norīkojumi uz darba vietā… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Šajā nedēļas nogalē norisināsies Siguldas pilsētas svētki: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/mQfM2kYuHS

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018