Florbola virslīgas čempionāts sākas ar "Ķekavas" zaudējumu Ulbrokā un Ādažu "SĀC" uzvaru Bauskā

Nedēļas nogalē startējusi Latvijas florbola virslīgas sezona, un jau pirmajā kārtā divu Pierīgas klubu savstarpējā cīņā florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda savā laukumā uzvarēja “Ķekava/RB&B” vienību. Ar panākumu turnīru sākuši arī Ādažu kluba “SĀC” florbolisti.

Ulbrokas un Ķekavas komandu spēlē izšķirošie notikumi risinājās otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad laukuma saimnieki septiņu minūšu laikā četras reizes nogādāja bumbiņu ķekaviešu vārtos un panāca 5:1 pārsvaru. Beigu rezultāts 6:2. FS “Masters”/Ulbrokas rindās ar “hettriku” izcēlās Kevins Šmits, divus golus iemeta Rolands Kovaļevskis.

Arī iepriekšējās sezonas virslīgas pastarīšu “Bauskas” un FBK “SĀC” spēlē lielā mērā izšķirošā izrādījās otrā trešdaļa, kad viesi guva trīs vārtus pēc kārtas (4:1) un iekrāto pārsvaru neatdeva līdz pat beigām – 10:7. Uzvarētājiem piecus rezultativitātes punktus iekrāja Alvis Dāle (4+1), četrus – Dēvids Osītis (1+3) un trīs – Kristers Orlovs (3+0).

Virslīgas čempionātā vīriem jeb “Elvi” florbola līgā šosezon, tāpat kā pērn, piedalās 11 komandas. Kā ierasts, dalībnieki vispirms aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura astoņas labākās komandas turpinās cīņu par medaļām izslēgšanas turnīrā. Superfināls plānots nākamā gada 13.aprīlī.