Aprinkis.lv - Foto: Baldones riteņbraucēji arī šogad paliek nepārspēti Pierīgas MTB sacīkstēs

Foto: Baldones riteņbraucēji arī šogad paliek nepārspēti Pierīgas MTB sacīkstēs

(Komentēt)
Godalgoto vietu ieguvēji komandu vērtējumā Godalgoto vietu ieguvēji komandu vērtējumā Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde
4. jūnijs, 16:25

Piekto gadu pēc kārtas Pierīgas novadu sporta spēļu sacensībās kalnu riteņbraukšanā (MTB) Riekstukalnā, iegūstot maksimālo punktu summu, uzvarējusi Baldones novada komanda. Otro vietu šogad ieguva Stopiņu novada un trešo – Mārupes novada riteņbraucēji.

Riekstukalnā bija pulcējušies sportisti no 11 Pierīgas novadiem – par diviem vairāk nekā pirms gada. Tiesa, vairākas komandas startēja nepilnos sastāvos, nepretendējot uz augstu vietu kopvērtējumā, bet izmēģinot spēkus individuāli.

Sacensības noritēja sešās vecuma grupās un distances no četriem līdz 24 kilometriem. Komandu ieskaitē ņēma vērā katra novada pārstāvju sešus labākos rezultātus. Par pirmo vietu katrā vecuma grupā pienācās 20 punkti (par otro 18 utt.), līdz ar to maksimālais punktu skaits bija 120.

Mājinieki baldonieši, tāpat kā pirms gada, atkal savāca šo normu, turklāt uzvaras dāmas un vīri dalīja uz pusēm. Savās grupās pirmās vietas izcīnīja Edgars Brigmanis (V2), Ainārs Žēbers (V4), Jānis Vējons (V5), Anita Antone (S1), Zanda Kārkliņa (S3) un Anna Jakuška (S6). Baldones MTB braucējiem vēl arī trīs otrās un četras trešās vietas.

Otro vietu komandu vērtējumā ar 105 punktiem ieņēma Stopiņu novada komanda, kuras sastāvā ar uzvaru izcēlās Līga Actiņa (S2). Trešie ar 104 punktiem bija mārupieši, kuriem uzvaru šoreiz gan nebija, toties četras otrās un divas trešās vietas.

Babītes novadam divas individuālās uzvaras un arī ceturto vietu kopvērtējumā (84 p.) nodrošināja Atis Brikovskis (V3) un Rita Golvere (S4). Punktu mazāk nopelnīja Ropažu novada riteņbraucēji, kuru rindās labākā ar pirmo vietu S5 grupā bija Marija Jureņenoka.

Sesto vietu ieņēma Mālpils novads (75 p.), bet septīto un astoto attiecīgi – Salaspils (71) un Krimuldas (60) novadu komandas, kuru sastāvos individuāli labākie bija uzvarētāji vecākajā un jaunākajā grupā vīriem – salaspilietis Vismants Caune (V6) un krimuldietis Haralds Ūdris (V1). Kopvērtējuma sarakstu noslēdza Ķekavas (39 p.), Olaines (16) un Ādažu (15) riteņbraucēji, kuri sacensībās šoreiz bija pārstāvēti ar 1-3 dalībnieku.

Pierīgas novadu sporta spēlēs iestājies vasaras pārtraukums līdz 24. augustam, kad Ropažos norisināsies gadskārtējās Pierīgas pašvaldību darbinieku sporta spēles.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ievu Puķi darbam iedvesmo jebkura vieta pie dabas, kur maz cilvēku. Ekspresjautājumi aktrisei… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Simtgades zaļumballes Pierīgā aizvadītas ar dejām lietū aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/YtaIzWWUd6
aprinkislv
Mārcis Bendiks @mbendiks : Balts šķīvītis ar zilu maliņu. Prātojums par sapņiem un naudiņu aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/HeYcuKq0eq

Twitter Citi raksta

DJurevica
Nēģu svētku programma, tiekamies 25.augustā Carnikavā! pic.twitter.com/CA2T8bthfp
rk_livonia
“Livonieši” tiek pie trofejām regbija svētkos Upesciemā RFC “Livonia” komandas nedēļas nogalē Upesciemā guva kārtē… twitter.com/i/web/status/1…
JurmalaLV
FOTO: Nakts ekspedīcija “Nestāti pasaciņas” un Simtgades zaļumballe bērniem pulcē daudzus tūkstošus apmeklētāju… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018