Siguldas jaunie vieglatlēti aizskrien līdz Latvijas U-14 čempionāta medaļām

(Komentēt)
Siguldas jaunie vieglatlēti aizskrien līdz Latvijas U-14 čempionāta medaļām Foto: www.ogrenet.lv
7. jūnijs, 12:18

Trešdien Ogres sporta centra stadionā norisinājās Latvijas vieglatlētikas čempionāts U-14 vecuma grupā (2005./06. g.dz.). Ar atzīstamiem rezultātiem un augstām vietām sacensībās izcēlās Siguldas sporta skolas audzēkņi, kā arī vairāku citu Pierīgas novadu jaunie sportisti.

Īpaši veiksmīgas sacensības bija Siguldas jaunajiem sprinteriem. Meiteņu konkurencē Marta Balanasa kļuva par čempioni 300 metru distancē (44,15 sekundes), bet 80 metru finālskrējienā mērķi sasniedza trešā un izcīnīja bronzu (10,85 s).

Puišiem 300 metru skrējienā pirmo vietu ar jaunu personisko rekordu izcīnīja siguldietis Artis Podziņš (40,59 s), kurš turklāt tuvāko sekotāju apsteidza par gandrīz pusotru sekundi. 80 metru sprintā Artis ierindojās trešajā vietā (10,49 s), bet otrais bija viņa novadnieks Renārs Jumiķis (10,42), kurš savukārt triumfēja 80 metru barjerskrējienā (12,38).

Vairākas medaļas arī Siguldas sporta skolas garo distanču skrējējiem. 2000 metru distancē otro un trešo vietu ieguva attiecīgi Kristaps Garančs (7:31,59) un Eduards Ločs (7:38,10), bet 1000 metru skrējienā trešais bija Jānis Kravalis (3:13,43).

Pa vienai godalgai no Ogres aizceļoja arī uz Olaini un Ķekavu. Augstlēkšanā meitenēm Marta Čunčule no Olaines vieglatlētikas kluba ar jaunu personisko rekordu 1,49 metri ieņēma otro vietu. Otrais bija arī Ķekavas sporta skolas diska metējs Kurts Balcevičs (29,97 m).

Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka vēl diviem Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem – ceturtās vietas ieņēma carnikaviete Madara Kļavniece 2000 metru skrējienā (7:54,47) un siguldietis Rūdolfs Lasmanis šķēpa mešanā (37,70 m).

15. un 16. jūnijā paredzēta gadskārtējā Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā. Valmieras Jāņa Daliņa stadiona rekonstrukcijas dēļ šogad tā notiks Ogres stadionā, bet vesera mešanas sacensības – piektdien Salaspils sporta nama stadionā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat Artusa Kaimiņa aizturēšanu un veikto kratīšanu pie viņa? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/CZLvzFZdA2
aprinkislv
Neparastā Pierīga. Babīte – novads ar burvju spoguli aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/YzXUtS1TMl
aprinkislv
Pierīgā degusi meža zemsedze, sausā zāle, krūmi, celms, šķūnis, kiosks un gulta aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/dnSruEoa1I

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog
sigulda_lv
Novadniekiem ir iespēja saņemt atkritumu šķirošanas maisus un šķirot atkritumus bez maksas savā dzīvesvietā:… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Noslēdzoties mācību gadam, uzsākti remontdarbi Siguldas novada izglītības iestādēs. Kopumā izglītības iestāžu remo… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018