Pierīgas pirmās līgas futbola klubi pārvar Latvijas kausa otrā posma pirmo kārtu

(Komentēt)
Pierīgas pirmās līgas futbola klubi pārvar Latvijas kausa otrā posma pirmo kārtu Foto: Latvijas Futbola federācija
16. jūnijs, 20:06

Pārspējot līgu zemāk spēlējošas komandas, Latvijas kausa izcīņas otrā posma otrajā kārtā sestdien iekļuvuši abi Pierīgu pārstāvošie Latvijas pirmās līgas klubi – Ķekavas "Auda" un sporta klubs "Super Nova".

SK "Super Nova" futbolisti Piņķu stadionā tikās ar Rīgas čempionātā spēlējošo sporta kluba "Babīte" komandu. Pirmā puslaika otrajā pusē viņi pēc Danila Hvoiņicka un Edgara Strautiņa precīzajiem sitieniem panāca 2:0 savā labā, bet pēc pārtraukuma Babītes komanda spēja atbildēt tikai ar sava kapteiņa Viktora Sahņuka raidījumu – 2:1 "Super Nova" labā.

Futbola klubs "Auda" Ķekavā uzņēma Latvijas otrās līgas Vidzemes zonas turnīra komandu FK "Plaviņas/DM". Jau pirmajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā un turpinājumā sāncenšiem neatstāja ne mazākās cerības – 9:1. Pa diviem vārtiem guva Mareks Matīss Labanovskis, korejietis Jeonvans Kims un Staņislavs Pihockis, pa vieniem – Jorens Gorkšs, Ņikita Ivakins un Edgars Bricis.

"Audas" pretinieki nākamajā kārtā būs Rīgas čempionātā spēlējošais klubs "FC BetLanes", kas citā pirmās kārtas spēlē ar 7:0 sagrāva futbola kluba "Salaspils"/sporta kluba "Kengaroos" vienību.

Otrā posma otrās kārtas mači paredzēti 30. jūnijā un 1. jūlijā, bet pēc tam 2. jūlijā tiek plānota trešā posma jeb astotdaļfināla izloze. Tajā astoņām otro posmu pārvarējušajām komandām pievienosies virslīgas vienības.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018