Latvijas individuālā brauciena čempions Skujiņš debitēs leģendārajā Tour de France

(Komentēt)
Latvijas individuālā brauciena čempions Skujiņš debitēs leģendārajā "Tour de France" Foto: Jānis Lārmanis
30. jūnijs, 13:58

ASV pasaules tūres šosejas riteņbraukšanas komanda "Trek – Segafredo" sastāvā dalībai leģendārajā "Tour de France" velobraucienā iekļāvusi jauno Latvijas čempionu individuālajā braucienā Tomu Skujiņu. Velobrauciens risināsies no 7. līdz 29. jūlijam.

Latvijas šosejas riteņbraucēji starptautiskajā līmenī aizvada pēdējo gadu sekmīgāko sezonu. UCI kategorijas velobraucienos mūsu sportisti jau guvuši sešas uzvaras. Divas no tām izcīnījis Toms Skujiņš. Ceturtdien carnikavietis, demonstrējot lielisku sniegumu, pirmo reizi karjerā triumfē arī Latvijas čempionātā individuālajā braucienā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Viņa pārstāvētā "Trek – Segafredo" komanda piektdien paziņoja komandas sastāvu dalībai sezonas otrajā grandtūrē – "Tour de France" velobraucienam, kas notiks no 7. līdz 29. jūlijam. Komandas sastāvā kopumā iekļauti astoņi sportisti.

Par prieku Latvijas līdzjutējiem viņu vidū ir arī Toms Skujiņš. Mūsu sportistam šī būs debija "Tour de France". Toms vietu sastāvā nopelnījis gan ar aktīvu sniegumu augsta mēroga sacensībās, gan spēju uzvarēt un būt ļoti noderīgs komandas taktikas īstenošanā. Starp Toma labākajām īpašībām ir spēja nolasīt sacensību gaitu un iesaistīties atrāvienos, norāda T. Markss.

"Trek – Segafredo" kapteinis būs nīderlandietis Bauke Mollema, bet sastāvā bez Toma iekļauti arī – vācu sprinteris Džons Degenkolbs, beļģis Jaspers Streivens, francūzis Žiljēns Bernārs, etiopietis Tsbago Grmajs, austrietis Mihaels Gogls un nīderlandietis Kūns de Korts.

"Tour de France" sacensības šogad notiks 105. reizi. Tajās iekļauts 21 etaps, starp kuriem arī individuālais brauciens un komandu brauciens. Skujiņš individuālajā braucienā startēs Latvijas čempiona kreklā. Lai tas notiktu arī grupas braucienos, viņam jāizcīna uzvara svētdien Talsos, kur notiks valsts čempionāta grupas brauciena sacensības. Šī Tomam būs otrā grandtūre. Pērn viņš Spānijā debitēja "Vuelta a Espana" velobraucienā, vēsta T. Markss.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018