Sestdien Mārupē noskaidros Latvijas čempionus BMX riteņbraukšanā

(Komentēt)
Sestdien Mārupē noskaidros Latvijas čempionus BMX riteņbraukšanā Foto: Ilona Regzdiņa
4. jūlijs, 18:32

Sestdien BMX kluba "Mārupe" mājas trasē norisināsies 2018. gada Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Par valsts čempiona tituliem sportisti sacentīsies 23 dažādās vecuma un meistarības grupās. Savukārt svētdien turpat notiks "Mārupes BMX kausa" izcīņas sacensības.

Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā visām vecuma un meistarības grupām norisināsies vienās sacensībās. Šajā gadā tās uzņems BMX klubs "Mārupe", kas jau iepriekš izcēlies ar spēju rīkot augsta līmeņa sacensības. Klubs arī veicis aktīvu darbu pie trases sagatavošanas un parūpējies par plašu kultūras programmu, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Latvijas čempiona tituli tiks noskaidroti kopumā 23 dažādās vecuma un meistarības grupās, kā arī klubu kopvērtējumā. Latvijas čempionāta svinīgā atklāšana sestdien gaidāma pulksten 12.50, bet sacensību sākums – no pulksten 13.00. Lielie fināli, kuros tiks noskaidroti Latvijas čempioni, norisināsies no pulksten 16.00.

Tāpat BMX klubs "Mārupe" parūpējies par lielisku kultūras un izklaides programmu. Uzreiz pēc fināliem uz lielās skatuves uzstāsies Latvijas populārais mūziķis Gacho. Pēc tam gaidāma arī svinīgā apbalvošanas ceremonija, norāda T. Markss.

Dalību Latvijas čempionātā apstiprinājuši visi šīs sezonas vadošie pašmāju BMX sportisti. Elites vīru grupā gaidāma aizraujoša un spraiga cīņa starp Edžu Treimani, Kristenu Krīgeru, Helviju Babri, Mikusu Dāvi Strazdiņu un citiem. Sieviešu elitē galvenās favorītes būs Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska. Uz starta līnijas redzēsim arī pasaules vicečempionu vecākajā jauniešu grupā Niku Rožukalnu, kā arī citus pasaules čempionāta medaļniekus bērnu, jauniešu un amatieru grupās.

Svētdien no pulksten 11.00 turpat norisināsies "Mārupes BMX kausa" izcīņas sacensības, kas arī sola aizraujošas un sportiski spraigas cīņas. Lielie fināli gaidāmi no pulksten 14.00. Jaunākos braucējus pulksten 13.30 sagaida aizraujošās "Strider" sacensības. Pirms apbalvošanas notiks populārā "Riga Reggae" uzstāšanās, vēsta T. Markss.

Latvijas čempionātu BMX riteņbraukšanā organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs "Mārupe".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018