Salaspils frisbija klubs ar dubultuzvaru nosargā jauktās grupas čempionu titulu

(Komentēt)
Salaspils frisbija klubs ar dubultuzvaru nosargā jauktās grupas čempionu titulu Foto: Latvijas Frisbija federācija
9. jūlijs, 14:30

Nedēļas nogalē Vaidavā "Salaspils FK Mix" sesto gadu pēc kārtas triumfēja Latvijas frisbija čempionātā jauktajā grupā, finālā apspēlējot "Salaspils Jr Mix". Pie bronzas godalgām tika Ogres Frisbija klubs, kas mazajā finālā tika galā ar Ventspils frisbijistiem.

Pirmo reizi čempionāta vēsturē finālā tikās divas viena kluba komandas, pieredzējušajiem salaspiliešiem ar 15:8 uzvarot kluba jauno paaudzi. Bez zelta godalgām "Salaspils FK Mix" ieguva arī spēles gara balvu, informē Latvijas Frisbija federācijā.

Bronzas mačā saspringtā cīņā Ogres frisbijisti ar 15:12 pieveica ventspilniekus, ieņemot vietu uz pjedestāla zemākā pakāpiena. Čempionātā kopumā piedalījās septiņas komandas no visas Latvijas.

Paralēli sacensībām risinājās arī Latvijas čempionāts tālmešanā ar frisbija disku. Tālākais no metieniem piederēja "Salaspils Jr Mix" spēlētājām Arvīdam Žanim Orlovskim, kas labākajā mēģinājumā disku raidīja teju 100 metrus tālu. Savukārt dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva Evija Arste no "Salaspils FK Mix", vēsta federācijā.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018