Garkalne / Livonia otro gadu pēc kārtas izcīna Latvijas kausu regbijā

(Komentēt)
"Garkalne" / "Livonia" otro gadu pēc kārtas izcīna Latvijas kausu regbijā Foto: Zigismunds Zālmanis
22. aprīlis, 8:31

"Garkalne"/"Livonia" komanda sestdien savā laukumā Upesciemā otro gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas kausu regbijā. Finālspēlē "Garkalne"/"Livonia" ar rezultātu 33:18 uzvarēja "Eži"/"EK sistēmas" komandu.

Abas komandas Latvijas kausa finālā tikās arī pērn, kad "Garkalne"/"Livonia" uzvarēja ar 17:14. Tāpat šī komandā Latvijas kausu izcīnīja arī 2014.gadā, bet 2015. un 2016. gadā zaudēja kausa finālā.

Jāpiebilst, ka šoreiz Latvijas kausa izcīnīja tika aizvadīts tikai fināls, bet plānotie pusfināla mači nenotika. "Garkalne"/"Livonia" komandai vajadzēja spēlēt ar regbija kluba "Miesnieki" komandu "Miesnieki"/"Ķekava", taču tā nepieteicās turnīram, jo klubs bija nemierā ar Latvijas Regbija federācijas (LRF) nesakārtoto viesspēlētāju jautājumu.

Savukārt "Eži"/"Ek sistēmas" pusfināla cīņa ar "Mītavu" nenotika, jo Jelgavas vienība nespēja nokomplektēt komandu.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Viedoklis. Reņģu, gurķu, sēņu vai kartupeļu svētki aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/BuXEupdM36
aprinkislv
Ugunsgrēkā Baldonē cietis cilvēks aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/wS5hMRw3Rt
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov likvidē sporta centru @Carnikavassport . Vai politiskā atriebība? aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/pp9z7vXUpk

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Sestdien Ķekavas novadā norisināsies Latvijas tautas deju kolektīvu auto orientēšanās sacensības “Pa Pēdām”. Starts… twitter.com/i/web/status/9…