21.-22.VIII "Ensemble Ventus" un Raivis Misjuns kamermūzikas koncertos Baltezerā un Mārupē
- Autors: Apriņķis.lv

21.augustā plkst.19.00 Baltezera baznīcā un 22.augustā plkst.19.00 Mārupes Mūzikas un mākslas skolā "Ensemble Ventus" un komponists Raivis Misjuns ielūdz uz kamermūzikas koncertu. Šis aizraujošais kamermūzikas koncerts vedīs klausītājus uz skaisto Franciju un ļaus jums ieklausīties, cik eleganta un enerģiska ir franču komponistu kamermūzika. Koncerts ir kā ceļojums cauri dažādiem laika periodiem, kas dos iespēju Jums dzirdēt, kā kamermūzika ir pamainījusies dažādos gadsimtos.
Koncertā: P. Taffanela enerģētiskais pūtēju kvintets, J. Ibēra šarmantie:" Trīs īsi skaņdarbi", kā arī Dariusa Mijo šarmantais stāsts par 15. gadsmita karaļa dzīves ikdienu, ko komponists ir ievijis sava veida filmu un teātra mūzikā.
Koncerta kulminācija ir Raivja Misjuna skaņdarbs "Sajūtu Vēji". Šis kvinteta skaņdarbs ļaus aizdomāties un sajust cik skaisti, bet arī cik skarbi un negaidīti var būt vēji un saklausīt kā to ir iztēlojies pat komponists. Speciāli šim koncertam, Raivis Misjuns ir atjaunojis šo skaņdarbu, lai dotu tam jaunu enerģiju un jaunas muzikālas krāsas.