Menu
 

18.V Nodarbība vecākiem Saulkrastos

18.maijā plkst.18.00 Saulkrastu sporta un ģimeņu centrs aicina uz nodarbību vecākiem, ko vadīs biedrība “Papardes zieds”. Nodarbības laikā būs iespējams iegūt atbildes uz tādiem jautājumiem, kā kādā vecumā un par ko runāt, kā tava uzvedība ietekmē bērnu, kā vari palīdzēt bērnam veikt pareizo izvēli veselīgu attiecību veidošanā, kādus vārdus vajadzētu lietot, ko bērnam vajadzētu ikdienā atgādināt, kā atbildēt uz jautājumiem, kāda ir vecāku loma sarunās par attiecībām un seksuālo un reproduktīvo veselību.

Lasīt vairāk...

18.V Latvijas futbola virslīgas un trešās līgas spēles Salaspilī un Valdlaučos

18.maijā plkst.18.00 Salaspils stadionā notiks Latvijas futbola virslīgas 14.kārtas spēle, kurā turnīra pastarīšu duelī sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti uzņems futbola klubu “Spartaks”. Plkst.19.30 “LNK Sporta parkā” Valdlaučos Latvijas trešās līgas Centra grupas spēlē sacentīsies FK “PPK/Betsafe” un JRFPC “Upesciema Warriors” komandas, bet plkst.21.00 Salaspilī – sporta kluba “Kengaroos” un Rīgas Tehniskās universitātes futbolisti.

Lasīt vairāk...

20.V Koncerts "Mārtiņš Brauns. Latvijai!" Ulbrokā

20.maijā plkst.19.00 Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” izskanēs Latvijas Radio kora (diriģents Sigvards Kļava) koncerts "Mārtiņš Brauns. Latvijai!". Piedalīsies instrumentālā grupa: Andis Klučnieks (flautas), Mārtiņš Zujs (flīgelhorns), Henrijs Brants (taustiņi, perkusijas), Juris Kristons (taustiņi), Mārcis Lipskis (bass), Reinis Tomiņš (vibrofons, marimba).

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.