Menu
 

20.IX Olimpiskā diena Salaspilī

20.septembrī plkst.10.00 Salaspils sporta namā, tāpat kā daudzviet citur Pierīgā, norisināsies LOK rīkotās Olimpiskās dienas pasākumi, ko ievadīs olimpiskā vingrošana. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu.

Lasīt vairāk...

20.-21.IX Leļļu izrāde "Nelūgtais ciemiņš" Krimuldā un Berģos

20.septembrī plkst.10.00 Krimuldas tautas namā un 21.septembrī plkst. 11.00 kultūras centrā “Berģi” radošā apvienība "Teātris un es" piedāvā leļļu izrādi bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā "Nelūgtais ciemiņš".  Vāvere un viņas draugi dzīvoja mierīgu dzīvi, līdz kādu dienu viņi izdzirdēja dīvainu skaņu… Pie viņiem ir ieradies nelūgts ciemiņš! Lielām ausīm, milzīgām acīm un briesmīgi garu un baisu degunu! Kas ir šis svešinieks, un ko viņš te meklē? 

Lasīt vairāk...

20.IX Animācijas filma "Lielais ceļojums" Jaunolainē un Ķekavā

20.septembrī plkst.18.30 Jaunolaines kultūras namā un 22.septembrī plkst. 11.00 Doles Tautas namā Ķekavā demonstrēs bezmaksas animācijas filmu visai ģimenei "Lielais ceļojums". Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.

Lasīt vairāk...

20.IX Raimonda Paula un Andra Bērziņa koncerts "Es šonakt sēdēšu uz jumta" Ķekavā

20.septembrī plkst.19.00 Ķekavas kultūras namā notiks maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa koncerts “Es šonakt sēdēšu uz jumta”. Jaunajā dzejas un dziesmu programmā ir divpadsmit īpaši A. Bērziņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, gaidāmi arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

Lasīt vairāk...

20.IX Guntara Rača muzikāli literārā programma "Mīlestība ir" Mārupē

20.septembrī plkst. 19.00 Guntars Račs ar savu jauno muzikāli literāro programmu “Mīlestība ir” priecēs skatītājus Mārupes Kultūras namā. Autorvakarā Mārupes Kultūras namā piedalīsies grupas “Saldās sejas” un “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass). Īpašie viesi – dziedātāja Katrīna Bindere, kā arī vēl pavisam jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule un vēl kādi, iepriekš neizziņoti viesi.

Lasīt vairāk...

20.-22.IX Latvijas florbola virslīgas spēles Ķekavā un Ulbrokā

20.un 21.septembrī sezonas pirmās mājas spēles Latvijas virslīgas čempionātā aizvadīs abi Pierīgas vīru florbola klubi. Piektdien plkst.20.00 Ķekavā mājinieki uzņems Bauskas florbolistus, bet sestdien plkst. 19.00 Ulbrokā “Latvijas Hipotēka” / “Oxdog Ulbroka” sacentīsies ar Cēsu “Lekringu”. Pirmās spēles šosezon arī abām Ķekavas dāmu komandām – sestdien plkst. 16.00 ar Igaunijas izlasi spēlēs “Ķekavas Bulldogs”, bet svētdien plkst. 13.00 FK “Ķekava” florbolistes.

Lasīt vairāk...

21.IX Rudens Stādu parāde un gadatirgus Siguldā

21.septembrī no plkst. 9.00 Siguldas Svētku laukumā, pateicoties lielajai nozares speciālistu un pasākuma apmeklētāju interesei, pirmo reizi vienlaicīgi ar Rudens gadatirgu norisināsies arī Rudens Stādu parāde. Vērienīgais pasākums rudenī pulcēs aptuveni 100 Latvijas stādu audzētāju, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari, kā arī piedāvājot plašu ziedu, augļu koku un ogulāju, dekoratīvo koku un krūmu stādu klāstu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.