Menu
 

22.II Džeza mūzikas koncerts "Holivudas stāsti" Piņķos

22.februārī plkst. 19.00  Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā Piņķos izskanēs džeza mūzikas koncerts “Holivudas stāsti”. Koncertprogrammā iekļauti neparasti un interesanti fakti par Holivudu, “Oskars” ceremoniju un balvu aizkulisēm, Zvaigžņu slavas aleju, Holivudas smaidu un citām maz zināmām norisēm kino industrijas galvaspilsētā. Līdz ar stāstiem par Holivudas “Zelta laikmetu”, kino un mūzikas leģendām skanēs slavenas džeza, kino un animācijas filmu melodijas balsij ar ģitāru.

Lasīt vairāk...

23.II Autosporta sacīkšu "333 Ziemas kauss" pēdējais posms Ropažu novadā

23.februārī no plkst. 9.00 sporta kompleksā “333” Ropažu novadā risināsies autosporta sacensību “333 Ziemas kauss” pēdējais piektais posms. Šīs sezonas noslēgumā paredzēts dalībnieku iecienītais klasiskais formāts. Kā ierasts, dalībnieki startēs trīs klasēs – 4WD (pilnpiedziņa), RWD (aizmugures piedziņa), 2WD (priekšpiedziņa). Lai nodrošinātu līdzvērtīgas cīņas, dalībnieki tiks grupēti profesionāļu un amatieru ieskaitēs.

Lasīt vairāk...

23.II Motoru sporta sacīkstes "Baltic Ice Race" Mārupē

23.februārī plkst. 12.00 Mārupē, uz aktīvās atpūtas parka “JIP Mārupīte” ledus apļa, norisināsies motoru sporta sacīkstes "Baltic Ice Race" – pirmās sacīkstes Baltijā, kur sportisti sacenšas ziemas auto drifta un motokrosa klasēs. Dalību pasākumā apstiprinājis Baltijas vicečempions driftā Harolds Valdma, “Formula Drift” 2018.gada ASV posma uzvarētājs Kristaps Blušs un vairākkārtējs Latvijas drifta čempions Jānis Eglīte.  

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.