Menu

17.X Orientēšanās sacensību "SĀC-2018" devītais posms Carnikavas novadā

17.oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 Carnikavas novadā, pie Pulksteņezera, notiks orientēšanās sacensību “SĀC-2018” pēdējais devītais posms. Sacensību seriāls, kas paredzēts gan iesācējiem, gan lietpratējiem, no augusta beigām līdz oktobra vidum norisinājās trešdienu pievakarēs Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas novados. Distanču garumi – no viena līdz sešiem kilometriem.

Lasīt vairāk...

17.X Dzejas dienas ar Guntaru Raču Carnikavā

17.oktobrī plkst. 18.00 Carnikavas novada bibliotēka rīko Dzejas dienas Carnikavā ar mūziķi un dzejnieku Guntaru Raču. Piedalīsies Guntars Račs (ģitāra, bungas), Katrīna Bindere (balss), Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass). Dzejas lasījumi un populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Iespēja pirms un pēc pasākuma iegādāties grāmatas un saņemt autogrāfu vai kopā nofotografēties.

Lasīt vairāk...

17.X Spēlfilma "Homo novus" Ropažos

17.oktobrī plkst. 19.00 Ropažu kultūras un izglītības centrā demonstrēs režisores Annas Vidulejas jauno spēlfilmu “Homo Novus”, kas tapusi projekta “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros. Filma uzņemta pēc Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Sirsnīgi komiski tēlota jauna provinces gleznotāja ienākšana Rīgas mākslinieku bohēmā 20. gadsimta 30. gados.

Lasīt vairāk...

17.un 18.X Liepājas teātra izrādes Siguldā

17.un 18.oktobrī kultūras centrā “Siguldas devons” ar divām izrādēm viesosies Liepājas teātris. Trešdien plkst. 19.00 kamerkomēdija “Zilā istaba” – desmit pāri, desmit negaidītas situācijas: students un precēta sieviete, precēta sieviete un deputāts, deputāts un modele… Desmit stāsti par mīlestību, seksu un jaunu dzīvi, kurā ik reizi satiekas iepriekšējā stāsta varonis ar nākamo, lai atkal ļautos attiecību sarežģītajiem līkločiem.

Lasīt vairāk...

17.X Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēle Siguldā

17.oktobrī plkst. 20.30 savās mājās jauno sezonu Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā atklās Siguldas sporta skolas komanda, kuras pirmie pretinieki būs Iecavas basketbola kluba “Dartija” spēlētāji. LBL3 pirmajā posmā komandas sadalītas trijās apakšgrupās, pēc divu apļu turnīra pa trim labākajām aizvadīs vēl divu apļus, bet pārējās cīnīsies par atlikušajām divām ceļazīmēm uz izslēgšanas turnīru.

Lasīt vairāk...

18.X Pasākums "Iepazīsti un izmēģini meistara arodu" Mārupē

18.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Mārupes kultūras nama zālē norosināsies pasākums “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu” un mājražotāju, amatnieku un mākslinieku tirdziņš. Visi mājražotāji, amatnieki un mākslinieki aicināti pulcēties kopā un dalīties ar sava amata prasmēm – parādīt Mārupes izglītības iestāžu audzēkņiem, kā arī ikvienam Mārupes iedzīvotājam savu meistarību un radošo darbu, dodot iespēju apmeklētājiem praktizēties meistara arodā.

Lasīt vairāk...

18.X Tikšanās ar grāmatas "Divas sarunas" autori Līgu Ansviesuli-Egli Zaķumuižā

18.oktobrī plkst. 19.00 Zaķumuižas filiālbibliotēkā plānota tikšanās ar grāmatas "Divas sarunas" autori Līgu Ansviesuli-Egli Zaķumuižā. “Šī grāmata piedāvā Jums divas atšķirīgas, apmēram sešus gadus garas ekskursijas 20.gadsimta abu Pasaules karu laikos. Aizbraucot vienos ratos ar Pirmā pasaules kara bēgļiem uz Krieviju, uzzināsiet vien kādu nieku no tā, kā noritēja šo cilvēku dzīve svešumā,” ievadvārdos raksta autore.

Lasīt vairāk...

18.X Dokumentālā filma "Laika tilti" Daugmalē

18.oktobrī plkst. 19.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā demonstrēs “Vides filmu studijas” dokumentālo filmu “Laika tilti”. Franči var lepoties ar savu jauno vilni, Baltijas valstis ar savu Baltijas poētiskā dokumentālā kino vilni, ko padomju laikos kā pretstatu propagandas filmām attīstīja patiesi autori. “Laika tilti” apvieno maģiskos mirkļus no tā laika filmām ar kadriem, kuros redzami režisori šodien.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.