Menu
 

30.IX Atpūtas vietas cilvēkiem ar speciālajām vajadzībām atklāšana Salaspilī

30.septembrī plkst.11.00 Salaspilī, zirgu stallī "Piķurgas" Meža ielā 45, tiks atklāta atpūtas vieta cilvēkiem ar speciālajām vajadzībām un viņu tuviniekiem. Pasākuma dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar teritoriju, aplūkot izveidoto atpūtas vietu, paglaudīt dzīvniekus un drosmīgākajiem doties izjādē ar zirgiem. Apmeklētājus sagaida arī muzikāls priekšnesums un nelielas uzkodas.

Lasīt vairāk...

30.IX-2.X Latvijas futbola čemionāta spēles Salaspilī, Olainē, Upesciemā un Ķekavā

30.septembrī plkst.17.00 Salaspils stadionā Latvijas futbola virslīgas spēli pret “Riga FC” komandu aizvadīs sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti. 1.oktobrī plkst.14.00 Olainē Pierīgas derbijs Sieviešu līgas turnīrā – FK “Olaine” pret Ķekavas “Audu”. 2.oktobrī plkst.15.00 Ķekavā FK “Ķekava/Auda” otrās līgas mačā sacentīsies ar futbola klubu “Beitar”, bet 17.00 Upesciemā pirmās līgas spēlē tiksies futbola skola “Alberts” un futbola skola “Jelgava”.

Lasīt vairāk...

30.IX Mežzinātnes pēcpusdiena Salaspilī

30.septembrī plkst.18.00-22.00 Latvijas Valsts mežzinātnes institūts (LVMI) "Silava" kopā ar Meža attīstības fonda un Salaspils novada domes atbalstu rīko Mežzinātnes pēcpusdienu. Tās ietvaros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās meža un mežzinātnes izziņas aktivitātēs. Ikvienam būs iespēja doties ekskursijā uz vienīgo Latvijas kultūraugu gēnu banku, uzzināt, kā priežu ģenētika ietekmē to izturību, aplūkot interaktīvas izstādes “Mijiedarbība” un “ieBRIST, bet NEpieBRIST”, kā arī piedalīties dažādās radošās un izzinošās darbnīcās.

Lasīt vairāk...

30.IX Humora vakars pieaugušajiem "Atļausiet jūs pakutināt?" Ādažos

30.septembrī plkst.19.00 Ādažu Kultūras centrā “Anekdošu šovs” piedāvā humora vakaru pieaugušajiem "Atļausiet jūs pakutināt?", kurā priecēs jūs ar septiņiem jautriem stāstiem par dzīvi. Kā šodienas apstākļos atrast sev otru pusīti? Kā izmantot savu veco garderobi, lai joprojām izskatītos neatvairāmi? Kā atrast interesantu, radošu, labi apmaksātu darbu? Kā ātrāk tikt pie viena miljona eiro?

Lasīt vairāk...

30.IX Zvaigžņu vērotāju nakts Riekstukalnā

30.septembrī plkst.19.30-22.00 Baldones pagasta Riekstukalnā Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrs rīko Zvaigžņu vērotāju nakti: “Rudenī, kad vakaros ātrāk satumst, aicinām kļūt par zvaigžņu vērotājiem! Riekstukalna apkārtne ir ideāli piemērota vieta, lai vērotu un saskatītu zvaigžņu burvību un plašāk iepazītu astronomijas pasauli.” Dalība pasākumā bez maksas, bet tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu. Dalībnieku skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...

1.X Rudens pārgājieni Siguldā, Saulkrastos, Ķekavā un Carnikavā

1.oktobrī Pierīgā paredzēti vairāki rudens pārgājieni. Plkst.9.00 Siguldas dzelzceļa stacijā sāksies “Soli pa solim” rīkotais pārgājiens “Siguldas kalniņi” (32 km, 8 stundas), kurā iekļauts daudz kāpumu un ainavisku skatu uz Gaujas Nacionālā parka panorāmu – Paradīzes kalns, Dainu kalns, Krimulda, Ķeizarskats. Pārgājiena laikā plānots uzkāpt vismaz 1000 m uz augšu, kas ir pielīdzināms kārtīgai pastaigai Alpos vai Tatros.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.