Menu
 

5.II Pilnmetrāžas leļļu animācijas filma "Lielais Indriķis" Ropažos

5.februārī plkst.12.00 Ropažu Kultūras centrā būs skatāma “Animācijas brigādes” pirmā pilnmetrāžas filma “Lielais Indriķis”. Pēc ilgāka laika atgriezies dzimtenē, Baltaines speķa pīrāgs Lielais Indriķis atklāj, ka to ir pārņēmuši Austrumu pīrāgi cara Aivena Briesmīgā vadībā, un nekas cits neatliek, kā sākt cīņu par dzimtās zemes atbrīvošanu... Režisors: Jānis Cimmermanis.

Lasīt vairāk...

5.II Latvijas handbola čempionāta spēles Salaspilī un Ulbrokā

5.februārī plkst.13.00 Salaspils sporta skolas dāmu komanda Latvijas handbola virslīgas spēlē savās mājās sacentīsies ar Jēkabpils sporta skolas vienību. Svētdien arī divas spēles Ulbrokas sporta kompleksā – plkst.13.00 Stopiņu PHK handbolistes uzņems LSPA studentes, bet plkst.15.00 Ulbrokas sporta kluba vīru komanda spēlēs ar “RPI-S” handbolistiem.

Lasīt vairāk...

5.II Režisores Ināras Kolmanes filma "Mātes piens" Saulkrastos

5.februārī plkst.17.00 Saulkrastu Kultūras centrā desmonstrēs režisores Ināras Kolmanes filmu "Mātes piens", kas veidota pēc rakstnieces Noras Ikstenas populārā romāna motīviem. Jauna daudzsološa ārste konfliktā ar totalitāro padomju režīmu zaudē visu — karjeru, mīlestību pret dzīvi un pat mātes instinktu, liedzot savam bērnam mātes pienu. Taču pieaugot, meita kļūst par viņas vienīgo atbalstu un cenšas palīdzēt gan mātes depresijai, gan pati mācās izdzīvot nomācošajā padomju režīmā.

Lasīt vairāk...

7.II Ievas Bondares sveču izstādes atklāšana Salaspilī

7.februārī plkst.18.00 Salaspils novada bibliotēkā notiks mākslinieces Ievas Bondares sveču izstādes atklāšana. Ideja par sveču veidošanu māksliniecei radās pirms pieciem gadiem, bet tehniskais risinājums, kā visefektīvāk atspoguļot mākslas darbus uz svecēm, tika rasts vairākus gadus atpakaļ. Katra mākslinieces Ievas Bondares kolekcijas svece ir neatkārtojama. Īpaši veidotās mini glezniņas ir gleznotas ar eļļas krāsām, izturējušas žūšanas periodu, un ar rokām rūpīgi pieliktas katrai rustikas kvadrātsvecei. Izstāde būs apskatāma līdz 4.martam.

Lasīt vairāk...

7.II Latvijas handbola "līgu dueļa" pirmā spēle Salaspilī

7.februārī plkst.19.30 Salaspils sporta namā paredzēta Latvijas handbola "līgu dueļa" pirmā spēle – par tiesībām piedalīties Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā sacentīsies virslīgas pamatturnīra pēdējās vietas ieguvēji “Salaspils” handbolisti un pirmās līgas labākā vienība Ludzas sporta kluba “Latgols” juniori. Sērija ritēs līdz divām uzvarām.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.