Menu
 

12.–13.XII Zviedru kinofilmas Siguldā

No 12. līdz 13. decembrim kultūras centrs "Siguldas devons" sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā "Zviedru dienu" ietvaros piedāvā skatīt zviedru kino. Programmā iekļautas saturiski daudzveidīgas filmas dažādai mērķauditorijai. Ieeja seansos ir bez maksas. Filmas zviedru valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Lasīt vairāk...

13.-15.XII Multimediāls brīvdabas uzvedums "Sapnis" Siguldā

No 13. decembra nedēļu nogalēs Siguldas pilsdrupu estrādē vakaros būs skatāms multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”, kurā izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies Elitas Patmalnieces gleznas. Plānotie seansi: 13.-15.decembrī, 20.-22.decembrī un 26.-28.decembrī plkst. 17.00, 18.30 un 20.00. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī “Siguldas devons” kasē.

Lasīt vairāk...

13.XII Ziemassvētku koncertuzvedums "Brīnumu cimdiņš" Vangažos

13. decembrī plkst. 18.00 Vangažu kultūras namā būs skatāms Ziemassvētku koncertuzvedums "Brīnumu cimdiņš", kuru aicināti apmeklēt visi interesenti. Koncertuzvedumā piedalīsies Vangažu kultūras nama amatierkolektīvi: bērnu vokālie ansambļi "Pumpuriņi" un "Karuselis", kā arī bērnu deju kolektīvs "Pīlādzītis" un teātra studija "Pigoriņi".

Lasīt vairāk...

13.-14.XII Latvijas florbola čempionāta spēles Spuņciemā, Ķekavā, Salaspilī, Ādažos un Ulbrokā

13.un 14.decembrī Pierīgā paredzēta virkne Latvijas florbola čempionāta spēļu vīru komandām. 13.decembrī plkst. 18.00 Spuņciemā Pierīgas derbijs – otrās līgas spēlē sacentīsies Babītes sporta kluba un Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Plkst. 20.00 Ķekavā virslīgas spēlē “Ķekava” uzņems Cēsu “Lekringu”, bet Salaspils sporta namā pirmās līgas turnīra mačā “Saulkalne” tiksies ar Talsu NSS/”Zerorisk” vienību.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.