Menu
 

Jūrmala aicina rudenī baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes

Lai arī kultūras norisēm piesātinātākais laiks ir vasara, kad notiek brīvdabas koncerti, festivāli, mākslas performances, Jūrmalā arī rudenī turpinās mākslas baudītājiem saistoša kultūras dzīve. Pašvaldība aicina iepazīties ar piedāvājumu un baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes Jūrmalā rudenī.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā notiks Latvijas jauniešu teātru festivāls

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā norisināsies 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls “Rainis un Aspazija Tev”. Šāgada festivāla formāts būs meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

Lasīt vairāk...

Inčukalna novada lepnums – Jānis Sudrabkalns, Doku Atis, Eduards Kalniņš un citi

Ar ievērojamām personībām bagāts ir arī Inčukalna novads. Te dzimis dzejnieks Jānis Sudrabkalns, muižā par rakstvedi strādājis rakstnieks Doku Atis, dzīvojis gleznotājs Eduards Kalniņš un aktieris Alfreds Amtmanis-Briedītis, “Atvasītēs” dzīvojis tēlnieks Kārlis Zāle, Mākslinieku dārzu iekopusi operas soliste Anna Ludiņa-Pabiāna...

Lasīt vairāk...

Pasaules tūres ietvaros Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza zvaigzne Linda Meja Hana Oh

18.oktobrī plkst. 19.30 ciklā “Jūrmala Jazz” ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē pasaules tūres ietvaros uzstāsies pasaules ekstravagantākā džeza basiste Linda Meja Hana Oh (Linda May Han Oh) ar kvartetu – Vilu Vinsonu (saksofons), Metjū Stīvensu (ģitāra) un Ēriku Dūbu (sitaminstrumenti).

Lasīt vairāk...

Vokālās grupas "Insomnia" dibinātājs Roberts Memmēns ir mierīgs, kad apkārt viss iet pa gaisu

Nākamās nedēļas nogales plašo koncertu piedāvājumu papildina arī jaunās vokālās grupas “Insomnia” koncerts, kas 19. oktobrī “Rīgas a cappella festivāla” ietvaros norisināsies koncertzālē “Palladium”. Koncertā piedalīsies arī viesi un skanēs gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās.

Lasīt vairāk...

8.novembrī filmas "Dvēseļu putenis" pirmizrāde notiks visās kinoteātra "Kino Citadele" zālēs

8.novembrī pirmizrādi piedzīvos filma “Dvēseļu putenis”. Pirmo reizi Latvijas filmu pirmizrāžu vēsturē galvenā pirmizrādes norises vieta Rīgā – kinoteātris “Kino Citadele” – tiks pilnībā atvēlēta jaunajai filmai: 14 zālēs visu vakaru tiks demonstrēta tikai vērienīgā kara drāma, uzņemot 3000 skatītāju. Vienlaikus ar pirmizrādi Rīgā filmu plaši sāks rādīt arī Latvijas kinoteātros. Mēnesi pirms pirmizrādes sākusies biļešu pārdošana gan uz pirmizrādi, gan uz filmas seansiem visā Latvijā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.