Menu
 

Foto: Jānis Aišpurs, Laima Jansone un "Tautumeitas" gatavojas Ziemassvētku koncertiem Mārupē un Siguldā

No 18.decembra Latvijas baznīcās un koncertzālēs brīnišķīgu Ziemassvētku programmu piedāvās mūziķis Jānis Aišpurs, koklētāja Laima Jansone un etno mūzikas grupa “Tautumeitas”. 18.decembrī koncerts izskanēs Mārupes kultūras namā, bet 23.decembrī – kultūras centrā “Siguldas devons”. Jāpiezīmē gan, ka biļetes uz abiem koncertiem ir jau izpārdotas.

Lasīt vairāk...

Foto: Krāšņi tērpi un stāvovācijas "Reiz Ziemassvētkos 2" atklāšanas koncertā

Skatītāju piepildītā VEF Kultūras pils lielajā zālē ar stāvovācijām noslēdzās Guntara Rača un grupas "Saldās sejas" koncertu sērijas "Reiz Ziemassvētkos 2" pirmais koncerts. Koncertā uzstājās arī dziedātāji Ivo Fomins, Katrīna Bindere, Kristena Cīrule un Mārtiņš Ruskis, savas solo dziesmas izpildīja arī grupas dalībnieks Jānis Narkevics Jr. Jau otro gadu kopā ar pārējiem ir arī bērnu vokālais ansamblis "Dzeguzīte", kas uzstājās gan ar solo dziesmām, gan duetos ar lielajiem dziedātājiem, informēja koncertu rīkotāji.

Lasīt vairāk...

"Cabaret" komanda aicina uz koncertiestudējumu "Cabaret Absints"

Visu decembra nogali un nākamā gada janvārī H206 kvartālā norisināsies iestudējums “Cabaret Absints”, kura režisors Viktors Runtulis un viņa komanda ir atgriezusies 20.gadsimta trīsdesmitajos gados, kad Eiropā un ASV sāka veidoties vietas, kurās pulcējās radošas personības un dzīves baudītāji. Īpaša izrāde gaidāma 31.decembrī, kad kopā ar iestudējuma varoņiem un māksliniekiem būs iespēja krāšņi sagaidīt Jauno gadu.

Lasīt vairāk...

Atklās mūsdienīgu trīsstāvu mākslas centru "Digital Art House"

17.decembrī Rīgā notiks trīsstāvu multimediālā mākslas centra “Digital Art House“ atklāšana. Tas aizņem vairāk nekā 1700 m2 pašā galvaspilsētas vidū — Skolas ielā 2. Centra apmeklētāji varēs ne tikai aplūkot pasaules vēstures izcilāko mākslinieku multimediālās izstādes, bet arī gremdēties interaktīvajās instalācijās un virtuālajā realitātē, ienirt vēsturē kādā no izglītojošajiem sarīkojumiem, kā arī apspriest visu redzēto restorānā, klausoties mūziķu uzstāšanos.

Lasīt vairāk...

Festivāla "Riga Symphony" direktore: Galvā turpina skanēt mūzika arī pēc darba stundām

No 11. līdz 14. decembrim Rīgā norisināsies tradicionālais festivāls "Riga Symphony", kurā pulcēsies talantīgi dziedošie jaunieši no vairāk nekā divdesmit pasaules valstīm, lai savas prasmes atrādītu starptautiskai žūrijai. 14. decembrī viņi galā koncertā cīnīsies par festivāla "Grand Prix". "Festivāls veicina un attīsta neformālās radošās izglītības iespējas Latvijā starptautiskā līmenī, savukārt konkursa galvenais mērķis ir kalpot par starptautiska mēroga platformu jaunajiem izpildītājiem, kā arī veicināt populārās, tradicionālās un akadēmiskās dziedāšanas žanru," saka festivāla direktore, komponiste Jeļena Švilpe.

Lasīt vairāk...

Krimuldas muižā norisināsies kamermūzikas vakari

Nākamā gada sākumā Krimuldas muižā tiks uzsākti kamermūzikas vakari ar izciliem latviešu dziedātājiem, mūziķiem un komponistiem. Pirmais kamermūzikas vakars ar komponista Jāņa Lūsena dziesmām un instrumentālo mūziku, kuru papildinās Kristīnes Zadovskas balss un Evijas Mundeciemas muzicēšana, norisināsies 10. janvārī plkst. 19.00, informē Siguldas novada pašvaldībā.
Lasīt vairāk...

Foto: Tautas deju ansambļa "Dancis" vadītāja Rolanda Juraševska jubilejas koncerts

Lielajā ģildē norisinājās Latvijas Universitātes Tautas deju ansambļa "Dancis" rīkotais koncerts “Raiti, raiti rakstā dej”, kas bija veltīts TDA “Dancis” un vidējās paaudzes deju kolektīva “Dancis” mākslinieciskā vadītāja Rolanda Juraševska 70. dzimšanas dienai, iezīmējot viņa ienākšanu ansamblī pirms 55 gadiem un vairāk nekā 30 gadus mākslinieciskā vadītāja amatā.

Lasīt vairāk...

Foto: Ķekavā, Piņķos un Baltezerā izskanēs Ziemassvētku noskaņu programma "Es ticu"

Pirmos koncertus Dubultu un Jelgavas dievnamos piedzīvojusi Ziemassvētku noskaņu programma ”Es ticu”, kurā komponista Valta Pūces vadībā apvienojušies izcili mūzikas profesionāļi – brīnumskaistās balss īpašniece, operdziedātāja Inga Šļubovska Kancēviča, vijoļspēles meistars Raimonds Ozols, flautas burve Dita Krenberga un pats Valts Pūce pie taustiņinstrumentiem.

Lasīt vairāk...

Šonedēļ norisināsies tradicionālais festivāls "Riga Symphony"

No 11. līdz 14.decembrim Rīgā norisināsies jau par labu tradīciju kļuvušais festivāls “Riga Symphony”, kas šogad pulcēs talantīgus jauniešus no vairāk nekā divdesmit valstīm:  Anglijas, Īrijas, ASV, Turcijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Spānijas, Polijas, Francijas, Bahreinas, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Moldovas, Kazahstānas un, protams, Latvijas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.