Menu
 

Dzintaru koncertzālē kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies džeza zvaigzne Line Kruse

2.oktobrī plkst. 19.30 ciklā “Jūrmala Jazz” ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies šarmantā džeza vijolniece zvaigzne Line Kruse (Line Kruse). Kopā ar Latvijas Radio bigbendu viņa atskaņos skaņdarbus no jaunākajiem albumiem “Hidden Stones” un “Invitation”, kuros māksliniece apvieno labāko no ritmiskās latīņu, klasiskās un džeza mūzikām, pārkāpjot robežas un izmantojot instrumentus, kas nav tipiski džeza mūzikai.

Lasīt vairāk...

Komponistes Latvītes Cirses veselīgais ieradums ir makšķerēšana kopā ar vīru

Rīgā, kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, 27. septembrī notiks talantīgās komponistes un koklētājas Latvītes Cirses autorkoncerts “Kokle.ZIP”, kurā skanēs viņas komponētā mūzika. Koncerts veltīts komponistes 35 gadu jubilejai. Koncertā uz skatuves kāps arī ansamblis “Raksti” un grupa “Vētras saites”, kas atskaņo instrumentālu kamermūziku fotoambient stilā. Grupā muzicē Latvīte Cirse (etnogrāfiskā kokle), Ansis Klucis (kontrabass), Jānis Cīrulis (kahons) un Ģirts Pavēnis (ģitāra). Koncerta skanējumu papildinās vokāliste Inese Mičule un sitaminstrumentālists Artis Gulbis.

Lasīt vairāk...

Ogres teātrī gaidāma pirmizrāde franču eirofarsam "Lai dzīvo Bušona!" Jāņa Kaijaka režijā

25.oktobrī Ogres teātrī pirmizrādi piedzīvos jauniestudējums “Lai dzīvo Bušona!” Jāņa Kaijaka režijā. Izrādes pamatā – franču godalgoto autoru Žana Della un Žeralda Sibleirasa 2006. gadā sarakstītais eirofarss “Vive Bouchon!”, kas Latvijas teātrī būs skatāms pirmo reizi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.