Menu
 

Ciklā "Brīvdienu mūzika" uzstāsies šarmantā dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa

Šo svētdien, 24. februārī, plkst. 14.00 ciklā “Brīvdienu mūzika” būs iespēja tikties ar šarmanto dziedātāju Jolantu Strikaiti-Lapiņu, kurai koncertā pievienosies ērģelniece Ilze Reine un trompetists Jānis Porietis. J. Strikaite-Lapiņa, kura sākotnēji bija pazīstama kā populārās mūzikas izpildītāja, pēdējos gados pievērsusies klasiskajai mūzikai un jau vairākus gadus ir Latvijas Nacionālās operas soliste. Šajā koncertā viņa kopā ar draugiem atskaņos Baha, Mītela, Hendeļa un Tēlemaņa vokālos skaņdarbus.

Lasīt vairāk...

No aušanas līdz dančiem – arī šogad meistari aicina apgūt dažādas prasmes

No 5. līdz 7. aprīlim jau 11. reizi dažādu prasmju meistari 155 norises vietās Latvijā, tostarp Pierīgā, gaidīs savus apmeklētājus projekta "Satiec savu meistaru!" ietvaros. Arī šogad meistari interesentus iepazīstinās ar aušanas, adīšanas, tamborēšanas, izšūšanas prasmēm, kokamatniecību, keramiku, dažādiem mūzikas instrumentiem, latviskām dziesmām un dančiem un daudzām citām interesantām lietām.

Lasīt vairāk...

Latvijas pūtēju orķestru konkursā Siguldā piedalīsies 38 kolektīvi

30.un 31.martā Siguldas novada kultūras centrā "Siguldas devons" un Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" koncertzālē norisināsies viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem pūtēju orķestriem – desmitais Latvijas pūtēju orķestru konkurss, kurā piedalīsies 38 pūtēju orķestri un ap 1400 mūziķu četrās grūtības pakāpju grupās.

Lasīt vairāk...

Mazā Mežotnes pils sarūpējusi krāšņu muzikālu vasaru

Turpinot pirms desmit gadiem aizsākto tradīciju, arī šovasar Mazā Mežotnes pils sarūpējusi krāšņu muzikālu vasaru un rudeni, piedāvājot klausītājiem izbaudīt četrus izcilus koncertus. “Šovasar svinēsim pils desmito koncertsezonu, un visi koncerti būs veltīti mūsu īpašajiem klausītājiem,” uzsver Mazās Mežotnes pils īpašniece Regīna Deičmane.

Lasīt vairāk...

Režisors Edmunds Freibergs: Cilvēkam ir svarīgi kustēties – visādās nozīmēs

Nav noslēpums, ka Latvijas Nacionālā teātra rīkotie Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestajiem Nacionālā teātra "izstrādājumiem". Tādēļ, turpinot pirms daudziem gadiem aizsākto tradīciju, teātris koncertu gatavo arī šogad, un tā pirmizrāde, kā allaž, paredzēta 27. martā, kad tiek svinēta Starptautiskā teātra diena.

Lasīt vairāk...

Dzintaru koncertzālē uzstāsies pasaulslavens Šveices orķestris

31. martā Dzintaru koncertzālē pirmo reizi Latvijā uzstāsies pasaulslavenais “Orchestra della Svizzera Italiana” diriģenta Markusa Pošnera vadībā. Krāšņā programmā varēs baudīt Ludviga van Bēthovena “Astoto simfoniju” un “Trešo klavierkoncertu”. Koncerta solists – Karalienes Elizabetes konkursa laureāts un “BBC New Generation Artist” balvas ieguvējs – pianists Frančesko Pjemontēzi (Francesco Piemontesi).

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.