Menu
 

Kultūra

"Siguldas devons" kopš atklāšanas pulcējis teju 10 000 skatītāju

Kopš 2018. gada septembra vidus, kad ar bagātīgu programmu pēc rekonstrukcijas durvis vēra kultūras centrs "Siguldas devons", aizvadīti ļoti intensīvi četri darba mēneši. Šajā laikā "Siguldas devonā" notikuši 18 profesionālās mākslas pasākumi, kā arī 10 Siguldas amatiermākslas kolektīvu koncerti, kopumā pulcējot turpat 10 000 skatītāju.

Lasīt vairāk...

"Ziemeļblāzmā" aicina uz labdarības koncertu Vijas Vētras atbalstam

“Vijas Vētras fonds” aicina leģendārās Vijas Vētras un dejas cienītājus atbalstīt ieceri par mākslinieces atgriešanos uz dzīvi Latvijā! Šim nolūkam viņas dzimšanas dienā, 6. februārī, tiek organizēts labdarības deju koncerts “Deju vētra – 2019”, kas norisināsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma” plkst. 19.00. Koncerts būs sirsnīga dāvana no dzimtās zemes, un saziedotie līdzekļi – iedrošinājums atgriezties.

Lasīt vairāk...

Foto: Topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonē kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm

Trešdien topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonēja kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm. Ekspluatācijā estrādi plānots nodot 2020.gada 18.jūnijā pirms Skolu jaunatnes dziesmu svētkiem. Jaunas skatuves izbūve turpināsies pēc svētkiem līdz 2023.gadam, kad Dziesmu un deju svētki atzīmēs 150.gadadienu.

Lasīt vairāk...

Foto: Sestdien gaidāma jaunās ģimenes spēlfilmas "Vecā dārza noslēpums" pirmizrāde

Sestdien, 19.janvārī, kinoteātrī “Kino Citadele” notiks aizraujošas spēlfilmas, piedzīvojuma stāsta visai ģimenei “Vecā dārza noslēpums” pirmizrāde. Kinoteātros visā Latvijā filmu sāks izrādīt no 25.janvāra. Tā būs lieliska izklaide ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem, sola kinolentes autori.

Lasīt vairāk...

Noskaidrotas dziesmas, kuras cīnīsies par "Muzikālās bankas" vērtīgākās dziesmas titulu

Pusnaktī beidzies “Muzikālās bankas 2018” pirmās kārtas balsojums, līdz ar to zināmas 15 fināla kompozīcijas, kuras turpina cīņu par gada vērtīgākās popa un roka dziesmas nosaukumu Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā banka 2018”. Otrās kārtas balsojums turpinās līdz 31. janvārim. Izvēlēties un nobalsot par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājaslapā www.muzikalabanka.lv.

Lasīt vairāk...

Pirmo Purvīša balvu par mūža ieguldījumu saņems Džemma Skulme

Šogad pirmo reizi Purvīša balvas vēsturē tiks pasniegts apbalvojums par mūža ieguldījumu, ko saņems māksliniece Džemma Skulme, stāstīja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) patrons, SIA "Alfor" valdes priekšsēdētājs Jānis Zuzāns. Līdzās godalgai Skulme saņems arī 10 000 eiro pēc nodokļu nomaksas. "Latvijas laikmetīgā māksla redzama visos viņas darbos – no 60. gadiem līdz šodienai," pauda Zuzāns.

Lasīt vairāk...

Izsludina "Jūrmalas festivāla" programmu un biļešu iepriekšpārdošanu

No 23. līdz 28. jūlijam ar sešiem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies piektais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Intaru Busuli, Ivetu Apkalni, Vestardu Šimku, Kristīni Balanas, Andželu Gobu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Latvijas simtgades Jauniešu simfonisko orķestri un diriģentu Aināru Rubiķi, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.