Menu
 

Dziedātāja Ieva Sutugova piedāvās digitālo koncertlekciju skolēniem "Imants Kalniņš. 80"

Sākot ar šo nedēļu, tiks piedāvāta jauna digitālā koncertlekcija skolēniem visā Latvijā "Imants Kalniņš. 80". Lekciju vadīs populārā dziedātāja Ieva Sutugova, un tā būs veltīta šā gada jubilāram – izcilajam komponistam Imantam Kalniņam, kurš šogad maijā svinēs 80 gadu jubileju.

Lasīt vairāk...

Jūrmalas pilsētas muzejs apmeklētājiem atvērts tīmekļvietnē

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina apmeklētājus ieskatīties muzeja krātuvēs ar tīmekļvietnes starpniecību. Muzeja lapā sociālajā tīklā “Facebook” tiek publicēti stāsti par izstādēm un māksliniekiem, muzeja krājuma priekšmetiem un vēstures notikumiem, atmiņas – bērnu pārdomas – par muzejā piedzīvoto laikā, kad tikšanās un nodarbības norisinājās klātienē, informēja pilsētas pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Top dejotāju un dziedātāju svētki "Dziesma dejo. Deja skan"

2022.gada augustā Mežaparka Lielajā estrādē plānots vērienīgs uzvedums, kur ap 10 000 dalībnieku – deju kolektīvi un kori no Latvijas un diasporas – pirmo reizi tiksies dejotāju un dziedātāju svētkos.  Īstenojot autora Edžus Aruma ideju,  dziesma savienosies ar deju vienā nešķiramā priekšnesumā. Uzveduma “Dziesma dejo. Deja skan” nosaukums raksturo notikuma esenci, vienlīdz svarīgu lomu piešķirot kā dejai, tā mūzikai. Kora mūzikas dzīvu izpildījumu papildinās deja, bet dejotāju uzburto stāstu bagātinās koris.

Lasīt vairāk...

Noskaidroti Jūrmalas "Gada balvas kultūrā 2020" laureāti

Astoņpadsmito reizi Jūrmalā novērtēti spilgtākie gada notikumi pilsētas kultūras dzīvē un godināti “Gada balvas kultūrā 2020” laureāti. Jūrmalas pilsētas nozīmīgākajam apbalvojumam kultūras jomā – “Gada balvai kultūrā 2020” – kopumā izvirzīti 74 notikumi. Kā informēja pilsētas pašvaldībā, skatītāju simpātiju balvai tika pieteikti 24 dažādi pasākumi. Apbalvojumi kultūrā piešķirti septiņās nominācijās.

Lasīt vairāk...

Saulkrasti – vienīgā pilsēta Latvijā, kur visvairāk ir iecienīts džezs

Vērojot šobrīd notiekošo pilsētas estrādes renovāciju, domās tā vien gribas ar kāju piesist ritmu līdzi kādam meldiņam un sapņot par gaidāmajiem pasākumiem. Un te nu var apgalvot, ka Saulkrasti nav iedomājami bez pasaulslavenā festivāla “Saulkrasti Jazz”. Lai arī šobrīd aiz loga ir ziema un šķiet, ka nekas jau nenotiek, tomēr pasaules līmeņa festivāla organizēšanā ir jāiegulda liels darbs. Raimonds Kalniņš ir “Saulkrasti Jazz Festival” direktors un sitaminstrumentu pedagogs, cilvēks, kurš, darot savu sirdsdarbu, Saulkrastu vārdu ir izdaudzinājis visā pasaulē. Ja džezs,  tad Saulkrasti!

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.