Menu
 

Ciklā "Kino un teātra mūzika" Dzintaros – komponists Zigmars Liepiņš

2019.gada pavasarī Dzintaru koncertzāle un Latvijas Nacionālā teātra izpilddirektors Ojārs Rubenis aizsāka jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Līdz šim izskanējuši trīs koncerti, kuros klausītāji tikās ar komponistu Raimondu Paulu, Jāni Lūsēnu un Imantu Kalniņu. 11. oktobrī plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē notiks cikla “Kino un teātra mūzika” ceturtais koncerts, kurā tiksimies ar komponistu Zigmaru Liepiņu.

Lasīt vairāk...

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra direktore Indra Lūkina dejojusi uz "Covent Garden" skatuves

Piektdien, 20. septembrī, jauno sezonu ar brīnišķīgu koncertu atklās Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. “Jau otro gadu pēc kārtas koncertā skanēs latviešu komponista jaundarba pirmatskaņojums, un šoreiz tas būs Gundegas Šmites jaundarbs “Ιώ. Ēosa”. Programmā iekļauts arī Ludviga van Bēthovena Vijolkoncerts un Riharda Štrausa simfoniskā poēma “Tā runāja Zaratustra”, kur komponists mūzikā iedzīvinājis Frīdriha Nīčes filozofiskās idejas,” uz koncertu aicina Indra Lūkina.

Lasīt vairāk...

Pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma par "Prāgas pavasari"

23.septembrī plkst. 20.00 kinoteātrī "Kino Bize" pirmizrādi uz lielā ekrāna Latvijā piedzīvos dokumentālā filma “Mans nezināmais kareivis”. Filma tapusi kā Čehijas-Latvijas-Slovākijas kopražojums ar Latvijas Nacionālā kino centra un ES programmas "Eurimages" atbalstu, informēja kompānija "Baltic Pine Films".

Lasīt vairāk...

Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2019" notiks no 17. oktobra līdz 16. novembrim

Turpinot un saglabājot gadu gaitā iedibinātās tradīcijas, kā arī gatavojoties nākamā gada jubilejas svinībām, ar septiņiem daudzveidīgiem koncertiem izskanēs mūzikas un mākslas festivāls “Bildes 2019”. Koncerti būs klausāmi mūzikas namā “Daile”, mūzikas klubā “Kaļķu vārti” un VEF Kultūras pilī no 21. oktobra līdz 16. novembrim. Taču vēl pirms tam 17. oktobrī t/c “Spice Home” tiks atklāta festivāla mūziķu un mākslinieku veidotā izstāde “Pastkastītes”.

Lasīt vairāk...

"Brīvdienu mūzikas" rudens koncertu ciklu Dzintaros ievada džeza trio "Čudars, Auziņš, Arutjunjans"

2019.gada rudenī Dzintaru koncertzāle un diriģents Jānis Ozols aicina klausītājus uz jauniem demokrātiskā koncertu cikla “Brīvdienu mūzika” koncertiem, kuros viesosies džeza trio “Čudars, Auziņš, Arutjunjans”, klausītāju iemīļotais ansamblis “Autobuss debesīs” un operdziedātāji Kalvis Kalniņš, Inga Šļubovska-Kancēviča un Mihails Čuļpajevs, kuri Dzintaru koncertzālē viesosies ar programmu "Skaistākās operu ārijas".

Lasīt vairāk...

Aminata izdod dziesmu kopā ar "Tautumeitām"

Latvijas popdziedātāja Aminata turpina paplašināt savus muzikālos apvāršņus un laiž klajā jaunu dziesmu "Dzīvot citādāk", kas tapusi kopā ar postfolkloras meiteņu grupu "Tautumeitas". Jaunā singla autore ir pati Aminata kopā ar Jāni Šipkēvicu jeb Shipsea, kurš palīdzējis radīt dziesmas tekstu. Savukārt aranžējuma autors ir Kaspars Ansons.

Lasīt vairāk...

Vokālā grupa "Insomnia" aicina uz "Rīgas A Cappella festivāla" koncertu

19.oktobrī plkst.19 koncertzālē “Palladium” norisināsies “Rīgas A Cappella festivāla” kulminācijas koncerts “Insomnia: Sākums”. Koncerta galvenie mākslinieki ir jaunības enerģijas pilnā jaunā vokālā grupa “Insomnia”. Koncertprogrammā skanēs pazīstamas gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.