Menu
 

Izskanēs Margaritas Vilcānes jubilejas koncerts "Margarita. Melodija. Mode"

Otrdien, 25.janvārī, Lielās ģildes Lielajā zālē, godinot brīnišķīgo mākslinieci Margaritu Vilcāni, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) un Latvijas iemīļotie mūziķi – maestro Raimonds Pauls, dziedātāji Intars Busulis, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš un daudzi citi – aicina skatītājus uz jubilejas koncertu "Margarita. Melodija. Mode".

Lasīt vairāk...

Dziedātāju Nauri Indzeri darbam iedvesmo miers, pastaigas un pārliecība par savām spējām

Jau pavisam drīz, 8. februārī, VEF Kultūras pilī Operetes teātra rīkotajā Valentīndienas koncertā “Mīlestības mūzika” (“Musique d'amour”) uz skatuves kāps arī klausītāju iemīļotais baritons Nauris Indzeris. “Kopā ar saviem skatuves kolēģiem Sonoru Vaici, Antu Jankovsku, Emīlu Kivlenieku un citiem, kā arī operetes orķestri diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā būsim šim vakaram sarūpējuši skaistākās ārijas un duetus no Franča Lehāra operetēm “Jautrā atraitne” un “Smaidu zeme”, Vitorio Monti “Čardašu” un citus skaņdarbus, kas vēsta par mīlestību,” saka Nauris.

Lasīt vairāk...

Saulkrastu koris "Anima" aicina uz "Sakrālā džeza" koncertiem

Saulkrastu koris "Anima" diriģenta Matīsa Tuča vadībā ir radījis koncertprogrammu "Sakrālais džezs", kurā priecēs klausītājus ar amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20.gadsimta vidus daiļradi. Koncertprogramma tiks atskaņota 22.janvārī plkst. 15.00 Rīgā Torņakalna baznīcā un 23.janvārī plkst. 17.00 Saulkrastos kultūras namā "Zvejniekciems".

Lasīt vairāk...

Foto: Inciemā atklāta mūsdienīga ekspozīcija par rakstnieku Anšlavu Eglīti

Piedaloties Siguldas novada pašvaldības vadībai, Latvijas Republikas kultūras ministram un projekta realizēšanā iesaistītajām personām, Inciemā atklāta mūsdienīgi un interaktīvi izveidotā ekspozīcija “anšlavs eglītis. jaunais cilvēks”, kas vēsta par rakstnieka dzīvesgājumu vizuāli uztveramā veidā.

Lasīt vairāk...

Sākas pieteikumu pieņemšana Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstam

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) ceturtdien izsludinājis šī gada pieteikumu pieņemšanu Nacionālajam nemateriālā kultūras mantojuma (NKM) sarakstam. Ikviens aicināts sarakstam pieteikt elementus, kas uzskatāmi par valsts aizsargājamu nemateriālā kultūras mantojuma vērtību, un kuru iekļaušanai sarakstā ir plašs attiecīgās kopienas atbalsts un līdzdalība.

Lasīt vairāk...

Foto: Siguldas Jaunajā pilī apskatāma fotomākslinieka Vladimira Tjurina piemiņai veltīta izstāde

No 7.janvāra Siguldas Jaunās pils salonā apskatāma Vladimira Tjurina fotomākslas izstāde “Pro Et Contra”. Ar fotomākslu aizrāvies kopš 15 gadu vecuma, tā kļuva par viņa aicinājumu un profesiju visa mūža garumā. 2020. gada augustā pēkšņi aprāvās Vladimira Tjurina mūžs. Šī izstāde ar mākslinieka moto “Pro Et Contra” ir piemiņa siguldietim, mūsu laikabiedram, informē kultūras centra “Siguldas devons” sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Ķepale.

Lasīt vairāk...

Valentīndienas koncertā "Musique d'amour" skanēs skaistākās operešu melodijas

8.februārī plkst.19 VEF Kultūras pilī Operetes teātris aicina uz teatralizētu Valentīndienas koncertprogrammu “Mīlestības mūzika” (“Musique d'amour”).  “Šī koncertprogramma ar Vīnes šarmu būs mūzika ar mīlestību par mīlestību; mūzika, kuru mīlam un pazīstam. Esam noilgojušies pēc tikšanās ar klausītājiem, tāpēc, veidojot šo programmu, šoreiz īpaši esam ieklausījušies Operetes teātra skatītāju izteiktajos lūgumos. Skanēs skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām operetēm un mūsu koncertprogrammām,” pavēstīja Operetes teātra mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.