Menu
 

Aicina meistarus pieteikties dalībai pasākumā "Satiec savu meistaru!"

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) līdz 3.martam aicina meistarus pieteikt dalību pasākumā “Satiec savu meistaru!”. Pasākums norisināsies laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim. “Satiec savu meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums un šogad notiks jau piecpadsmito reizi.

Lasīt vairāk...

Cimzes balvai aicina pieteikt izcilus kultūrizglītības skolotājus

Līdz 5.martam Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina pieteikt Cimzes balvai izcilākos kultūrizglītības nozares pedagogus. Cimzes balva ir īpašs apbalvojums skolas pedagogam – izcilībai par ilggadēju pedagoģisko darbību un būtisku ieguldījumu mācību un audzināšanas darbā, to piešķir reizi mūžā.

Lasīt vairāk...

Dace Priedoliņa: Folklorā svarīgi ir nezaudēt pirmreizīguma sajūtu

Lai gan folkloras kopas Dziesmu svētku kopkoncertā Mežaparka Lielajā estrādē nepiedalās, tās ar saviem krāšņajiem tērpiem un atraktivitāti bagātina Dziesmu un deju svētku gājienu, kā arī savus cienītājus iepriecina Folkloras dienā. Šogad uz Dziesmu svētkiem pošas arī Tomes Tautas nama folkloras kopa “Graudi”.

Lasīt vairāk...

Gundega Repše: Jutos tā, it kā no manis lītu biezas asinis

Gundega Repše, nenoliedzami, ir viena no mūsdienu latviešu literatūras izcilākajām autorēm. Vēl vairāk – viņa veido latviešu oriģinālliteratūru, iniciējot romānu sērijas un nekad nebaidoties paust savu neglaimojošo viedokli. Viņa necieš dažādas literāras sacensības, lai gan pašas romāni ir gan nominēti, gan pelnīti apbalvoti. Par vēsturiskās romānu sērijas Mēs. Latvija, XX gadsimts viņa saņēma Baltijas Asamblejas balvu.

Lasīt vairāk...

Nākamnedēļ notiks Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku prezentācija

9.februārī kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies šā gada vasarā gaidāmo Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētku prezentācija. Pasākums pulcē klausītājus no visas pasaules un šogad notiks jau 29.reizi. Opermūzikas svētki šogad norisināsies no 28.līdz 30.jūlijam un tā ietvaros notiks pieci koncerti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.