Menu
 

Jūrmalā skan vasaras koncerti Horna dārzā; izstāžu telpās apskatāmas daudzveidīgas izstādes

Jūrmala aicina uz piektdienas vasaras koncertiem Horna dārzā Majoros. Brīvdabas koncertu sākums plkst. 18.00, ieeja ir bez maksas. Savukārt Jūrmalas izstāžu telpas piedāvā dažādas mākslas izstādes, tostarp – izstādes pilsētvidē, informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Inese Krieviņa.

Lasīt vairāk...

Turaidas muzejrezervātā aicina uz sarunu "Zemnieku mājā ienāk pilsētas mode"

Turaidas muzejrezervāts 11.jūlijā plkst. 15.00 aicina uz sarunu muzejā “Zemnieku mājā ienāk pilsētas mode”, kurā mākslas vēsturniece, Turaidas muzejrezervāta galvenā speciāliste, Mg. art. Ina Līne stāstīs par iespējamo ģērbšanos zemnieku vidē 19.gadsimtā, kad laukos jau parādījās atskaņas no pilsētas modes.

Lasīt vairāk...

Zināmi Jāņa Baltvilka balvas pretendenti grāmatu mākslā un literatūrā

Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) šajā vasarā turpina atzīmēt bērnu literatūras īpašos sasniegumus, jau 16.reizi piešķirot Starptautisko Jāņa Baltvilka balvu. Tā tiek piešķirta rakstniekam un ilustratoram Latvijā, kā arī latviski tulkotam Eiropas valstu rakstniekam un šī darba tulkotājam. Jau sesto gadu AS "Latvijas Valsts meži" pasniedz īpašu debijas balvu "Jaunaudze", informē LBJLP pārstāve Silvija Tretjakova.

Lasīt vairāk...

Ādažos priecēs vēl nebijusi vasaras koncertsērija ar iemīļotiem mūziķiem

Priecājoties atkal tikties klātienē ar saviem klausītājiem, iemīļoti un atzīti mūziķi kopā ar Ādažu Kultūras centru šajā visiem neierastajā laikā ir izveidojuši Ādažos nebijušu projektu “Gaujas parka koncertsērija”, kurā trīs vasaras vakarus pēc kārtas ar saviem klausītājiem tiksies dažādi mūziķi.

Lasīt vairāk...

Aicina uz "Jūrmalas festivāla" atklāšanas koncertu "Trīs Osokini"

2020.gada 22.jūlijā Sergejs, Andrejs un Georgijs Osokini aicina uz "Jūrmalas festivāla" atklāšanas koncertu "Trīs Osokini" Dzintaru koncertzālē, bet nākamā gada 3.maijā Latvijas Nacionālajā operā un baletā izskanēs ilgi gaidītais notikums "Trīs Osokini un draugi operā". Operas namā izpārdotais koncerts bija paredzēts 2020.gada 6.aprīlī, taču tika atcelts ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu dēļ.

Lasīt vairāk...

Latvijas pilīs uzstāsies operas zvaigznes; pirmais cikla koncerts veltīts mediķiem

Mazinoties ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un atsākoties koncertdzīvei, operas mīļotājus gaida atkalredzēšanās ar Aleksandru Antoņenko, Marinu Rebeku, Jāni Apeini, Perīnu Madefu, Sonoru Vaici un Andreasu Baueru Kanabasu četru koncertu ciklā “Kopā”, kas izskanēs Latvijas pilīs un muižās. Pirmo koncertu, kas veltīts Latvijas mediķiem, jau 16.jūlijā varēs baudīt gan klātienē, gan tiešraidē, kā arī “LMT Straumes” arhīvā.

Lasīt vairāk...

Foto: Kultūras centrā "Siguldas devons" atklāta Alekseja Naumova izstāde "Pasaules ainavas"

Laikā, kad ceļošana uz brīdi vairs nav tāda, kā ierasts, dažādas krāšņas pasaules ainavas ir iespēja apskatīt kultūras centrā “Siguldas devons”, kur atklāta mākslinieka Alekseja Naumova izstāde “Pasaules ainavas”. Izstādē aplūkojami arī vairāki iepriekš neeksponēti darbi, kā arī darbi no Alekseja Naumova radošās darbības pirmsākumiem, kurus pirmo reizi aplūkot var tieši Siguldā. Izstādes ietvaros tiks rīkota arī meistarklase, kur dalībniekiem būs iespēja doties plenērā, lai kopīgi gleznotu savu Siguldas ainavu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.