Menu

Kultūra

Aija Andrejeva sniegs jaunās programmas papildkoncertus, tostarp Siguldā

Decembra sākumā notiks dziedātājas Aijas Andrejevas jaunā albuma “Mēs pārejam uz Tu” prezentācijas papildkoncerti, tostarp Siguldā, kuros tiks izdzīvotas un izspēlētas dziesmas no jaunā albuma, taču arī visu sen iemīļotas dziesmas netiks turētas zem pūra, bet, kā saka Aija, tās iegūs citu krāsu un skanējumu.

Lasīt vairāk...

"Čikāgas piecīšu" dalībnieku Armandu Birkenu iedvesmo sievietes, Latvija un ģimene

Dziedātājam un Amerikas latviešu ansambļa "Čikāgas piecīši" dalībniekam Armandam Birkenam viens no aizkustinošākajiem brīžiem dzīvē ir bijis 1977. gada vasarā, pirmo reizi ierodoties Latvijā. Bet pēdējā laika spilgtākais kultūras baudījums gūts Latvijas simtgadei veltītā koncertā Amerikā.

Lasīt vairāk...

Siguldā tiksies ar filmas "Saule brauca debesīs" mūzikas autoru Juri Kaukuli

Dienu pēc valsts svētkiem, 19. novembrī, plkst. 14.00 Siguldā kinoteātrī “Lora” norisināsies īpašs latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras jaunākās pilnmetrāžas animācijas filmas “Saule brauca debesīs” seanss. Filma tapusi kā režisores dāvana Latvijai simtgadē. Pirms filmas skatītājiem būs iespēja satikt animācijas filmas mūzikas autoru, grupas “Dzelzs vilks” solistu Juri Kaukuli, kurš dos ieskatu filmas notikumos un atbildēs uz skatītāju jautājumiem.

Lasīt vairāk...

Koncerti "Tenoru Jaunais gads" gaidāmi arī Pierīgā

Sākot ar 9. decembri, visā Latvijā klausītāji tiek gaidīti uz eleganta humora, muzikālo joku un patīkamas smeldzes pārpilno koncertu "Tenoru Jaunais gads”, lai kopā pavadītu veco, 2018. gadu, un sagaidītu jauno, 2019. gadu. Koncertos piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Kristians Kareļins un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis, informē pasākuma organizatori.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.