Menu
 

Par gada cilvēku medicīnā atzīta RAKUS Tuberkulozes un plaušu slimību centra galvenā ārste Andra Cīrule

Šogad titulu "Gada cilvēks medicīnā 2020" ieguva Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Tuberkulozes un plaušu slimību centra galvenā ārste Andra Cīrule, bet par "Gada notikumu medicīnā 2020" tika atzīts Latvijas zinātnieku izstrādātais siekalu tests Covid-19 ierobežošana, aģentūru LETA informēja Latvijas Ārstu biedrības sabiedrisko attiecību vadītāja Evija Ansonska.

Lasīt vairāk...

Itālo Alsiņš Zvejniekciemā: Sacīkstes man ir kā svētki

Kaislīgs autobraucējs, enerģisks un pozitīvisma pilns vīrietis. Par savu interesanto vārdu, kurš Latvijā ir tikai četriem cilvēkiem, pateikties var savai mīlošajai mātei. Rakstu sērija “Ievērojami cilvēki Pierīgā” šajā reizē iepazīstinās ar autosportistu Itālo Alsiņu. “Rīgas Apriņķa Avīze” devās ciemos pie Itālo uz Zvejniekciemu, lai uzzinātu vairāk par autosportu, atpūtu, Saulkrastu pilsētu un daudz ko citu.

Lasīt vairāk...

Piešķirta atzinība "Stopiņu novada Goda pilsonis" 2020.gadā

Stopiņu novada Goda pilsoņa Atzinības piešķiršanas komisija, kā katru gadu, arī šogad ļoti rūpīgi izvērtēja septiņus saņemtos pieteikumus. Šogad vairākus pieteikumus bija iesnieguši iedzīvotāji, un tas īpaši priecē, ka mēs spējam novērtēt blakus esošo cilvēku darbu, sasniegumus un sniegto atbalstu ārpus saviem darba pienākumiem.

Lasīt vairāk...

Nora Gavare Siguldā: Viss sākas no kaut kā

Kopienas dārzs “Audz”, kas atrodas Siguldā, Zaļās villas radošā kvartāla teritorijā, nesen noslēdza otro sezonu. Gads bijis ražīgs ne tikai novāktās ražas ziņā. Marta sākumā Minhenes Universālā dizaina institūts organizēja starptautisku izstādi un konkursu “Universal Design Competition 2020”, kurā dārza “mamma” Nora Gavare saņēma Universālā dizaina ekspertu balvu.

Lasīt vairāk...

Simts gadu jubilejā sveikta ķekaviete

26.oktobrī 100 gadu jubileju nosvinējusi ķekaviete Zenta Šļūka. Viņa ir bijusi čakla audēja, tautas daiļamata meistare un daudzus gadus vadījusi lietišķās mākslas studiju “Ķekava”. Mīlestību pret savu arodu viņa apliecināja arī savā jubilejas dienā, tērpjoties tautastērpā, informē Ķekavas novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Ādažnieks Kristians Liberts. Dzīve ar pievienoto vērtību

Vidējā atzīme – 9,36 balles! Pirmā vieta ekonomikas un vēstures olimpiādē starp Pierīgas novadu skolām! Otrā vieta ģeogrāfijas olimpiādē, divas trešās vietas fizikas un matemātikas olimpiādē Pierīgas novadu skolu konkurencē un vēl divas atzinības – viena par sniegumu ekonomikas valsts olimpiādē, otra par veikumu Pierīgas novadu angļu valodas olimpiādē! Ar visaugstāko vidējo atzīmi, kā arī vislielāko godalgoto vietu skaitu olimpiādēs ādažnieks Kristians Liberts ir izcilākais starp šā gada Ādažu izcilniekiem, kurus Ādažu novada dome sveica izglītības iestāžu jauno izcilnieku godināšanas pasākumā “Ādažu izcilnieks”.

Lasīt vairāk...

Latvijas labākie sportisti un sporta sabiedrības pārstāvji tiks godināti pasākumā "Trīs zvaigžņu balva"

No 2020.gada Latvijas sporta sabiedrībā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva”. Kā informēja Latvijas Olimpiskā komiteja, balsojums par “Trīs Zvaigžņu balvas” nominācijām notiks divās kārtās. Pirmā kārta noritēs no 5. līdz 23.oktobrim, kad tiks izvirzīti kandidāti 10 nominācijās, savukārt otrā kārta notiks no 5. līdz 29.novembrim. Otrajā kārtā norisināsies balsojums, kur 50% noteiks sabiedrības viedoklis, bet atlikušo pusi noteiks akreditētie sporta žurnālisti un sportisti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.