Menu
 

Rumāņu viesi Siguldas novadā uzteic Latvijas izglītību

No 2. līdz 7. oktobrim Siguldas novadā viesojās desmit bērni un trīs skolotājas no Rumānijas. Tas bija noslēdzošais posms gadu ilgam “Erasmus+” projektam, ko vadīja Mores pamatskola. Mores pamatskolai tas bija pirmais šāda veida starptautiskas sadarbības projekts, un tajā piedalījās un uz Rumāniju devās arī bērni ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk...

Šuplinska: Ar Muižnieku saistītajā tiesvedībā atšķiras viedokļi par to, kur sākas un beidzas LU rektora vēlēšanu process

Tiesvedībā saistībā ar Indriķa Muižnieka neapstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā atšķiras Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un tiesas viedokļi par to, kur sākas un beidzas augstskolas rektora vēlēšanu process, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" skaidroja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Lasīt vairāk...

Pedagogu un Šuplinskas diskusijas par skolotāju atalgojumu izvēršas savstarpējo pārmetumu gūzmā

Trešdien notikušajā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padomes ārkārtas sēdē izcēlās sakaitētas diskusijas starp izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP) un pedagogiem, abām pusēm apmainoties ar savstarpējiem pārmetumiem par kritiskās domāšanas trūkumu un citiem aspektiem.

Lasīt vairāk...

LIZDA prasīs garantijas pedagogu atalgojuma kāpinājumam, pretējā gadījumā lems par protestu rīkošanu

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) līdz 18.oktobrim steidzamības kārtā pieprasa dokumentālas garantijas pedagogu zemākās mēneša darba algas likmes paaugstināšanai no nākamā gada septembra, pretējā gadījumā arodbiedrība lems par protestu rīkošanu, informēja LIZDA pārstāvis Guntis Meisters.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.