Menu
 

Valsts kontrole: Ievērojamie ieguldījumi nav būtiski vairojuši audzēkņu interesi par profesionālo izglītību

Neskatoties uz ieguldītajiem līdzekļiem, pēdējos sešos gados nav būtiski augusi audzēkņu interese par profesionālo izglītību, secināts Valsts kontroles (VK) veiktajā revīzijā par profesionālo izglītību. Valsts kontrole aplēsusi, ka profesionālās vidējās izglītības sistēmas darbībai un attīstībai no valsts budžeta un Eiropas Savienības (ES) struktūrfondiem pēdējos desmit gados atvēlēts vairāk par miljardu eiro.

Lasīt vairāk...

Sākusies pieteikšanās devītajam Latvijas kultūras kanona konkursam

Latvijas vispārizglītojošo skolu 10.–12. klašu un mākslas un mūzikas skolu vecāko kursu skolēni līdz 13. novembrim tiek aicināti pieteikties Latvijas Kultūras kanona konkursam “Kultūras kanons: vērtību mērs vai impulss izaugsmei”. Konkursa ietvaros jaunieši pievērsīsies augšanas ideju daudzveidīgajām izpausmēm Kultūras kanonā iekļautajos mākslas darbos un kultūras vērtībās, kā arī jauniešu refleksijai par Kultūras kanonu vērtību radītās pieredzes nozīmi viņu dzīvēs un izaugsmē, informēja Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA).

Lasīt vairāk...

OECD: Covid-19 krīze varētu ietekmēt augstākās izglītības internacionalizāciju

Covid-19 radītā krīze izglītības jomā īpaši jūtami varētu ietekmēt augstākās izglītības internacionalizāciju, jo tiešsaistes kursu nodrošināšana un ceļošanas ierobežojumi starptautisko studentu vidū var izraisīt jautājumus - vai ir vērts iegūt augstāko izglītību ārvalstīs, teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ikgadējā izglītības pārskatā "Education at a Glance 2020".

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.