Menu
 

Mācības organizēs klātienē, nosakot virkni piesardzības pasākumu

No šā gada 1.augusta mācību procesu organizēs klātienē izglītības iestādē, bet būs jāievēro virkne piesardzības prasību, tostarp jāorganizē izglītojamo plūsma, mazinot to krustošanos, kā arī nepieļaujot drūzmēšanos, otrdien, atbalstot grozījumus noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", lēma valdība.

Lasīt vairāk...

SPKC: Karstā laikā vērojama salmonelozes izplatība

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti atgādina, ka vasarā pieaug saslimstība ar zarnu trakta infekcijām (salmoneloze, kampilobakterioze, pārtikas toksikoinfekcijas u.c.). Šī tendence ir cieši saistīta ar pārtikas pagatavošanu nepiemērotos apstākļos ārā, neatbilstošu pagatavotā ēdiena uzglabāšanu un nepietiekamu personīgās higiēnas prasību ievērošanu.

Lasīt vairāk...

Starptautiskā pētījumā noskaidros Latvijas skolēnu pilsoniskās kompetences līmeni

Latvijā līdz 2023.gada beigām īstenos Starptautisko pilsoniskās izglītības pētījumu (IEA International Civic and Citizenship Education Study, IEA ICCS 2022). To paredz 2020.gada 16.jūlijā noslēgtais sadarbības līgums starp Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Universitāti, informē Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta projekta komunikācijas koordinators Aivis Majors.

Lasīt vairāk...

LIZDA pārmet, ka IZM neņem vērā priekšlikumus "kvalitatīvas vispārējās vidējās izglītības nodrošināšanai"

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) neņem vērā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) izteiktos priekšlikumus kvalitatīvas vispārējās vidējās izglītības nodrošināšanai, uzskatot, ka tie raksturīgi sociālismam, aģentūru LETA informēja arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.