Menu
 

Vairāku Pierīgas novadu skolēnus aicina izveidot tūrisma maršrutu

Lai veicinātu LEADER projekta "Tūrisms kopā" novados esošo tūrisma objektu atpazīstamību, kā arī bērnu un jauniešu interesi par sava novada un kaimiņu novadu tūrisma piedāvājumu, no 18. februāra līdz 15. martam tiek organizēts skolēnu konkurss "Aizved klasi piedzīvojumā!", aicinot skolēnus no Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novada vispārējās izglītības iestādēm sastādīt visinteresantāko tūrisma maršrutu.

Lasīt vairāk...

Upesleju pamatskola kļūs par vispārizglītojošo sākumskolu

22. janvārī Stopiņu novada domes sēdē tika lemts veikt Upesleju pamatskolas tipa un veida maiņu no speciālās pamatskolas uz vispārizglītojošo sākumskolu no 1. līdz 6. klasei. Sākumskola turpinās realizēt pirmsskolas izglītības programmas un pamatizglītības programmas, un jau šajā 2020./2021. mācību gadā tiks uzņemti skolēni no 1. līdz 3. klasei, informē skolas administrācijā.

Lasīt vairāk...

Pierādot "varēšanu" zinātniskajā darbā, varēs izvairīties no studentu skaita kritērija universitātes statusa saņemšanai

Zinātnisko institūciju izvērtējumā saņemot četri un vairāk, netiks ņemts vērā universitātes statusa saņemšanai noteiktais minimālā studentu skaita kritērijs, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Lasīt vairāk...

Aptauja: Gandrīz puse pedagogu uzskata, ka nepieciešamas plašākas profesionālās pilnveides iespējas

Gandrīz puse (42,7%) matemātikas skolotāju atzinuši, ka nepieciešamas plašākas profesionālās pilnveides iespējas, kas ļautu uzlabot gan viņu pašu, gan skolēnu sniegumu eksāmenos, liecina Neatkarīgās izglītības biedrības aptauja, kas tika rīkota ar mērķi noskaidrot pedagogu viedokli un ieteikumus, kā uzlabot skolēnu sniegumu eksāmenos.

Lasīt vairāk...

Seminārā Ropažu novada vidusskola dalīsies ar pieredzi un labās prakses piemēriem

Trešdien, 5. februārī, Ropažu novada vidusskolā notiks Valsts izglītības satura centra (VISC) īstenotā projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030)  Pilnveidotā mācību satura un pieejas ieviešanas aprobācijas seminārs skolu vadības komandām. Ropažos viesosies vairāk nekā 40 aprobācijā iesaistīto izglītības iestāžu vadības komandu pārstāvji no dažādām Latvijas izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.