Menu
 

Par pieciem miljoniem eiro būvēs jaunu Ulbrokas vidusskolas korpusu un paplašinās ēdnīcu

Ropažu novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar piegādātāju apvienību "LP", kas sastāv no diviem biedriem SIA “LAGRON” un SIA “Pillar Contractor” par Ulbrokas vidusskolas piebūves būvniecību. Projekta mērķis ir paplašināt esošo Ulbrokas vidusskolas ēdnīcu un uzbūvēt jaunu sākumskolas  korpusu ar ietilpību līdz 385 skolēniem. Ēdnīcas un sākumskolas piebūves būvniecības plānotās  izmaksas ir 5 035 534,67 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa), liecina Ropažu novada pašvaldības informācija.

Lasīt vairāk...

Izglītības iestādēm varētu ļaut lietot iepriekš iepirktās higiēniskās maskas, līdz to krājumi būs iztukšoti

Neskatoties uz valdības noteikto mērķi virzīties tikai uz medicīnisko masku un FFP2 respiratoru valkāšanu publiskās vietās, izglītības iestādēm varētu atļaut lietot iepriekš iepirktās higiēniskās maskas, līdz to krājumi būs iztukšoti, paredz publiskotais 3.janvāra Operatīvās vadības grupas (OVG) sēdes protokols.

Lasīt vairāk...

Paplašina iespējas bērniem piedalīties interešu izglītības un sporta nodarbībās

Ceturtdien valdība pieņēma lēmumu līdz 28. februārim pagarināt ārkārtējo situāciju valstī. Izglītības jomā saglabājas līdzšinējie nosacījumi par drošu mācību procesu (testēšana, maskas, distance, plūsmu nepārklāšanās u.c.), vienlaikus tiek paplašinātas iespējas bērniem apmeklēt interešu izglītības un sporta nodarbības, stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Lasīt vairāk...

LIZDA: Budžeta vietu samazināšana izglītības un pedagoģijas programmās ir īstermiņa domāšana un nozares problēmu neizprašana

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ir neapmierināta par budžeta vietu samazināšanu izglītības un pedagoģijas programmās 2022.gadā, uzsverot, ka tā ir īstermiņa domāšana un nozares problēmu neizprašana, informēja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.