Menu
 

25 Siguldas skolēnu vecāki uzsāk vecāku izglītības programmu

Siguldas Valsts ģimnāzija sadarbībā ar fondu “Plecs” divdesmit pieciem Siguldas izglītības iestāžu skolēnu vecākiem nodrošina iespēju piedalīties “Vecāku izglītības programmā”, liecina informācija novada pašvaldības vietnē. Programmas mērķis ir ikkatram vecākam sniegt iespēju apgūt praktiski pielietojamas prasmes un jaunākajos zinātniskajos pētījumos balstītas zināšanas, kas nepieciešamas, lai sekmīgi audzinātu savus bērnus un iemācītos veidot uzticības pilnas attiecības caur drošo piesaisti.

Lasīt vairāk...

IZM nākotnē plāno vērtēt augstskolu pedagogu minimālās atalgojuma likmes nepieciešamību

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) plāno izvērtēt augstskolu pedagogu minimālās atalgojuma likmes nepieciešamību, otrdien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēdē sacīja IZM Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors, valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Stepanovs.

Lasīt vairāk...

Atklāts Ķekavas vidusskolas jaunais korpuss 300 audzēkņiem

Lāčplēša dienā atklāts Ķekavas vidusskolas jaunais korpuss ar desmit mācību klasēm, plašu ēdamzāli, skolotāju atpūtas istabu un rekreācijas zonu skolēniem.  Jaunās mācību telpas nodrošinās papildus vietas 300 audzēkņiem. Jau ziņots, ka 10. novembrī tika parakstīts līgums par līdzīga veida piebūves projektēšanu un būvniecību pie Baložu vidusskolas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.