Menu
 

Aptauja: 75% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka dzīvnieki uzlabo emocionālo pašsajūtu un rada dzīvesprieku

Saskaņā ar mājdzīvnieku barības zīmolu “Whiskas” un “Pedigree”, un pētījumu aģentūras “Norstat” veikto aptauju, 75% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka kaķi un suņi uzlabo emocionālo pašsajūtu un rada dzīvesprieku. Tāpat cilvēki ir norādījuši, ka mājdzīvnieki palīdz iemācīties uzņemties atbildību un rūpes par citiem, palīdz izveidot un uzturēt aktīva dzīvesveida paradumus, kā arī ievērot noteiktu disciplīnu.

Lasīt vairāk...

Tēvu dienas akcijas laikā sniegta 81 psiholoģiskā konsultācija

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111 no 11. līdz 15. septembrim rīkoja akciju “Uzticības tālrunis tēviem”, lai sabiedrībā aktualizētu tēva lomu ģimenē un sniegtu informatīvu un psiholoģisku atbalstu tēviem. Akcijas laikā tika sniegta 81 psiholoģiskā konsultācija.

Lasīt vairāk...

Šī gada jūlijā Latvijā nomira par 649 cilvēkiem vairāk nekā piedzima

Dzimtsarakstu iestādēs 2020. gada jūlijā reģistrēti 1566 jaundzimušie, kas ir par 12,5 % mazāk nekā pagājušā gada attiecīgajā mēnesī. Reģistrēto mirušo skaits ir 2215, un tas ir par 5% mazāk nekā jūlijā pirms gada, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Šī gada jūlijā nomira par 649 cilvēkiem vairāk nekā piedzima.

Lasīt vairāk...

Ābele apņēmies stiprināt VBTAI kolektīvu un veicināt preventīvo darbu

Ir jāstiprina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) kolektīvs un jāattīsta iestāde tā, lai tā pārtaptu no kontrolējošas un uzraugošas par darbu koordinējošu, konsultējošu un metodoloģisku atbalstu sniedzošu institūciju, kas palīdz gan ģimenēm, gan bāriņtiesām un skolām, ceturtdien, iepazīstoties ar kolektīvu, uzsvēra jaunais inspekcijas vadītājs Jānis Ābele.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.