Menu
 

Pirms Drošāka interneta dienas sākas kampaņa "Es izvēlos runāt"

7.februārī pasaulē atzīmē Drošāka interneta dienu. Saistībā ar to Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111 no 6.līdz 12. februārim rīko kampaņu “Es izvēlos runāt”. Kampaņas galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par bērnu drošību internetā, vēršot īpašu uzmanību uz vardarbību tiešsaistes vidē. Sociālajos tīklos arī tiks piedāvāti īsi videopadomi drošākai interneta un tehnoloģiju lietošanai.

Lasīt vairāk...

Saeimas komisija: Jāizvērtē demogrāfijas ilgtermiņa prognozes un jārod lielāks atbalsts pasākumiem demogrāfijas veicināšanai

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas deputāti trešdien atzīmēja, ka ir jāvērtē demogrāfiskās situācijas attīstība ilgtermiņā un jāsniedz lielāks atbalsts pasākumiem demogrāfijas veicināšanai. Komisija iepazinās ar bērnu, jaunatnes un ģimenes attīstības pamatnostādnēm 2022.-2027.gadam, informēja Saeimas preses dienests.

Lasīt vairāk...

Siguldas novadā pērn audzis dzimstības, mirstības un laulību skaits

Pērn Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā sastādīti 336 dzimšanas un 261 miršanas reģistri, saglabājot pozitīvu dabisko pieaugumu. Salīdzinot ar 2021.gadu, dzimšanas reģistrācija veikta par 8% vairāk, miršanas – par 14% vairāk un laulības reģistri – par 30% vairāk, liecina Siguldas novada pašvaldības apkopotā informācija.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.