Menu
 

Foto: "Vietvalžos" ģimenes iepazinušas 19. gadsimta prasmes

Svētdien, 8.augustā, kultūrizglītības centrā “Vietvalži” Spuņciemā, Salas pagastā, projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notika pasākums “19. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 19. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu tika godināta ģimenes kopābūšana un tradīcijas.

Lasīt vairāk...

Uzsāk projektu par ģimenēm draudzīgas vides veidošanu Babītes, Mārupes un Olaines novados

Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu ir uzsākts darbs pie projekta “Par prasmīgām ģimenēm”. Projekta mērķis ir palīdzēt ģimenēm stabilizēt un atgūt mentālo veselību pandēmijās ietekmē, kvalitatīvi pavadot laiku kopā. Projekta laikā tiks īstenotas uz ģimenes vērtību apzināšanos un pozitīvas attieksmes veidošanu sabiedrībā vērstas un ģimeņu godināšanu veicinošas aktivitātes, piepildot kvalitatīvi un radoši ģimeņu kopā pavadīto laiku neformāli izglītojošos pasākumos līdzšinējos Babītes, Mārupes un Olaines novados.

Lasīt vairāk...

Ģimenes apvienošanās – tie ir stāsti ar laimīgām beigām

Meklēt sen pazudušus radiniekus nav viegls darbs, tas ir emocionāls un grūts, bet, vainagojoties ar panākumiem, tas nes prieku un gandarījumu par paveikto. Mārtiņš Ziebergs ir viens no tiem cilvēkiem, kas saved kopā sen pazudušus radiniekus un ģimenes locekļus. Viņam ir daudzi stāsti ar laimīgām beigām, daudzi stāsti, kurus varētu klausīties dienām ilgi. Tomēr šajā reizē Mārtiņš vēlas, lai uzklausām Sējas novada iedzīvotājas Hermīnes Iekļavas stāstu. “Rīgas Apriņķa Avīze” sazinājās ar Mārtiņu, lai uzzinātu nedaudz vairāk par viņa darbu, kā arī ar Hermīni, lai dzirdētu viņas satikšanās stāstu.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Latvijas ģimenes ar bērniem sapņo par jaunas mājas iegādi netālu no Rīgas

Ģimenes ar bērniem Latvijā visbiežāk vēlētos dzīvot privātmājā netālu no Rīgas, taču vien katra desmitā to šobrīd varētu atļauties, liecina “Luminor” bankas veiktā aptauja. Vairums ģimeņu ikmēneša maksājumam par mājokli varētu atvēlēt līdz 300 eiro, kas arī atbilst vidējam mājokļa kredīta ikmēneša maksājumam.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.