Menu
 

Platformā "Mana balss" iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Satversmē

Reaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Iesniedzēja ieskatā, ir izdarīts spiedienu uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu “pretdabiskas” (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) ģimenes formas.

Lasīt vairāk...

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos, informēja biedrības “Vecāku alianse” valdes priekšsēdētāja Aira Jēkabsone.

Lasīt vairāk...

Anita Ausjuka: Bērniem jāļauj dzīvot savu dzīvi

“Ko mēs, vecāki, varam iedot saviem bērniem? Stipras saknes un spārnus. Tā laikam ir vislabākā ceļamaize viņu dzīvei! Mūsu meitas dzimušas, augušas, izglītojušās Latvijā, un tagad “spārni” viņas aiznesuši pāri okeānam uz Ameriku,” saka ogrēniete, Ogres novada pašvaldības nevalstisko organizāciju koordinatore Anita Ausjuka, kurai šis ir grūts laiks, jo, ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus, ar savām mīļajām meitām Agnesi un Līgu, kā arī mazbērniem sazināties iespējams vienīgi elektroniski.

Lasīt vairāk...

Konkurss "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība" vairojis ģimenēm draudzīgu vietu skaitu visā Latvijā

Lai veidotu ģimenisku vidi valstī un sniegtu papildu iespēju iedzīvotājiem iesaistīties ģimenēm draudzīgu vietu attīstībā, kopš 2017.gada tiek organizēts konkurss "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība", kurā kā labie piemēri apbalvotas jau vairāk nekā 25 pašvaldības. Trīs gados par konkursā gūtajām naudas balvām 292 000 eiro apmērā Latvijas reģionos attīstīti dažādi ģimenēm draudzīgi projekti. Šogad balvām atvēlēti 100 000 eiro. Vēl līdz 12.novembrim ikviens iedzīvotājs var palīdzēt savai pašvaldībai, nobalsojot par to www.vietagimenei.lv.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.