Menu
 

Aptauja: 37% skolēnu kabatas naudu saņem bankas kontā

Vairāk nekā trešdaļa (37%) bērnu un jauniešu vecumā no 7 līdz 17 gadu kabatas naudu personīgajiem tēriņiem no vecākiem saņem savā bankas kartē, liecina “SEB bankas” veiktā aptauja. Pētījumā arī secināts, ka bankas konts un maksājumu karte ir nedaudz vairāk nekā pusei (55%) bērnu un jauniešu, savukārt 44% skolēnu bankas konta un maksājumu kartes nav.

Lasīt vairāk...

Aptauja: 80% bērnu kā kabatas naudu saņem līdz 40 eiro mēnesī

Gandrīz 90% bērnu un jauniešu vecumā no 7 līdz 17 gadiem regulāri saņem no vecākiem naudu patstāvīgiem tēriņiem, secināts “SEB bankas” veiktajā aptaujā par kabatas naudu bērniem. Vien neliela daļa jauniešu šajā vecumā (4%) finanšu līdzekļus nopelna paši, savukārt 9% bērnu un jauniešu naudas personīgiem tēriņiem nav.

Lasīt vairāk...

Akcijas "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!" ietvaros atbalsts sniegts arī ģimenei Baldonē

Noslēgusies labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”, kuras laikā ikvienam bija iespēja atbalstīt grūtībās nonākušās Latvijas un Ukrainas bēgļu ģimenes sagatavot savus bērnus jaunajam mācību gadam. Trīs nedēļu laikā iedzīvotāji pārskaitījuši vai atstājuši naudas ziedojumu kastēs kopumā 4239,61 eiro.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Šogad vecāki viena bērna sagatavošanai skolai plāno tērēt vairāk nekā 100 eiro

Šogad pieauguši tēriņi, ko vecāki paredz, lai sagatavotu savas atvases skolas gaitām, liecina modes un izklaides centra “Rīga Plaza” veiktā aptauja*. Viena bērna sagatavošanai skolai vecāki vidēji plāno tērēt 101–200 eiro, kas ir vairāk nekā pērn, kad visbiežāk tam paredzēja 51–100 eiro. Lielākā daļa vecāku apliecina, ka bērnu sagatavošana jaunajam mācību gadam būtiski ietekmē ģimenes budžetu, un to visbiežāk norāda Latgalē dzīvojošie, par aptaujas rezultātiem informē “Rīga Plaza” pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Ķekavas pagastā aizvadīti ģimeņu tikšanās svētki "Salidojums 2022"

Augusta sākumā zirgu un cilvēku labsajūtas centrā “Dabas zirgi” Ķekavas pagastā norisinājās ģimeņu satikšanās svētki “Salidojums 2022”. Tikšanās svētkiem ir būtiska loma gan ģimeņu stiprināšanā, gan iekļaujošas sabiedrības veidošanā. Šogad dalībnieku skaits ģimeņu tikšanās svētkos tuvojās simtam, informē Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības komunikācijas speciāliste Līva Voroņina.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.