Menu
 

Saeimas priekšsēdētāja: Pirms gadsimta ieliktie valstiskuma pamati joprojām dara Latviju stipru

"Šogad mēs daudzināsim notikumus, kas ir daļa no mūsu valstiskuma fundamenta. To ielika mūsu priekšteči pirms gadsimta, un tas joprojām Latviju dara stipru, pastāvīgu un augtspējīgu," sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece otrdien, 18.janvārī, parlamenta 100.jubilejas gada atklāšanas pasākumā, informē Saeimas Preses dienestā.

Lasīt vairāk...

Projektā "Par tīrām upēm" pieteikti gandrīz 70 aizsprosti uz Latvijas upēm, tostarp Pierīgā

Pateicoties sabiedrības iesaistei, minerālūdens zīmola “Mangaļi” projektā “Par tīrām upēm” apkopoti teju 70 aizsprosti, kas atrodas uz Latvijas upēm. No tiem Pasaules Dabas fonda eksperti izvērtējušu un atlasījuši 10 aizsprostus, kas apgrūtina upju tecējumu un kuru nojaukšana tuvākajā nākotnē būtu nozīmīga Latvijas upju ekosistēmas uzlabošanai, informē projekta komunikācijas pārstāve Elīna Vaivode.

Lasīt vairāk...

"Latvijas Valsts ceļi": Jāvērtē nepieciešamība plašāk apziņot ceļu lietotājus ekstremālos braukšanas apstākļos

Ņemot vērā 17.janvāra pieredzi, kad stiprā vēja un snigšanas laikā lielā valsts ceļu tīkla daļā bija izveidojušies ekstremāli braukšanas apstākļi, iespējams būtu jāvērtē nepieciešamība pēc plašākas ceļu lietotāju apziņošanas, tai skaitā ar telefonu īsziņu palīdzību. Šis jautājums būtu skatāms valsts civilās aizsardzības plāna ietvaros, norāda VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Lasīt vairāk...

Levits iestājas par atbalsta mehānismu nepieciešamību energoresursu cenu kāpuma kompensēšanai

Valsts prezidents Egils Levits "stingri iestājas" par atbalsta mehānismu nepieciešamību energoresursu cenu kāpuma kompensēšanai, īpaši tādām mazaizsargātām sabiedrības grupām kā pensionāri, par prezidenta nostāju aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Lasīt vairāk...

Aptauja: puse Latvijas iedzīvotāju norūpējušies par ierobežotu ārstu un izmeklējumu pieejamību

Gandrīz puse jeb 46% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka viņus māc bažas par to, ka šogad būs ierobežota ārstu konsultāciju un izmeklējumu pieejamība, liecina aptieku tīkla “Euroaptieka” veiktā aptauja. Jaunajam gadam sākoties, lielākā daļa aptaujāto (79%) atklāj, ka viņus uztrauc dažādi ar personīgo veselību saistīti jautājumi.

Lasīt vairāk...

Foto: "Sadales tīkls" līdz sestdienas pusdienlaikam novērsis 515 stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus

No 14. janvāra plkst.6.00 līdz 15. janvāra plkst.12.00 AS "Sadales tīkls" novērsusi 132 vidēja sprieguma un 383 zemsprieguma spēcīgā vēja radītos bojājumus. Pašlaik vējš ir pierimis un jauni, plaši bojājumi elektrotīklā netiek prognozēti, taču aizvien turpinās darbs pie sarežģītāko bojājumu novēršanas, ko radījuši vēja postījumi 14. janvārī.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.