Menu
 

Šogad Latvijā 12 cilvēki guvuši elektrotraumas, viens gājis bojā

Šā gada pirmajos trīs mēnešos AS “Sadales tīkls” reģistrējusi 12 elektrotraumas lietotāju elektroietaisēs, un diemžēl viens nelaimes gadījums bijis ar letālām sekām. Šobrīd, kad pieaugušie un bērni lielāko daļu sava laika pavada mājās, AS “Sadales tīkls” aicina pastiprināti rūpēties par drošību, jo ikvienu elektrotraumas gadījumu var novērst, bez uzraudzības elektroiekārtu tuvumā neatstājot bērnus, jau laikus pārbaudot mājsaimniecībā esošās elektroiekārtas, kā arī to labošanu uzticot sertificētam speciālistam.

Lasīt vairāk...

"Rail Baltica" dzelzceļa trasē no Zolitūdes ielas līdz lidostai "Rīga" nocirtīs 410 koku

Apvienība “Prosiv”, kas projektē “Rail Baltica” infrastruktūru starptautiskajā lidostā “Rīga”, saņēmusi Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas atļauju 410 koku izciršanai ārpus meža zemes projekta 1. kārtas būvniecībai 2,5 km garā dzelzceļa trases posmā no Zolitūdes ielas līdz topošajai “Rail Baltica” stacijai lidostā.

Lasīt vairāk...

Foto: Zemessargi gatavi atbalstīt policiju

Aizvadītās nedēļas nogalē Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 27. kājnieku bataljona zemessargi kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa policistiem trenējās kopīgais patrulēšanai Saulkrastos, lai nepieciešamības gadījumā zemessargi būtu gatavi sniegt atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Lasīt vairāk...

PTAC aicina kritiski izvērtēt piedāvājumus un reklāmas, kas saistītas ar Covid-19

Šobrīd publiskajā vidē ir pieejama visdažādākā informācija par Covid-19 vīrusu. Informācijas mērķi var būt visdažādākie, viens no tiem – izmantojot vīrusa izplatību, mēģināt pārdot preces vai pakalpojumus. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) stingri uzrauga situāciju un aicina iedzīvotājus sniegt informāciju gadījumos, ja ir aizdomas par komersantu negodprātīgu rīcību.

Lasīt vairāk...

Ģirģens aicina informāciju par publiskajiem iepirkumiem publicēt oficiālajā valsts interneta vietnē

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītājs Kaspars Ģirģens vērsies pie Ministru kabineta ar aicinājumu visus ar ārkārtas situāciju saistītos publiskos iepirkumus publicēt speciāli izveidotajā valsts oficiālājā interneta vietnē covid19.gov.lv. Komisijas vadītājs norāda uz augstajiem korupcijas, negodrpātības un publisko līdzekļu izšķērdēšanas riskiem, kādus šobrīd var novērot krīzes aizsegā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.