Menu
 

Satversmes tiesas tiesnese Siguldas novada bibliotēkā atklāj ceļojošo izstādi "Satversme skolēnu acīm"

7.oktobrī Satversmes tiesas tiesnese Daiga Rezevska ar izglītojošu priekšlasījumu par Latvijas Republikas Satversmi un Satversmes tiesu Siguldas novada bibliotēkā atklāja ceļojošo izstādi “Satversme skolēnu acīm”. Izstādes atklāšanā piedalījās  Siguldas Valsts ģimnāzijas 10. un 11. klases skolēni un pedagogi, Siguldas novada bibliotēkas vadītāja Ligita Zīverte un bibliotēkas darbinieki.

Lasīt vairāk...

Psihoterapeits: Cīņai ar pusaudžu depresiju Latvijā speciālistu netrūkst, bet jāuzlabo pakalpojumu pieejamība

Latvijā ir pietiekami daudz speciālistu, kas var profesionāli palīdzēt pusaudžiem tikt galā ar depresiju un domām par pašnāvību, taču trūkst apzināti veidotu pakalpojumu, lai šie speciālisti jauniešiem būtu pieejami, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina bērnu psihoterapeits un Pusaudžu resursu centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Lasīt vairāk...

Latvijā norisināsies "Erasmus dienu" pasākumi

Latvijas "Erasmus+" projektu īstenotāji pirmo reizi piedalīsies Eiropas mēroga iniciatīvā "Erasmus dienas", organizējot pasākumus, kuros dalīsies ar "Erasmus+" projektu rezultātiem un ieguvumiem no starptautiskās mobilitātes, vienlaikus izceļot Eiropas vērtības. "Erasmus dienas" notiks no 10. līdz 12. oktobrim, un šobrīd festivāla pasākumu kartē jau reģistrēti vairāk nekā 35 pasākumi visā Latvijā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.