Menu
 

CVK sola līdz piektdienai atjaunot iespēju balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sola līdz piektdienai, 24.maijam, atjaunot iespēju balsot jebkurā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirknī, liecina komisijas pārstāves Līvas Laizānes paustais. Viņa norādīja, ka ceturtdien IT speciālistiem vairs neizdosies atjaunot šo iespēju, tomēr līdz rītdienai plānots to izdarīt.

Lasīt vairāk...

Akcijā "Pērc, ziedo, pabaro" aicina atbalstīt dzīvnieku patversmju iemītniekus

Rūpējoties par četrkājainajiem draugiem, kam šobrīd nav savu māju, "Rimi Latvia" sadarbībā ar "Mars Latvia" no 21. maija līdz 17. jūnijam jau ceturto reizi rīko labdarības akciju “Pērc, ziedo, pabaro”. Tās ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts atbalstīt patversmēs mītošos dzīvniekus, iegādājoties un ziedojot dzīvnieku barību un citus mājdzīvniekiem piemērotus produktus "Rimi" veikalos visā Latvijā.

Lasīt vairāk...

Nacionālā apvienība rosina aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputāti pirmdien Saeimā iesniedza grozījumus likumā “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” un Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā, kas liegtu sapulcēs, gājienos, piketos, kā arī publiskos izklaides un svētku pasākumos izmantot tā sauktās Georga lentes, kuras plaši izmanto Krievija savā impēriskajā propagandā.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Par atgriešanos Latvijā visvairāk domā speciālisti bez ģimenes un jaunieši pēc studiju beigšanas

Visbiežāk par atgriešanos Latvijā domā speciālisti bez ģimenes, kuri bijuši prom aptuveni piecus gadus, ģimenes cilvēki ar vairāk nekā 30 gadu ārvalstu pieredzi un jaunieši īsi pēc studiju beigšanas ar nelielu darba pieredzi, liecina sociālā kustības "Latvija strādā" ietvaros veiktā aptauja.

Lasīt vairāk...

Apkopos Pierīgas zvejnieku stāstus

Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Sernikon” (Carnikavas un Saulkrastu novads) un biedrība “Jūrkante” 13. maijā Carnikavas novada Lilastes “Medzābakos” rīkoja semināru “Vidzemes piekrastes zvejas tradīcijas un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšana un popularizēšana”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.