Menu
 

Pētījums: Arī seniori arvien biežāk aizraujas ar virtuālo vidi

Pēdējā gada laikā par 7 % – no 10 % uz 17 % – pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri pārmērīgi aizraujas ar virtuālo vidi, liecina “Mana Aptieka & Apotheka” Veselības indeksa pētījuma rezultāti.  Visstraujākais pieaugums novērots jauniešu vidū (vecumā no 18 līdz 24 gadiem), taču eksperti norāda, ka arī aizvien vairāk senioru ieslīgst virtuālās vides atkarībā.

Lasīt vairāk...

Olaines nevalstiskās organizācijas veicina sadarbību ar sporta spēļu palīdzību

Lai veicinātu ciešākus kontaktus un savstarpēju sadarbību arī nākotnē projektos, biedrībai “Jaunolaines attīstībai” izrādot iniciatīvu, tika rīkots vienojošs pasākums “NVO sadarbības un sporta spēles”. Spēlēs pulcējās vairāk nekā 60 nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji, vietējie iedzīvotāji un brīvprātīgie.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Latvijas iedzīvotājus iepriecina daba, socializēšanās un iepirkšanās klātienē

Puse no Latvijas iedzīvotājiem atzīst, ka pēdējā laikā jūtas priecīgi. Vienlaikus pusi aptaujāto neiepriecina rudens – gada tumšākā laika – tuvošanās. Prieku Latvijas iedzīvotāji pamatā rod pie dabas, kontaktējoties ar draugiem un tuviniekiem, kā arī iespējā iepirkties klātienē, liecina sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā aptauja par prieku Latvijas sabiedrībā.

Lasīt vairāk...

Aizsardzības ministrija aicina Latvijas iedzīvotājus pārbaudīt gatavību krīzes situācijām

Lai arī ārkārtas situācijas var būt dažādas, tās vieno veidi, kā tām sagatavoties. Uztraukums var izsist no sliedēm ikvienu, taču, ja esi gatavs un ir savs rīcības plāns, mieru saglabāt krīzes situācijā ir daudz vieglāk. Aizsardzības ministrija aicina ikvienu pārbaudīt savu sagatavotību, aizpildot testu 72.sargs.lv, lai gūtu priekšstatu par izaicinājumiem ārkārtas situācijās.

Lasīt vairāk...

Pētījums: Trešdaļa autovadītāju pie stūres sēdusies reibumā

34% autovadītāju vismaz reizi dzīvē ir braukuši reibumā, liecina “GO atbildīgas braukšanas indeksa” dati. 25% norādīja, ka ievērojuši pieļaujamo 0,5 promiļu robežu, 8% norādīja, ka vismaz vienu vai dažas reizes ir pārsnieguši pieļaujamo robežu, bet 1% norādīja, ka šo robežu, sēžoties pie stūres, pārsniedz vairākas reizes gadā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.