Menu
 

Aptauja: Iespēju vakcinēties izmantos puse no aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem

Kopumā par gatavību vakcinēties, kad radīsies tāda iespēja, aptaujā paziņojusi tieši puse Latvijā aptaujāto iedzīvotāju, lai gan par nodomu atteikties potēties teikuši 38%, bet vēl 12% nav varējuši sniegt konkrētu atbildi, liecina aptauja, kuru pēc "lsm.lv" pasūtījuma veicis sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

Lasīt vairāk...

Aptauja: 40 % Latvijas iedzīvotāju pandēmijas laikā iekrituši emocionālās ēšanas slazdā

Kopš pandēmijas sākuma liela daļa Latvijas iedzīvotāju piedzīvojuši satraukumu un stresu, kas mudinājis sākt vai turpināt ēst pat tad, ja nav justs izsalkums, liecina “Apotheka” un “Norstat” veiktā aptauja. No tiem vēl trešdaļa (34 %) pēc tam izjutuši kauna sajūtu, kas var būt viens no pirmajiem signāliem, ka cilvēkam varētu būt nosliece uz emocionālo ēšanu.

Lasīt vairāk...

Saeima konceptuāli atbalsta izmaiņas ziņošanas kārtībā par aizdomīgiem darījumiem

Saeima ceturtdien pirmajā lasījumā kā steidzamus atbalstīja grozījumus Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā. Kā skaidro Saeimas preses dienests, tie nepieciešami, lai atvieglotu ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem iesniegšanas kārtību, kā arī paredz kopīga klientu izpētes rīka izveidi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.