Menu
 

Eksperts: 2020. gadā uzņēmumi īpaši izvērtēs influenceru reputāciju

Influenceru mārketings Latvijā ir aktīvā fāzē jau četrus piecus gadus un uzskatu, ka tas joprojām ir uzplaukuma posmā. Lai gan vārds “influenceris” vairs teju nevienam nerada jautājumus un uzņēmumu vēlme viņus iesaistīt kampaņās arvien pieaug, šajā jomā joprojām ir izaicinājumi, ar kuriem jātiek galā. Viens no tiem aizvien ir Reklāmas likumam atbilstoša nozares dalībnieku darbība, nepieļaujot patērētāju maldināšanu.

Lasīt vairāk...

Glutēns – patiess drauds veselībai vai kārtējais modes kliedziens?

Veselīgs uzturs un rūpes par sevi ir kļuvis par pēdējā laika tendenci lielai daļai sabiedrības – pieaug veselīgo produktu pārdošanas apjomi, cilvēki vairāk pērk dārzeņus, ekoloģiskus produktus, veģetāru uzturu. Par vienu no trendiem ir kļuvusi arī atteikšanās no glutēnu saturošiem ēdieniem, apgalvojot, ka tieši glutēna izslēgšana no ēdienkartes palīdz iegūt slaidu figūru un labu veselību.

Lasīt vairāk...

Aptauja Ropažos. Vai ilgojaties pēc sniega un ziemas?

Jaunākās laika prognozes sola, ka janvāra beigās un februāra sākumā sagaidīsim nedaudz ziemīgāku laiku, proti, gaisa temperatūra naktīs noslīdēs zem nulles atzīmes, taču īsti ziemai raksturīgi laika apstākļi tuvākajās nedēļās netiek solīti. Turklāt arī februāris siltuma ziņā neatpalikšot no decembra un janvāra. Arī "Rīgas Apriņķa Avīzes" aptaujātie cilvēki uz īstu ziemu vairs necer un atzīst, ka veltīga esot bijusi gatavošanās salam – iepirktas ziemas drēbes un apavi. Autovadītāji smejoties saka, ka velti esot tērēta nauda automašīnas ziemas riepām. Taču daži ar netipiski silto laiku ir apmierināti.

Lasīt vairāk...

Mārcis Bendiks. Prātojums par taureņiem un tarakāniem

Burciņā ar etiķeti “Rīgas dome” tarakānu kaujas turpinās ar apbrīnojami augstu enerģiju un neticami zemu gaumi. Vai kāds vispār vairs var paturēt prātā “Rīgas satiksmes” amatpersonu karuseļa aprises? Cik un kādā secībā mainījušies kapitāla daļu turētāji, padomes locekļi, izpildinstitūciju kandidāti, no tādiem atskaitītie, tad atkal ieskaitītie, amatos ieceltie un atkal atceltie? Neuzticības balsojumi mēram, vicemēriem un citiem priekšniekiem nāk cits pakaļ citam, un nupat būs vieglāk uztaisīt sarakstiņu, kuram neuzticība vēl nav izteikta.

Lasīt vairāk...

Eksperts: 73% lietotāju ir apmierināti ar virtuālo asistentu darbību

Šī gada pirmajās janvāra dienās darbu testa režīmā sāka Valsts ieņēmumu dienesta virtuālais asistents Toms, kuram nācās saskarties ne tikai ar jautājumiem par nodokļiem, bet arī skaidrot, vai viņam ir jūtas un vai viņam garšo baltmaize? Toms nav pirmais šāda veida “darbinieks” valsts iestādē, viņa “kolēģe” Una darbojas Uzņēmumu reģistrā jau vairāk nekā gadu, tomēr sabiedrībā aizvien vērojama tendence mēģināt “salauzt” čatbotu.

Lasīt vairāk...

Aptauja Carnikavā. Cik svarīgi šobrīd ir pieminēt Barikāžu laiku?

Katru gadu janvārī cilvēki piemin un atceras 1991. gada Barikāžu dienu notikumus. Laiku, kad Latvijas tauta aizstāvēja savas tiesības uz neatkarīgu valsti. Šogad aprit 29 gadi kopš traģiskajiem notikumiem. Laikam ejot, ir svarīgi atcerēties tautas vēsturi, neaizmirst un runāt par to. Pieminot pagātnes notikumus Rīgā, daudzi atceres pasākumi norisinās vietās, kuras Barikāžu laikā tika aizsargātas.

Lasīt vairāk...

Komunikācijas eksperte aicina cilvēkus būt atbildīgiem par sociālajos tīklos izplatītu informāciju

Sociālajos tīklos dalīšanās ar ziņām par nelaimi Austrālijā vai dažādi aicinājumi ziedot un palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem un dzīvniekiem veido līdzjūtīgāku sabiedrību, taču cilvēkiem vajadzētu justies atbildīgiem par informāciju, kuru tie izplata tālāk, aģentūrai LETA norādīja biznesa augstskolas "Turība" komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Lasīt vairāk...

Tikai 15% Latvijas iedzīvotāju velta televizoram nedalītu uzmanību

Pārliecinoši lielākā daļa Latvijas iedzīvotājiem atzīst, ka pilnībā nekoncentrējas televizora vērošanai un paralēli tai dara arī citas lietas, noskaidrots "Samsung Electronics Baltics" aptaujā. Visbiežāk reizē ar TV skatīšanos respondenti ēd (66 %), lieto viedtālruni (53 %), tīra mājokli (47 %) vai gatavo ēst (43 %).

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.