Menu
 

Sāktas administratīvās lietvedības par iespējamiem ierobežojošo pasākumu pārkāpumiem divos mūzikas festivālos, tostarp Baldonē

Valsts policija (VP) ir sākusi administratīvā pārkāpuma procesus par iespējamajiem Covid-19 ierobežošanas pasākumu pārkāpumiem, kas varētu būt konstatēti aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajos mūzikas festivālos "Zobens un Lemess" un "Baldones Waterfest", aģentūrai LETA noskaidroja VP.

Lasīt vairāk...

Izsludināts Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas konkurss

Lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, godinātu uzņēmēju darbu un popularizētu to devumu novadam, Ķekavas novada pašvaldība no 12. augusta līdz 15. septembrim aicina pieteikt pretendentus ceturtajai Ķekavas novada uzņēmēju gada balvai. Konkursa uzvarētāji deviņās nominācijās tiks godināti 30.oktobrī Ķekavas novada uzņēmēju dienu laikā.

Lasīt vairāk...

Zvaigžņu reitingā pēc skolēnu sasniegumiem starptautiskajās olimpiādēs iekļuvusi Olaines 1.vidusskola

Ata Kronvalda fonda veidotajā "Zvaigžņu reitingā", kurā apkopotas skolas ar labākajiem starptautisko olimpiāžu rezultātiem, atkārtoti un pārliecinoši pirmo vietu ieņem Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, trešdien pavēstīja fondā. 14 skolu vērtejumā dalītu 10.-13.vietu ieguvusi Olaines 1.vidusskola.

Lasīt vairāk...

Aptauja: vairāk nekā 50% skolēnu un 88% vecāku gaida skolas gaitu atsākšanos klātienē

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, vairāk nekā puse jeb 52% Latvijas skolēnu vēlas atgriezties skolā un atsākt mācības klātienē, liecina mobilo sakaru operatora “Bite” veiktās aptaujas dati. Vēl entuziastiskāki par gaidāmo mācību gada sākumu ir vecāki –  vairākums jeb 88% norādījuši, ka vēlas, lai bērni atgriežas skolā, atsākot mācības klātienē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.