Menu
 

"Pingvīna" bēgšanai būs nopietnas sekas

Aviācija ir viena no tām nozarēm, kurās drošības noteikumi tiek rakstīti ar asinīm. Tādēļ arī incidents ar noklīdušo dronu nepaliks bez sekām. Iesaistītās institūcijas pašlaik turpina izmeklēšanu, un paredzams, ka izmaiņas notiks gan prasībās attiecībā uz lidaparātā izmantotajām tehnoloģijām, gan rīcības algoritmiem gadījumos, ja drons aizbēg.

Lasīt vairāk...

Pašvaldība nodrošinājusi 2674 pārtikas pakas Siguldas bērniem no maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm

Trešdien Siguldas novadā norisinājās ceturtā pārtikas paku izdale maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu skolēniem no 1. līdz 9. klasei un tiem bērnudārza bērniem, kuri nebija pieteikušies pakai maija vidū. Kā liecina pašvaldības informācija, ceturtajā pārtikas paku izdalē tika izsniegtas 650 pārtikas pakas bērniem, kas atbilda noteiktajiem kritērijiem.

Lasīt vairāk...

Aicina izvērtēt valsts sniegto aizsardzību un atbalstu ārpuslaulību ģimenēm

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti trešdien sēdē sprieda par ārpuslaulības ģimeņu sociālo aizsardzību un uzklausīja Tieslietu ministrijas, Labklājības ministrijas, Tiesībsarga biroja, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī juristu viedokļus šajā jautājumā, informēja Saeimas preses dienests.

Lasīt vairāk...

Pirmās saules peldes – vai tiešām veselīgas? Skaidro farmaceits

Pēc aukstākā maija mēneša pēdējo desmit gadu laikā, Latvijas iedzīvotāji ir noilgojušies pēc saules un silta gaisa. Nereti tas nozīmē strauju mešanos baudīt sauli, neapzināti nodarot pāri savai veselībai un skaistumam. Sauļojoties jāgādā par ādas aizsardzību, lai izvairītos no ultravioletā (UV) starojuma, apdegumiem, nevēlamas pigmentācijas, alerģijas un pat riska saslimt ar ādas vēzi, kas Latvijā un citur pasaulē pieaug ātrāk nekā jebkura cita vēža forma.

Lasīt vairāk...

Iekšlietu ministrs iesniedzis izskatīšanai Saeimā likumprojektus viltus ziņu apkarošanai

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens trešdien iesniedza politiskās partijas "KPV LV" Saeimas frakcijai sagatavotus grozījumu ierosinājumus divos likumos, lai veicinātu viltus ziņu apkarošanu Latvijā. Grozījumi likumā "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" un "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā" ir izstrādāti iekšlietu ministra pavasara sākumā sasauktās darba grupas viltus ziņu apkarošanai rezultātā, pēc kā iesaistītās iestādes sniedza savus priekšlikumus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.