Menu
 

Salaspilī atklās brīvā laika pavadīšanas vietu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti

Piektdien Salaspilī, zirgu stallī "Piķurgas" Meža ielā 45, tiks atklāta atpūtas vieta cilvēkiem ar speciālajām vajadzībām un viņu tuviniekiem. Pasākuma dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar teritoriju, aplūkot izveidoto atpūtas vietu, paglaudīt dzīvniekus un drosmīgākajiem doties izjādē ar zirgiem. Apmeklētājus sagaida arī muzikāls priekšnesums un nelielas uzkodas.

Lasīt vairāk...

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ uz Latvijas–Krievijas robežas ieviesīs ārkārtējo situāciju

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ valdība ar 2022.gada 28.septembri nolēma ieviest ārkārtējo situāciju Alūksnes, Balvu un Ludzas novada teritorijā, kā arī ostās, lidostās, lidlaukos izveidotajās robežšķērsošanas vietās un uz dzelzceļiem. Ārkārtējā situācija uz Latvijas–Krievijas robežas būs spēkā trīs mēnešus. Valdība arī lēma slēgt Pededzes robežšķērsošanas vietu, lai vēl vairāk mazinātu Krievijas pilsoņu plūsmu, kā arī uzdeva Valsts robežsardzei veikt pastiprinātu robežuzraudzību un Krievijas pilsoņu robežpārbaudi, piesaistot papildu resursus no citiem dienestiem, informē Iekšlietu ministrijā.

Lasīt vairāk...

Iepazīstot atkritumu vācēju ikdienu Rīgas un Pierīgas mežos, sākta kampaņa "#TīriRīgasMeži #VidesSOS"

Lai mazinātu Rīgas un Pierīgas mežu piesārņošanu un atgādinātu sabiedrībai par lietotni “Vides SOS”, kas palīdz operatīvāk sniegt informāciju par mežā nelegāli izmestajiem atkritumiem, SIA “Rīgas meži” un Valsts vides dienests (VVD) 27.septembrī uzsāka sociālo kampaņu “#TīriRīgasMeži #VidesSOS”. Pasākuma laikā bija iespēja iepazīt meža kopēju skarbo ikdienu – atkritumu atrašanu un savākšanu, informē “Rīgas mežu” pārstāvji.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.