Menu

Pāvests Francisks aicina rūpēties par līdzcilvēkiem un pieņemt citādos

Sv. Marija mudināja pieņemt citam citu bez diskriminācijas, un arī Latvijā visiem jāzina, ka vēlamies dot priekšroku nabadzīgajiem, piecelt tos, kas pakrituši, un pieņemt citus tādus, kādi viņi ir, – pirmdien homīlijā Aglonas bazilikas laukumā cilvēku tūkstošiem sacīja katoļu baznīcas galva, pāvests Francisks.

Lasīt vairāk...

Kompetencēs balstīta izglītība – kas sagaida Pierīgas skolēnus un skolotājus? Baldone un Sigulda

Pagājušajā nedēļā Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Izglītības likumā, kas nosaka jaunā izglītības satura pakāpenisku ieviešanu – pāreju uz kompetenču pieejā balstītu mācību saturu. Izglītības un zinātnes ministrijas skatījumā šīs izmaiņas veicinās izglītības kvalitātes paaugstināšanu un sagatavos 21. gadsimtam atbilstošus profesionāļus, kuri skolā iegūtās zināšanas un prasmes spēs veiksmīgi pielietot dažādās dzīves situācijās. Vai tā būs? Kā Pierīgas novadu skolas vērtē šo lēmumu? Kā izmaiņas izglītības sistēmā ietekmēs skolu turpmāko darbu?

Lasīt vairāk...

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūvei gaidāmi spāru svētki

Trešdien, 26. septembrī, norisināsies svinīgā spāru svētku ceremonija Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolai, kurā piedalīsies Garkalnes novada domes un būvuzņēmuma “Ostas celtnieks” vadība. Spāru svētki tiek svinēti laikā, kad ēkas celšana ir savā augstākajā punktā — ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija un visi smagākie darbi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.