Menu
 

Šogad programmā "Latvijas skolas soma" piedalīsies vairāk nekā 231 tūkstotis skolēnu

Turpinoties programmai "Latvijas skolas soma", šogad valsts finansējums Latvijas iepazīšanai mākslas un kultūras norisēs nodrošināts vairāk nekā 231 tūkstotim skolas vecuma bērnu un jauniešu. To paredz 21. janvārī apstiprinātie Ministru kabineta noteikumi par programmas "Latvijas skolas soma" ieviešanu un finansējuma sadalījumu šim gadam, informē Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja Linda Pastare.

Lasīt vairāk...

Ķekavas novadā "aukļu dienesta" pakalpojumus pērn izmantojuši vairāk nekā 300 bērnu

Risinot nepietiekamo bērnudārzu skaita jautājumu, Ķekavas novada pašvaldība ģimenēm, kuru bērni netiek pašvaldības bērnudārzos, piedāvā alternatīvu iespēju – pašvaldības apmaksātus aukļu pakalpojumus. Pēc Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes datiem, pagājušajā gadā 156 aukles pieskatījušas 323 bērnus.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Puse iedzīvotāju uzskata, ka valsts autoceļu būvdarbu kvalitāte ir uzlabojusies

Puse jeb 50% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pēdējo piecu gadu laikā ārpus apdzīvotām vietām esošo valsts autoceļu būvdarbu kvalitāte kopumā ir uzlabojusies, par to liecina pētījumu centra “SKDS” veiktās Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti. 43% respondentu uzskata, ka būvdarbu kvalitāte ir nedaudz uzlabojusies, savukārt 7% aptaujāto uzskata, ka tā uzlabojusies ievērojami.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.