Menu
 

Politoloģe: Levitam vajadzētu stingrāk paust savu viedokli

Valsts prezidentam Egilam Levitam dažādos jautājumos, tostarp attiecībā uz mediķiem un solidaritāti sabiedrībā, vajadzētu stingrāk paust savu nostāju un viedokli, kā arī konkrēti norādīt uz tālāk darāmo, aģentūrai LETA norādīja Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras vadītāja, profesore Ilga Kreituse.

Lasīt vairāk...

Siguldā uzstādīti dzeramā ūdens brīvkrāni un biomaisiņu kārtridži suņu ekskrementu savākšanai

Šajā vasarā Siguldā uzstādīti divi dzeramā ūdens brīvkrāni, no kuriem līdzpaņemtā ūdens pudelē var iepildīt dzeramo ūdeni, kā arī uzstādītas četras kastītes ar biodegradabliem jeb vidē sairstošiem maisiņiem suņu ekskrementu savākšanai. Abas iniciatīvas ir daļa no videi draudzīgo ideju realizācijas, kuras šajā gadā apņēmusies veikt Siguldas novada pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Autoceļu uzturētājs: Piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) piegružoto ceļmalu sakopšanai ik gadu izlieto vairāk nekā 580 tūkst. eiro, tai skaitā autoceļu nodalījuma joslas sakopšanai 379 tūkst. eiro un sadzīves atkritumu tvertņu apkopei 204 tūkst. eiro. Pēdējo piecu gadu laikā atkritumu savākšanai no valsts autoceļiem ir izlietoti vairāk nekā 2,8 milj. eiro. Ik gadu izmesto atkritumu daudzums ceļmalās nesamazinās, kas liecina par ceļu lietotāju vienaldzīgo attieksmi vides piesārņojuma problēmu risināšanā un atkritumu īpatsvara samazināšanā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.