Menu
 

Populārākie e-pakalpojumi pērn – iesniegums VSAA, Nederīgo dokumentu reģistrs un dzīvesvietas deklarēšana

Pērn valsts pakalpojumu portālā "Latvija.lv" visbiežāk izmantotie e-pakalpojumi bija iesniegums Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA), dokumentu pārbaude Nederīgo dokumentu reģistrā un dzīvesvietas deklarēšana, liecina Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) apkopotie dati.

Lasīt vairāk...

Iespēja paust viedokli par Latvijas attīstības prioritātēm pēc 2021. gada

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021. gada. Izteikt viedokli par Nacionālā attīstības plāna 2021.–2027. gadam (NAP2027) idejisko “kodolu” un prioritāšu piedāvājumu var PKC mājaslapā līdz 31. janvārim.

Lasīt vairāk...

Kuģu ugunsgrēkā pie Kerčas šauruma dzīvību zaudējuši līdz 20 cilvēkiem

Ugunsgrēkā, kas pirmdien Melnajā jūrā netālu no Kerčas šauruma pārņēmis divu kuģus, kuri kuģojuši zem Tanzānijas karoga, gājuši bojā līdz 20 cilvēkiem, otrdien vēsta Krievijas varasiestādes. Ugunsgrēks izcēlies brīdī, kad degviela pārkrauta no viena kuģa otrā. Glābjoties no nāves briesmām, abu kuģu jūrnieki metušies pāri bortam jūrā.

Lasīt vairāk...

Latvijā ieviesīs jaunu zāļu drošuma pārbaudes sistēmu

Lai novērstu risku, ka pacientiem tiek pārdotas vai izlietotas viltotas zāles, 9. februārī Latvijā sāks darboties jauna zāļu drošuma pārbaudes jeb verifikācijas sistēma. Tā varēs atpazīt katru zāļu iepakojumu un kopējā Eiropas Savienības sistēmā pārliecināties, ka šī konkrētā zāļu paciņa ir oriģināla, pārbaudīta un droša.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.