Menu
 

Kriminālvajāšanai nodota lieta par pērn aizturētu autovadītāju, kurš bēga no policijas

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde Rīgas Autotransporta prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu, kas uzsākts pret automašīnas “Audi A6” vadītāju, kurš 2019. gada 24. jūlijā Rīgā, uz Krasta ielas, atrodoties narkotisko vielu ietekmē, nepakļāvās ceļu policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu.

Lasīt vairāk...

Carnikavas novada dome iegādājusies aizsargtērpus, kas nepieciešamības gadījumā tiks izmantoti novadnieku pārvešanai uz mājām

Reaģējot uz aizvien pieaugušo saslimšanas gadījumu skaitu ar jauno koronvīrusu Corona-19, Carnikavas novada dome iegādājusies septiņus aizsargtērpus, bet papildus vēl piecus saņems tuvākajā laikā. Speciālie aizsargtērpi izsniegti pašvaldības policijas darbiniekiem un tiks izmantoti pēc nepieciešamības ikdienas darbā, reaģējot uz izsaukumiem par valsts noteikto aizliegumu neievērošanu vai – ja radīsies tāda nepieciešamība – pacienta atvešanai uz mājām pēc ārstēšanās stacionārā.

Lasīt vairāk...

PTAC aicina kritiski izvērtēt piedāvājumus un reklāmas, kas saistītas ar Covid-19

Šobrīd publiskajā vidē ir pieejama visdažādākā informācija par Covid-19 vīrusu. Informācijas mērķi var būt visdažādākie, viens no tiem – izmantojot vīrusa izplatību, mēģināt pārdot preces vai pakalpojumus. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) stingri uzrauga situāciju un aicina iedzīvotājus sniegt informāciju gadījumos, ja ir aizdomas par komersantu negodprātīgu rīcību.

Lasīt vairāk...

Ķekavas novada pašvaldība piešķirs 80 eiro pabalstu mēnesī iedzīvotājiem krīzes situācijā

Lai atbalstītu novada iedzīvotājus, kuri šajā krīzes situācijā ir nonākuši grūtībās un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības, Ķekavas novada pašvaldība piešķirs pabalstu 80 eiro mēnesī. Šis pabalsts tiks izmaksāts personai vai katram ģimenes loceklim savu pamatvajadzību nodrošināšanai laikā, kamēr visā valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija sakarā ar Covid-19 izplatību, un vienu mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Lasīt vairāk...

Noslēgti divi līgumi par projektēšanu “Rail Baltica” pamata trasē Latvijā

"Rail Baltica" projekta kopuzņēmums AS "RB Rail" Latvijas Satiksmes ministrijas vārdā ir noslēdzis divus līgumus par projektēšanu un projektēšanas uzraudzības pakalpojumiem atlikušajos "Rail Baltica" pamata trases posmos Latvijā. Abi uzvarētāji tika izraudzīti, pamatojoties uz ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu, un piedāvātā cena atbilst šīm aktivitātēm paredzētajam budžetam.

Lasīt vairāk...

Ģirģens aicina informāciju par publiskajiem iepirkumiem publicēt oficiālajā valsts interneta vietnē

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītājs Kaspars Ģirģens vērsies pie Ministru kabineta ar aicinājumu visus ar ārkārtas situāciju saistītos publiskos iepirkumus publicēt speciāli izveidotajā valsts oficiālājā interneta vietnē covid19.gov.lv. Komisijas vadītājs norāda uz augstajiem korupcijas, negodrpātības un publisko līdzekļu izšķērdēšanas riskiem, kādus šobrīd var novērot krīzes aizsegā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.