Menu
 

Aptauja: trešdaļa iedzīvotāju šogad plāno netērēt vairāk naudas, kā nopelnīts

Trešdaļa jeb 33% Latvijas iedzīvotāju, lai uzlabotu savu finanšu situāciju, šogad plāno netērēt vairāk naudas, kā tiek nopelnīts, liecina “Luminor” bankas veiktā aptauja. Vairāk nekā 15% respondentu apņēmušies rīkoties atbildīgāk kā iepriekš un rūpīgāk plānot finanses, šajā gadā uzsākot ienākumu un izdevumu atskaites veikšanu.

Lasīt vairāk...

Tirdzniecības un rūpniecības kamera: Valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.

Lasīt vairāk...

Premjers uzdevis ekonomikas ministram iesniegt priekšlikumus energoresursu cenu stabilizēšanai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzdevis ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam (NA) iesniegt valdībā priekšlikumus energoresursu cenu stabilizēšanai un ilgtermiņa prognozējamības nodrošināšanai nacionālā un reģionālā mērogā, kā arī priekšlikumus siltumenerģijas izmaksu samazināšanai, kas būtu vērsti uz strauja siltumenerģijas tarifu pieauguma novēršanu, informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Lasīt vairāk...

CSP: Novembrī Latvijas tūristu mītnēs bijis par 31,1 % vairāk viesu nekā pirms gada

2021.gada novembrī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 66 tūkstoši ārvalstu un vietējo viesu, kas ir par 31,1 % vairāk nekā 2020. gada novembrī, bet par 63,6 % mazāk nekā pirms pandēmijas 2019. gada novembrī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Viesi tūristu mītnēs pavadīja 127,5 tūkstošus nakšu, kas ir par 4,6 % vairāk, salīdzinot ar pagājušā gada novembri.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.