Menu
 

Sporta apakškomisija aicinās valdību naudu lielajiem sporta pasākumiem paredzēt valsts budžetā

Lai Latvijā varētu norisināties starptautiska mēroga lieli sporta pasākumi, tiem jānodrošina pietiekams finansējums, un nepieciešamie līdzekļi ir jāparedz valsts budžetā, nevis nauda lielākoties jāņem no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem vai apropriāciju pārdalēm. To otrdien sacīja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš. Apakškomisijas deputāti lēma ar attiecīgu vēstuli vērsties Ministru kabinetā un Finanšu ministrijā.

Lasīt vairāk...

AS “Olainfarm” apgrozījums augustā palielinājies par 14 procentiem

Farmācijas uzņēmums AS “Olainfarm” šī gada augustā strādājis ar 10,5 miljonus eiro apgrozījumu, kas ir par 14% vairāk, salīdzinot ar iepriekšēja gada augustu, liecina provizoriskie dati. Savukārt konsolidētie rezultāti par astoņiem mēnešiem norāda uz apgrozījumu 86,4 miljonu eiro apmērā, kas ir 9% palielinājums pret tādu pašu periodu pagājušajā gadā. “Olainfarm” grupas produkcija astoņu mēnešu laikā tika pārdota 54 pasaules valstīs.

Lasīt vairāk...

Ieķīlātas Piņķos plānotās "outlet" veikalu pilsētas attīstītāja "Outletico" kapitāldaļas

"Rietumu bankas" līdzīpašniekam Leonidam Esterkinam piederošā kompānija SIA "Esterkin Family Investments" ieķīlājusi tai piederošās SIA "Outletico", kas ir Piņķos plānotās "outlet" veikalu pilsētas "Via Jurmala Designer Outlet Village" attīstītājs, kapitāldaļas, liecina "Lursoft" informācija.

Lasīt vairāk...

Vīndaris Jānis Mikans Krimuldā: Man tāpat kā ar bērniem, visi "Cremon" vīni vienādi mīļi

Vīndaris Jānis Mikans pazīstams ar savu  spēju veidot daudz un dažādas vīna garšas, bet tikai retais zinās, ka pirmie ieskati vīna pagatavošanā notika  pirms daudziem gadiem, kad kopā ar jūrnieku floti viesojās Bordo, Francijā, un lūkoja, kā vīns tiek gatavots tur. Tagad vīna darītavas “Cremon” vīni un stiprie dzērieni tiek augsti novērtēti Latvijas tirgū, saņemot godalgas un uzslavas, kā no ekspertiem, tā arī ciemiņiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.