Menu
 

Mārupes novadā aizvadīts skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus "Cits bazārs"

15. februārī Mārupes novadā "Biznesa vēstniecības" telpās sadarbībā ar "Junior Achievement Latvia" notika skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālais gadatirgus "Cits bazārs", kurā piedalījās 32 SMU no dažādām Latvijas skolām. Skolēni gan tirgojās, gan sacentās sešās nominācijās divās – pamatskolu un vidusskolu – grupās, gūstot pieredzi saskarsmē ar pircējiem un jaunus kontaktus ar vienaudžiem un domubiedriem, informē Mārupes novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Kāpēc jācērt tievāki koki jeb Politiķu dilemma mežā – iekonservēt vai apsaimniekot

Cērtot tievākus kokus, meža īpašnieki vairāk nopelnīs, vairāk un kvalitatīvāk arī vietā iestādīs. Melnie taksatori un negodprātīgie saimnieki vairs nevarēs nodarboties ar komerciālo korupciju, un 2050. gadā, kad valdība apņēmusies Latviju pasludināt par klimata neitrālu valsti, mežs būs visbagātīgākajā pilnbriedā, glābjot tās nozares, kuras nevar pastāvēt bez izmešu radīšanas. Tāda ir jēga grozījumiem koku ciršanas un meža atjaunošanas noteikumos, kas izraisījuši tik pamatīgu konfliktu meža nozares un vides organizāciju starpā.

Lasīt vairāk...

"Swedbank": Pērn uz pusi audzis izsniegto kredītu skaits privātmāju būvniecībai

“Swedbank” izsniegtais aizdevumu apjoms mājokļa iegādei pērn audzis līdz ar tirgu. Vislielākais pieprasījuma pieaugums vērojams privātmāju celtniecībā, kur darījumu skaits pērn audzis teju uz pusi (+48%). Tāpat turpinājās tendence iedzīvotājiem iegādāties mājokli tieši jaunajos projektos, kur darījumu skaits audzis par trešdaļu (32%). Izvēloties mājokli, arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta to energoefektivitātei.

Lasīt vairāk...

"Orkla Latvija" šogad turpmākā attīstībā investēs vairāk nekā 4 miljonus eiro

“Orkla Latvija” 2020. gadā plāno investēt vairāk nekā četrus miljonus eiro organizācijas attīstībā, ilgtspējas stratēģijas īstenošanā, kā arī jaunos un inovatīvos produktos. Kopš 2015. gada ražošanā, neskaitot pirkšanas un pārdošanas darījumus, “Orkla” ir investējusi vairāk nekā 40 miljonus eiro Latvijas biznesa attīstībā, bet līdz 2023. gadam ieguldījumu apjoms pieaugs vairākas reizes.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.