Menu
 

"Swedbank" Finanšu institūts: Krīzes laikā ienākumi būtiski sarukuši 25% Latvijas iedzīvotāju

Pašreizējās krīzes laikā, kas saistīta ar koronavīrusa Covid-19 izplatības mazināšanai ieviestajiem ierobežojumiem, ienākumi būtiski samazinājušies 25% Latvijas iedzīvotāju, pavēstīja "Swedbank" Finanšu institūta eksperte Evija Kropa, atsaucoties uz institūta veiktās aptaujas datiem.

Lasīt vairāk...

Viesmīlības nozare brūk. Bankas dzen pēdējo naglu

Jo dižāka viesu nama ēka un krāšņākas telpas privātiem pasākumiem ierīkotas, jo smagāk nākas pārdzīvot koronavīrusa krīzi. Nelaime ir proporcionāla ņemtajam kredītam. Pat ārkārtējās situācijas laikā bankas cenšas izspiest no uzņēmējiem pēdējo centu un, ja būs nepieciešams, paņems arī viesu namu. Viesmīlības nozare tuvāko mēnešu laikā būs sabrukusi.

Lasīt vairāk...

Vairāki "Maxima" veikali periodiski slēgti pūļa mazināšanai

Laikā, kad īpašas rūpes tiek veltītas darbinieku un klientu drošībai, "Maxima Latvija" turpina ieviest vēl striktākus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu sociālo distancēšanos – uzņēmums dienā periodiski slēdz atsevišķus veikalus cilvēku plūsmas regulēšanai. Tāpat higiēnas nolūkos tiek atcelta laika fiksēšana autostāvvietās pie "Maxima" veikaliem, tiek veikta pastiprināta dezinfekcija gan veikala publiskajā zonā, gan darbinieku koptelpās, kā arī pie veikala ieejas uz asfalta seguma izveidotas atzīmes 2 m distances ievērošanai, informē SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Lasīt vairāk...

Februārī rūpniecības produkcijas apjoms pieauga par 0,8 %

Šāgada februārī, salīdzinot ar 2019. gada februāri, rūpniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 0,8 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati par pēdējo mēnesi pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas. To ietekmēja apjoma kāpums ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 16,7 % un elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 7 %, bet apstrādes rūpniecībā bija kritums par 0,9 %.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.