Menu
 

Apdrošinātājs: Šogad atlīdzībās par akmeņu un šķembu bojātiem auto vējstikliem izmaksāts jau vairāk nekā miljons eiro

Katra ceturtā šogad pieteiktā KASKO atlīdzība ir par bojātu automašīnas vējstiklu, liecina apdrošināšanas sabiedrības “Balta” dati. Salīdzinot ar situāciju ziemas mēnešos, jūnijā grants, šķembu un akmeņu apskādētu vējstiklu skaits ir pieaudzis par 50%. Kopumā šogad atlīdzībās par vējstiklu bojājumiem “Balta” auto īpašniekiem izmaksājusi jau 1,2 miljonus eiro, vidējās atlīdzības apmērs par bojājumu ir 500 eiro.

Lasīt vairāk...

Atbalsta vēl stingrākus ierobežojumus valsts kompensējamo zāļu uzcenojumam

No nākamā gada 1. aprīļa cenu starpība starp lētākajām un dārgākajām līdzvērtīgas terapeitiskās efektivitātes zālēm nedrīkstēs pārsniegt 100% slieksni, 16. jūlijā lēma valdība, atbalstot grozījumus Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtībā.

Lasīt vairāk...

Banku uzraugs ar 1,03 miljoniem eiro soda "Rigensis Bank" par finanšu noziegumu likuma neievērošanu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) piemērojusi soda naudu 1 028 850 eiro apmērā AS "Rigensis Bank" par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas normatīvo aktu prasību pārkāpumiem, informēja FKTK. Tāpat par finanšu noziegumu apkarošanas jomu atbildīgajam bankas valdes loceklim Renāram Degro izteikts brīdinājums.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.