Menu
 

Ekonomika

EM risinās problēmu ar āra kafejnīcu atvēršanas ierobežojumiem drošības apsvērumu dēļ

Ekonomikas ministrija (EM) risinās problēmu ar āra kafejnīcu atvēršanas ierobežojumiem drošības apsvērumu dēļ. Šonedēļ ministrijā tikās restorānu nozares, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Rīgas būvvaldes pārstāvji, lai spriestu par risinājumu jautājumā, kad komersanti nevar atvērt āra kafejnīcas sabiedrības drošības apsvērumu dēļ.

Lasīt vairāk...

Pierīgas novadi – investoriem vilinoši

Pierīga ir kļuvusi par uzņēmējdarbības attīstīšanai saistošu reģionu. Novadu pašvaldībām ir motivācija sakārtot infrastruktūru, jo investori ir ieinteresēti savu ražotni atvērt Rīgas tuvumā. “Rīgas Apriņķa Avīze” centās noskaidrot, kādi ir galvenie faktori, kas veicina izvēlēties kādu no Pierīgas novadiem uzņēmējdarbības veikšanai.

Lasīt vairāk...

Jauni uzņēmumi pērn reģistrēti visās pašvaldībās; vispozitīvākā bilance – Ikšķiles novadā

Aizvadītajā gadā Latvijā likvidēti 20 745 uzņēmumi, kamēr reģistrēti jauni – teju divas reizes mazāk – 10 660. “Lursoft” izpētījis, cik aktīvi jauni uzņēmumi aizvadītajā gadā reģistrēti dažādās Latvijas pašvaldībās – kur to skaits audzis, bet kurās vietvarās samazinājies.

Lasīt vairāk...

ZAAO bez maksas uzstādīs dalīti vāktu atkritumu konteinerus privātmājām

SIA “ZAAO” (ZAAO), attīstot modernu, iedzīvotājiem ērtu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ievieš individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmāju iedzīvotājiem Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas un Valmieras pilsētas teritorijā. Pakalpojums, kas ietver 240 litru ietilpības konteineru uzstādīšanu vieglā iepakojuma un stikla iepakojuma nodalīšanai no sadzīves atkritumiem, privātpersonām būs pieejams bez maksas.

Lasīt vairāk...

Liepājai un Jūrmalai piešķir ERAF finansējumu kultūras un dabas mantojuma saglabāšanai

Otrdien, 15. janvārī, Ministru kabinetā apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka kārtību, kādā ievieš Kultūras ministrijas pārziņā esošā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) specifiskā atbalsta mērķi kultūras un dabas mantojuma atjaunošanai, piešķirot finansējumu arī Liepājas un Jūrmalas pašvaldībai.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.