Menu
 

Zvejas produktu pārstādes uzņēmums "KH Select" šogad prognozē apgrozījuma pieaugumu

Zvejas produktu pārstrādes uzņēmums "KH Select" šogad prognozē apgrozījuma pieaugumu salīdzinājumā ar gadu iepriekš, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas ražošanas vadītājs, Zemkopības ministrijas gada balvas zivsaimniecībā "Lielais loms 2019" nominācijas "Jauns un daudzsološs nozarē" laureāts Jānis Beitāns.

Lasīt vairāk...

Ekonomists: Bezdarbs Latvijā strauji tuvojas pirmskrīzes zemākajam punktam

Bezdarbs Latvijā strauji tuvojas pirmskrīzes zemākajam punktam un šī gada trešajā ceturksnī tas bija vien vairs tikai 6,0%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publicētā informācija. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu bezdarba līmenis Latvijā ir samazinājies par 1 procentpunktu, un trešajā ceturksnī pēc 5 gadu pārtraukuma bezdarba līmenis Latvijā atkal ir zemāks nekā Lietuvā.

Lasīt vairāk...

SIA "Latvijas Hipotēka" piemērots 50 000 eiro naudas sods

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) 8. novembrī ir pieņēmis lēmumu par negodīgu komercpraksi, ar kuru uzlicis SIA “Latvijas Hipotēka” (Sabiedrība) pienākumu izbeigt lēmumā aprakstītās reversās nomas pakalpojuma piedāvāšanu patērētājiem, kā arī piemērojis soda naudu 50 000 eiro apmērā, informēja PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vecākā konsultante Evija Lene.

Lasīt vairāk...

"Eurostat" sākotnējie dati: Latvijā trešajā ceturksnī bijusi straujāka IKP izaugsme nekā ES vidēji

Latvijā šogad trešajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pirms gada bijis straujāks iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugums nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina ceturtdien publiskotie ES statistikas pārvaldes "Eurostat" sākotnējie dati, kas apkopoti par 20 bloka zemēm. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.