Menu
 

"Mēness aptieku" funkcionalitātes pilnveidē šogad investēts aptuveni 1 000 000 eiro

Ieguldot aptuveni 1 000 000 eiro un pilnveidojot aptieku funkcionalitāti visā Latvijā, šogad pabeigta 17 “Mēness aptieku” rekonstrukcija, vēl trīs aptiekās notiek celtniecība un procesu plānots turpināt arī nākamajā gadā. Pa vienai “Mēness aptiekai” rekonstruēts Salaspilī, Daugavpilī, Talsos, Jelgavā, Aizkrauklē, Ikšķilē, Dobelē, Balvos, Madonā, kā arī vairākas Rīgā, informēja uzņēmumā.

Lasīt vairāk...

Inčukalna pazemes gāzes krātuve sagatavota iesūknēšanai arī dabasgāzes izņemšanas sezonā

Ar mērķi sekmēt dabasgāzes apgādes drošību un nepārtrauktību, vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operators AS “Conexus Baltic Grid” veicis tehniskos sagatavošanās darbus, lai dabasgāzes iesūknēšana Inčukalna pazemes gāzes krātuvē būtu iespējama arī dabasgāzes izņemšanas periodā. Kā norāda uzņēmumā, pirmo reizi uzņēmuma vēsturē divvirzienu dabasgāzes plūsmas krātuve uzsāka veikt šī gada februārī, reaģējot uz ģeopolitiskajiem notikumiem Eiropā.

Lasīt vairāk...

LAD izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu zvejnieku atbalstam piekrastes zvejā

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības (ES) Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda (EJZAF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumam "Atbalsts zvejniekiem piekrastes zvejā", liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Lasīt vairāk...

SPRK: Dabasgāzes cena mājsaimniecībām no 1.oktobra paliek nemainīga

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nav izdevusi administratīvo aktu, kas būtu par pamatu no 2022.gada 1.oktobra paaugstināt saistīto lietotāju (mājsaimniecību) tarifus. Līdz ar to dabasgāzes tarifi saistītajiem lietotājiem saglabājas līdzšinējā līmenī, kas spēkā no šāgada 1.jūlija, informēja SPRK.

Lasīt vairāk...

Starptautiskajā pārtikas izstādē "Tallin FoodFest 2022" Igaunija iepazīst Rīgas reģiona garšu

Pārtikas izstādē “Tallin FoodFest 2022” Igaunijas izstāžu centrā starp vairāk nekā 200 dalībnieku Rīgas plānošanas reģiona (RPR) stendā bija pārstāvēti arī septiņi mazie uzņēmēji un pārtikas mājražotāji, kuru piedāvājumā ir dažādi sagatavoti unikāli produkti –  tēja, mārrutki, siers, zivis un melnais kaviārs, sīrupi, maize, kā arī veselīgas augu valsts uzkodas.

Lasīt vairāk...

SEB grantu programmā "(ie)dvesma" šogad pieteiktas 47 jaunas biznesa idejas

“SEB bankas”, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu un Siguldas novadu kopīgi rīkotajā grantu programmā “(ie)dvesma” šogad saņemti 47 pieteikumi jaunu biznesa ideju īstenošanai Pierīgā. Uzņēmēju ieceres un darbības jomas saistītas ar dažādām nozarēm – līdzīgi kā pērn, visvairāk jaunu ideju šogad iesniegts tūrisma un aktīvās atpūtas jomā, kā arī saistītas ar specializētu pārtikas produktu ražošanu un vides risinājumiem, informēja “SEB bankā”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.