Menu
 

Pētījums. Piecas jomas, kurās bankām jākļūst viedākām

Šobrīd finanšu pakalpojumu sniedzējiem ir būtiski ne tikai eksperimentēt ar jaunākajām tehnoloģijām, bet atrast veidus, kā darbinieki varētu labāk strādāt ar mākslīgo intelektu un citām tehnoloģijām. Bankām ir jāizvērtē iespējas analizēt datus reālajā laikā, lai piedāvātu jaunas iespējas klientiem, nepazaudējot fokusu uz kiberaizsardzību, kur nepieciešama sadarbība plašākā mērogā, liecina informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture" veiktais pētījums finanšu pakalpojumu jomā. Pētījumā piedalījās aptuveni 800 vadītāju no 27 pasaules valstīm.

Lasīt vairāk...

Lidostā "Rīga" septiņos mēnešos apkalpoja par 10,2% vairāk pasažieru

Starptautiskajā lidostā "Rīga" šogad septiņos mēnešos apkalpoti 4,393 miljoni pasažieru, kas ir par 10,2% vairāk nekā 2018. gada attiecīgajā periodā, liecina lidostas publiskotā informācija. Tostarp jūlijā lidostā apkalpoja 835 823 pasažierus, kas ir pieaugums par 13% salīdzinājumā ar 2018. gada attiecīgo mēnesi.

Lasīt vairāk...

FKTK iesniegusi tiesā "PNB bankas" maksātnespējas pieteikumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ceturtdien iesniegusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā "PNB bankas" maksātnespējas pieteikumu, aģentūrai LETA pavēstīja komisijā. Par bankas maksātnespējas procesa administratora amata kandidātu izraudzīts Vigo Krastiņš. Pieteikuma izskatīšanas datums pagaidām nav nozīmēts, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Lasīt vairāk...

"Siguldas CMAS" apgrozījums pirmajā pusgadā pieaudzis par 7,9%

"Siguldas Ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas" ("Siguldas CMAS") apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 566 509 eiro, kas ir par 7,9% vairāk nekā 2018. gada attiecīgajā periodā, liecina biržai "Nasdaq Riga" iesniegtais kompānijas finanšu pārskats. Vienlaikus "Siguldas CMAS" peļņa šogad pirmajā ceturksnī pieaugusi 2,8 reizes salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, sasniedzot 56 651 eiro.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.