Menu
 

"Olainfarm" valdes locekles un izpilddirektores amatā stājusies Elena Bušberga

Ceturtdien AS “Olainfarm” padome apstiprināja Elenu Bušbergu par uzņēmuma valdes locekli un izpilddirektori. Viņai ir vairāk nekā 25 gadu pieredze starptautiskos farmācijas uzņēmumos tādās jomās kā finanses, piegāde, mārketings un pārdošana NVS valstīs, kā arī rezultatīvu komandu izveidē un vadībā, attīstot ekspertīzi dažādās biznesa jomās, liecina zāļu ražotāja paziņojums.

Lasīt vairāk...

Zāļu lieltirgotavu realizācija oktobrī Latvijā pieaugusi par 35,1%

Zāļu lieltirgotavas šogad oktobrī Latvijā realizējušas zāles 49,91 miljona eiro apmērā ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas ir par 35,1% vairāk nekā 2018.gada attiecīgajā periodā, liecina Zāļu valsts aģentūras dati. Savukārt salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi - septembri - zāļu realizācijas apmērs audzis par 20,6%.

Lasīt vairāk...

Dombrovskis: Naudas atmazgāšanas apkarošanā daļa funkciju būtu jāveic ES līmenī

Daļa naudas atmazgāšanas apkarošanas funkciju, tostarp tās koordinācija, nākotnē būtu jāveic Eiropas Savienības (ES) līmenī, jo līdzšinējie naudas atmazgāšanas skandāli pierāda, ka Eiropas valstis šos pienākumus veic visai atšķirīgi, intervijā aģentūrai LETA atzina Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk...

Oktobrī rūpniecības apjoms pieaudzis par 3 %

2019.gada oktobrī, salīdzinot ar 2018. gada oktobri, rūpniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 3 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Ražošanas apjoma pieaugums bija apstrādes rūpniecībā – par 1,8 % un elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 11,9 %, bet kritums – ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē par 19,6 %.

Lasīt vairāk...

Foto: "Madara Cosmetics" iezvana tirdzniecības sesijas zvanu "Nasdaq" biržā Ņujorkā

AS "Madara Cosmetics" dibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere svinīgi iezvanīja tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu "Nasdaq" biržā Ņujorkas Taimskvērā. Šāda iespēja Latvijas kosmētikas ražotājam uzticēta kopā ar igauņu finanšu grupu "LHV Group" un lietuviešu enerģētikas kompāniju "Ignitis Group" kā “Nasdaq Baltic Awards” uzvarētājiem atklātības, labas pārvaldības un ilgtspējīgu investoru attiecību izcilības jomā 2019. gadā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.