Menu
 

Reirs uzdod VID vadītajai uzsākt izmeklēšanu par pārkāpumiem muitā

Finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) pēc atkārtoti konstatētiem korupcijas gadījumiem Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas struktūrvienībā uzdevis VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei nekavējoties rīkoties un uzsākt dienesta izmeklēšanu par sistemātiskiem pārkāpumiem muitā korupcijas jomā, izvērtēt atbildīgo amatpersonu rīcību un uz dienesta izmeklēšanas laiku atstādināt par šo procesu atbildīgās augstākās muitas amatpersonas, informēja Finanšu ministrijā.

Lasīt vairāk...

Lielajos tirdzniecības centros klātienē varēs darboties arī datoru un telekomunikāciju specializētie veikali

Ministru kabinets ceturtdienas sēdē, apstiprinot grozījumus Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", lēma papildināt to veikalu klāstu, kas var darboties klātienē lielajos tirdzniecības centros, ar datoru un telekomunikāciju iekārtu veikaliem.

Lasīt vairāk...

Datu nesēju atlīdzība būs jāmaksā arī par viedtālruņiem un datoru cietajiem diskiem

Valdība ceturtdien apstiprināja Kultūras ministrijas (KM) virzītos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz, ka datu nesēju atlīdzība (DNA) turpmāk būs jāmaksā arī par viedtālruņiem, datoru cietajiem diskiem un ārējiem cietajiem diskiem, savukārt tā vairs nebūs jāmaksā par CD un DVD matricām.

Lasīt vairāk...

CSP: Vairāk nekā trešdaļai Latvijas mājsaimniecību 2020.gadā nebija uzkrājumu

Vairāk nekā trešdaļai (35,2 %) Latvijas mājsaimniecību 2020. gadā nebija uzkrājumu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Gandrīz tikpat lielai daļai (35,7 %) mājsaimniecību uzkrājumi ļautu saglabāt esošo dzīves līmeni ne vairāk kā trīs mēnešus, bet 29,2 % – trīs mēnešus vai ilgāk.

Lasīt vairāk...

"Saulkalne S" apgrozījums pērn palielinājies par 32%, sasniedzot rekordu

Latvijas minerālmateriālu ražotāja "Saulkalne S" kopējais grupas apgrozījums 2020. gadā ir palielinājies par 32%, sasniedzot rekordu – 10,1 miljonu eiro. Kā informēja uzņēmumā, šo rezultātu izdevies sasniegt, pateicoties vairāk nekā 3,5 miljonus eiro vērtajām investīcijām ražotņu modernizācijā un eksporta tirgu attīstībā. 2019. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7,7 miljoni eiro.

Lasīt vairāk...

"Orkla": jaunās cepumu un vafeļu ražotnes būvniecība Ādažos norit pēc plāna

Spītējot pandēmijas radītajiem apstākļiem, jaunā “Selgas” cepumu un vafeļu ražotnes būvniecība Ādažos norit droši, raiti un pēc plāna. Plānots, ka jau nākamgad ar vismaz 250 jaunām darba vietām vairāk nekā 30 000 m2 platībā darbu uzsāks jau septītā “Orkla” uzņēmuma ražotne Latvijā, informēja uzņēmumā.

Lasīt vairāk...

Blakus lidostai "Rīga" būvēs viesnīcu "Hampton by Hilton"

Lietuvas aktīvu pārvaldīšanas kompānija "I Asset Management", kuru pārrauga Lietuvas Banka, ir sākusi būvēt ekonomiskās klases zīmola "Hampton by Hilton" lidostas viesnīcu. Viesnīcā būs 189 istabas, tā atradīsies viena kilometra attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga". Šī ir pirmā starptautiskās ķēdes viesnīca, kas top šīs lidostas tuvumā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.