Menu
 

Banka "Citadele": Mainījušies iepirkšanās paradumi internetā: tērējam atkal tikpat, tikai citām lietām

Iepirkšanās internetā jau atgriezusies pirms pandēmijas apjomos, tomēr būtiski mainījies pirkuma groza saturs, ko sabiedrība iegādājas attālināti – pārtikas pirkumi, ēdienu piegādes, kā arī starptautiskie internetveikali ir aizstājuši avio un pasākumu biļešu iegādi un naktsmītņu rezervēšanu, liecina bankas “Citadele” apkopotā statistika par internetā veiktajiem pirkumiem šī gada laikā.

Lasīt vairāk...

Ādažu novada domes "Jauno uzņēmēju konkursa" ietvaros radīti inovatīvi produkti no priežu čiekuriem un jaunajiem dzinumiem

Šā gada rudenī uzņēmēja  Sandra Landratova pabeigusi projekta “Priedes čiekuru un jauno dzinumu inovatīvie produkti” īstenošanu. Projekts īstenots Ādažu novada domes līdzfinansēta konkursa “Jauno uzņēmēju konkursa 2018” ietvaros, liecina informācija novada pašvaldības vietnē.

Lasīt vairāk...

CSP: Ražotāju cenu līmenis rūpniecībā septembrī palielinājās par 0,3 %

2020.gada septembrī, salīdzinot ar augustu, ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā palielinājās par 0,3 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Vietējā tirgū realizētajai produkcijai cenu līmenis pieauga par 0,3 %, eksportētajai produkcijai – par 0,4 %. Eksportam uz eirozonas valstīm ražotāju cenu līmenis samazinājās par 0,3 %, bet eksportam uz ārpus eirozonas valstīm pieauga par 1,0 %.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.