Menu

Sports

Foto: Ar izšķirošām cīņām Baložos noslēgusies "xRace" piedzīvojumu sacensību devītā sezona

Pagājušajā nedēļas nogalē, 22. septembrī, Ķekavas novada Baložos aizritēja “xRace” piedzīvojumu sacensību sezonas pēdējais, ceturtais posms. “xRace” devītās sezonas noslēgumā grūtākajā un garākajā “Garmin” Sporta distancē uzvarēja favorīti un sezonas līderi “Lūzumpunkts” no Rīgas. Tikmēr “Nature Valley” Tautas distancē, kur bija vislielākā konkurence, pirmo vietu ieguva rīdzinieki no “Ko te notiek”, bet īsākajā “Isostar” draugu un ģimenes distancē ar visiem savāktajiem kontrolpunktiem finišu pirmie sasniedza “Dhanu Team”.

Lasīt vairāk...

Latvijas Jātnieku federācijas kausu iegūst ropažniece Sabīne Siliņa

Sporta centrā “Kleisti” 22. un 23. septembrī notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) kausa izcīņas piektā, izšķirošā, posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Pieaugušo konkurencē uzvaru izcīnīja ropažniece Sabīne Siliņa. Viņai pirmā vieta arī jauno jātnieku un junioru sacensībās.

Lasīt vairāk...

Ikšķilē ar lieliski aizvadītu finālposmu noslēgusies 17. "SEB" MTB maratona sezona

Svētdien Ikšķilē ar lielo finālposmu noslēdzās 17. "SEB" MTB maratona sezona. Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē pārliecinoši ātrākais izrādījās profesionālais šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš, kamēr kopvērtējuma triumfs “ZZK” vienības pārstāvim Dmitrijam Sorokinam. “Virši – A” distancē posmā un kopvērtējumā uzvarēja Jānis Priževoits un Santa Sanija Jurgena.

Lasīt vairāk...

Olainē un Ķekavā mājinieki pārliecinoši apspēlē pastarīšus

Latvijas futbola pirmās līgas 18. kārtas spēlēs leģionāru rezultatīvā spēle sestdien palīdzējusi izcīnīt pārliecinošas uzvaras abām Pierīgas komandām. Sporta klubs “Super Nova” līdz ar panākumu Olainē turpina cīņu par vietu godalgotajā trijniekā, bet Ķekavas futbola klubs “Auda” – par vietu pirmajā sešniekā.

Lasīt vairāk...

Foto: Siguldā noskaidroti sezonas labākie skrituļslidotāji un rollerslēpotāji

Ceturtdien, 20. septembrī, Fischer Slēpošanas centrā Siguldā notika "S!-Skate 2018” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas treniņsacensību ceturtais – noslēdzošais – posms, kurā tika noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti "S!–Skate 2018” kausi un atbalstītāju balvas.

Lasīt vairāk...

Riteņbraucējs Toms Skujiņš: "Esmu pielicis vairākus soļus tam, ko biju paveicis iepriekš"

Svētdien ar komandu braucienu sāksies 2018. gada pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā, kurā piedalīsies kopumā pieci Latvijas sportisti. Elites vīru grupā visās trijās distancēs – komandu, individuālajā un grupas braucienos – startēs 27 gadus vecais Toms Skujiņš. Carnikavietis pastāstīja par sajūtām pirms čempionāta, katru no disciplīnām, gatavošanos čempionātam, kā arī izvērtēja paveikto līdz šim.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.