Menu
 

Carnikavietis Skujiņš ceturto reizi atzīts par Latvijas gada labāko riteņbraucēju

Par Latvijas labāko riteņbraucēju ceturto reizi karjerā atzīts Toms Skujiņš. Carnikavietis 2020. gadā priecēja ar gūto otro vietu “Tour de France” posmā. Sezonas izskaņā Skujiņš paziņoja par jaunu līgumu ar vienu no pasaules vadošajām riteņbraukšanas komandām “Trek – Segafredo”, atgādina Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Lasīt vairāk...

Pasaules kausa posms Siguldā noslēdzas ar Melbārža ekipāžas ceturto vietu

Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis un Edgars Nemme svētdien finišēja ceturtie Pasaules kausa ceturtajā posmā Siguldā, Ralfs Bērziņš ar Arni Bebrišu ieņēma sesto, bet Oskars Ķibermanis ar Dāvi Spriņģi - septīto vietu, kamēr ceturto uzvaru pēc kārtas divās nedēļas nogalēs svinēja vācieša Frančesko Frīdriha pilotētais divnieks.

Lasīt vairāk...

Līdz februārim Siguldas novadā varēs piedalīties bezmaksas skriešanas nodarbībās

Eiropas Sociālā fonda projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ievaros no decembra līdz februārim Siguldā būs iespēja apmeklēt skriešanas nodarbības pie trenera Kaspara Kārkliņa. Uz nodarbībām aicina ģērbties atbilstoši laikapstākļiem. Skriešanas nodarbības notiks 5. un 19.decembrī, 2. un 16.janvārī, kā arī 6. un 20.februārī plkst.10.00 pie Siguldas Sporta centra, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.