Menu
 

Valsts prezidents Siguldā pārrunās gatavošanos Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm

19.janvārī Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, lai iepazītos ar sportistu treniņu procesu, pārrunātu Martina un Tomasa Dukuru, Kendijas Aparjodes un Markusa Vinogradova gatavošanos olimpiskajam startam Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs un runātu par trases attīstību. Tiks apspriesta arī tikko dibinātās Skeletona akadēmijas darbība, informē Valsts prezidenta kancelejā.

Lasīt vairāk...

Šici ar piekto vietu Oberhofā saglabā līderpozīcijas sezonas kopvērtējumā

Andrim un Jurim Šiciem neizdevās iekļūt godalgotajā trijniekā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā astotā posma sacensībās kamaniņu sportā divnieku ekipāžām sestdien Oberhofas trasē Vācijā, taču izcīnītā piektā vieta ļāva saglabāt līderpozīcijas sezonas kopvērtējumā pirms pēdējā posma.

Lasīt vairāk...

Martinam Dukuram 12.Eiropas čempiona tituls un 11.Pasaules kauss

Pasaules titulētākais skeletonists siguldietis Martins Dukurs savu trofeju kolekciju papildinājis ar vēl divām. Piektdien viņš uzvarēja Pasaules kausa izcīņas astotajā posmā Sanktmoricas trasē Šveicē un vienlaikus arī Eiropas čempionātā. Šis Martinam bija divpadsmitais Eiropas čempiona tituls un arī vienpadsmitā uzvara Pasaules kausa kopvērtējumā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.