Minimālus zaudējumus futbola spēļu galotnēs piedzīvo gan Salaspils "Super Nova", gan Ķekavas "Auda"

Latvijas futbola virslīgā spēlējošās ar Pierīgas novadiem saistītās komandas Jāņus sagaida ne labākajā noskaņojumā. Zaudējumus piedzīvoja gan Ķekavas futbola klubs “Auda”, gan sporta kluba “Super Nova” komanda, turklāt abas vienīgos un izšķirošos vārtus ielaida spēļu pēdējās 10-12 minūtēs.

Lasīt vairāk...

Salaspils futbolistiem divi zaudējumi, Mārupes novada derbijā neizšķirts, Ķekavai panākumi (papildināta)

Joprojām pie pirmās uzvaras debijas sezonā Latvijas virslīgas čempionātā nespēj tikt sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti. Viesos pret turnīra līdervienību “Valmiera FC” viņiem daudz cerību uz panākumu nebija, tomēr izteiktu favorītu statusā spēlējušie valmierieši savu pārākumu realizēja tikai vienu reizi, pirmās stundas beigās gūstot vienīgos vārtus – 0:1.

"Saulkrastu kokteili" malko Točs un Fokerots, kā arī Brailko un Konstantinova

Sestdien neilgi pirms pusnakts Saulkrastu Jūras parka laukumos noskaidroti Latvijas pludmales volejbola čempionāta “Depo” otrā posma – leģendārā turnīra "Saulkrastu kokteilis" – uzvarētāji. Par čempioniem kļuva Edgars Točs un Kristians Fokerots, kuri finālā trijos setos pārspēja pieredzējušos Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Pirmo reizi Saulkrastos spēlēja arī dāmas, un par pirmajām uzvarētājām kļuva Varvara Brailko un Deniela Konstantinova.