Aicina piedalīties virtuālajā velobraucienā Siguldā

Laikā, kad ārā ziema priecē ar bagātīgu sniega segu, daļa velobraucēju treniņus aizvada uz saviem velo trenžieriem. Lai treniņš mājās būtu interesantāks, ceturtdien, 25. februārī, plkst. 19.00 ikviens interesents aicināts piedalīties "Latvijas valsts mežu" MTB maratona Siguldas posma sacensībās tiešsaistē "Rouvy" programmā.

Lasīt vairāk...

Sākas virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls

19.februārī startē Latvijas skolu Ziemas festivāls — šoreiz gan virtuāls. Festivālam pieteikušās 109 skolas no visas Latvijas un sacensībām reģistrējušies vairāk nekā 1600 skolēnu, bērnu un jauniešu reģistrācija vēl turpinās. Sacensības risināsies individuāli un tā būs iespēja visu vecuma skolēniem pēc ilgāka pārtraukuma izbaudīt sportisku svētku sajūtu un sacensties ar rezultātiem gan skolas, gan visas Latvijas mērogā.

Futbola klubs "Riga FC" saņēmis Babītes novada pašvaldības atbalstu 50 miljonu eiro vērta sporta kompleksa celtniecībai Piņķos

Futbola kluba "Riga FC un SIA "Baltic Sport Group" (BSG) pārstāvji tikušies ar Babītes novada pašvaldību, lai apspriestu 50 miljonus eiro vērtā sporta kompleksa būvniecību, un saņēmuši pašvaldības principiālu atbalstu šī projekta īstenošanai. Arēnu plānots būvēt Rūpnieku ielā 10, Piņķos – netālu no Salienas ciemata, liecina informācija Babītes novada pašvaldības interneta vietnē.

Sandis Prūsis: Vai esam gatavi būt "otrā ešelona" valsts bobslejā?

Latvijas izlases bobslejisti ir pieradinājuši mūs pie izciliem rezultātiem. Mums ir olimpiskie čempioni, pasaules čempioni, Latvijas sportisti regulāri kāpj uz pjedestāla Pasaules kausa posmos. Ilgus gadus esam neapstrīdami līderi starta ieskrējienā gan divniekos, gan četriniekos – Latvijas sportistiem joprojām pieder ieskrējiena rekordi septiņās pasaules trasēs.

Tomass Dukurs pasaules čempionātu pabeidz septītajā vietā, Martins – otrā desmita vidū

Vienā no neveiksmīgākajiem pasaules skeletona čempionātiem karjerā brāļi Dukuri palikuši tālu no medaļām. Piektdien Altenbergas trasē Vācijā finišējušajās sacensībās Tomass Dukurs ieņēma septīto vietu, bet viņa jaunākais brālis Martins – tikai 16.vietu. Dāmu konkurencē Endija Tērauda ierindojās 20.vietā.

Teicamu panākumu guvuši Latvijas kamaniņu braucēji Pasaules kausa izcīņas pēdējā devītā posma sacensībās dabīgajā Sanktmoricas ledus trasē Šveicē. Par uzvarētājiem divnieku ekipāžu sacensībās kļuva Mārtiņš Bots un Roberts Plūme no Ropažiem, bet otro vietu izcīnīja siguldieši Andris un Juris Šici. Vīru konkurencē ceturto vietu ieņēma Artūrs Dārznieks.