Menu
 

Ķekavas florbolistes negriež ceļu čempionāta līderēm

Latvijas dāmu florbola čempionātā zaudējumu turnīra līderēm Igaunijas izlases spēlētājām svētdien savās mājās sagādāja “FK Ķekava” florbolistes. Tuvu panākumam dienu iepriekš bija arī “Ķekavas Bulldogs” komanda. Septiņām Ķekavas klubu spēlētājām šīs bija vienas no pēdējām cīņām pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Lasīt vairāk...

Stopiņu handbolistes pārspēj salaspilietes, Stopiņu florbolisti – ķekaviešus

Divi Pierīgas sporta klubu derbiji gandrīz vienā laikā notika piektdienas vakarā. Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē Stopiņu NHK komanda savās mājās pārspēja Salaspils sporta skolas komandu, bet Latvijas florbola virslīgas turnīrā vīriem “Ķekava” piekāpās “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” vienībai. Abas Stopiņu komandas ir savu turnīru līderi.

Lasīt vairāk...

Siguldā aizvadītas sacensības "SkiErg Pasaules sprints", tuvojas slēpošanas sezona

Jau ceturto reizi “Fischer” Slēpošanas centrs Siguldā rīkoja “SkiErg Pasaules sprintu”, kurā varēja piedalīties visu vecumu un fiziskās sagatavotības sportisti un sacensties ar citiem sprinta dalībniekiem no visas pasaules. Tās ir sacensības, kurās uz īpaša distanču slēpotājiem paredzēta trenažiera pēc iespējas ātrāk jāveic 1000 metru distance, ko aprēķina trenažiera dators.

Lasīt vairāk...

Foto: Mārupieši uzvar arī otrajā Pierīgas skolu basketbola turnīrā

Mārupes Valsts ģimnāzijas puiši atkārtojuši savu gados jaunāko skolas biedru panākumu un izcīnījuši pirmo vietu Ādažos notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu basketbola turnīrā B vecuma grupā zēniem (2004./05. g.dz.). Tāpat kā C grupā, otro vietu ieguva Ādažu vidusskolas basketbolisti, bet trešie šoreiz bija viņu novadnieki – Ādažu Brīvās Valdorfa skolas audzēkņi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.