Menu
 

Brāļi Dukuri pasaules čempionātā paliek bez medaļām

Siguldietis Martins Dukurs nolicis pasaules skeletona čempiona pilnvaras. Piektdien Altenbergas trasē finišējušajā pasaules čempionātā viņš bija spiests samierināties ar ceturto vietu, bet Martina vecākais brālis Tomass ieņēma septīto vietu. Sacensības noslēdzās ar pilnīgu Vācijas skeletonistu triumfu – Kristofers Grotērs, Aksels Jungs un Aleksandrs Gasners  ieņēma pirmās trīs vietas.

Lasīt vairāk...

Ķekavas florbolisti uzvar Ogrē, carnikavieši – Baložos, Inčukalna "koijoti" – Spuņciemā

Pārliecinošu uzvaru pirmajā spēlē turnīrā par palikšanu Latvijas florbola virslīgā ceturtdien izcīnīja “Ķekavas” komanda. Vietu Latvijas otrās līgas izslēgšanas turnīrā garantējuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Savukārt Rīgas atklātajā čempionātā otrreiz sezonā attiecības skaidroja Baložu un Carnikavas florbola klubi.

Lasīt vairāk...

Latvijas ziemas konkūra čempionāta otrā posma galvenajā maršrutā uzvar Ģirts Bricis

Sporta centra “Kleisti” slēgtajā manēžā aizvadīts Latvijas ziemas čempionāta (LZČ) otrais posms jāšanas sporta šķēršļu pārvarēšanas (konkūra) disciplīnā. Sportisti startēja sešos čempionāta maršrutos un piecās atvērtajās distancēs. Galvenajā maršrutā uzvaru izcīnīja Babītes novada pārstāvis Ģirts Bricis.

Lasīt vairāk...

Siguldietes Jaunolainē izcīna Latvijas ģimeņu kausu badmintonā

23.februārī Jaunolaines sporta namā trešo gadu notika Latvijas ģimeņu kauss badmintonā, kas pulcēja 60 dalībniekus no Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas un citām Latvijas pislētām.Turnīrā varēja piedalīties tikai ģimeņu pāri, tai skaitā vīri un sievas, kopā dzīvojošo pāri, mātes un meitas, tēvi un dēli, brāļi un māsas.

Lasīt vairāk...

Par Pierīgas čempionu titulu sacentīsies Ropažu, Stopiņu, Ķekavas un Babītes futbolisti

Brīvdienās Badonē un Zaķumuižā notikušajos Pierīgas sporta spēļu telpu futbola priekšsacīkšu turnīros noskaidrotas tās četras komandas, kas finālturnīrā 29.februārī Ropažu novada Zaķumuižā cīnīsies par čempionu titulu. Labāko kvartetā iekļuva pērnā gada turnīra trīs pirmo vietu ieguvēji Ropažu, Stopiņu un Babītes novadu futbolisti, kā arī ķekavieši.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.