Menu
 

Praktiski padomi, kā izmantot depozīta sistēmu atbildīgi

Palielinoties nodoto depozīta iepakojumu īpatsvaram un aktivitātei depozīta punktos, SIA “Depozīta iepakojuma operators” aicina iedzīvotājus izmantot depozīta sistēmu atbildīgi, lai tā būtu ērta un patīkama sabiedrībai un atvieglotu ikdienu arī citām depozīta sistēmā iesaistītajām pusēm, tostarp veikalu darbiniekiem. Lai informētu par labās prakses vadlīnijām depozīta punktos, operators dalās ar padomiem, kurus vērts iegaumēt gan pieredzējušiem sistēmas lietotājiem, gan tiem, kas depozīta iepakojumus nodevuši vien pāris reizes.

Lasīt vairāk...

Kas var paaugstināt asinsspiedienu? Skaidro farmaceite

Arteriālā asinsspiediena svārstības ietekmē ne vien sirds un asinsvadu sistēmu, bet visa organisma darbību. Asinsspiediens var paaugstināties arī dažādu medikamentu, uztura bagātinātāju un ikdienā lietu produktu rezultātā. Par ko, saistībā ar asinsspiediena paaugstināšanos, ir vērts konsultēties ar farmaceitu?

Lasīt vairāk...

Reklāmas stendi un to izmantošanas ieguvumi tirdzniecības vietās

Kā zīmolam piesaistīt potenciālā klienta uzmanību un mudināt uz pirkuma izdarīšanu tirdzniecības vietās? Lai piesaistītu uzmanību, iegūtu uzticību un lojalitāti ilgtermiņā un veicinātu pārdošanu, svarīgs ir merčendaizings, tajā skaitā reklāmas stendi. Tas ir efektīvs un uzņēmumu iecienīts reklāmas risinājums preču prezentēšanai tirdzniecības vietās, jo stends ir pamanāms, to iespējams novietot un izkārtot dažādās vietās un veidos, turklāt tas ir personalizējams un pielāgojams ikviena uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Lasiet tālāk, lai noskaidrotu vairāk par reklāmas stendiem un to izmantošanas priekšrocībām.

Lasīt vairāk...

Padomi sejas ādas attīrīšanai rudenī un biežākās kļūdas

Atnākot rudenim, vēsais laiks mums ātri vien atgādina, ka jānomaina garderobe uz ko siltāku. Taču kā ir ar ādu - vai arī tai vēsākā laikā ir nepieciešami citādāki kopšanas produkti? Kā pareizi attīrīt sejas ādu, iestājoties rudenim, un kā izvēlēties sev piemērotākos sejas ādas attīrīšanas produktus?

Lasīt vairāk...

Padari tumšos vakarus mājīgākus. Piecas šī rudens aktuālās tendences interjerā

Lai arī cik izmisīgi mēs vēlētos pagarināt silto un saulaino laiku, pienāk brīdis, kad no realitātes vairs neaizbēgsi – vasaru ir nomainījis rudens. Tāpēc ir laiks noglabāt savu sauļošanās krēslu un dārza mēbeles un sagatavoties vairāk laika pavadīt iekštelpās. Apkopotas šī rudens piecas aktuālās interjera tendences, kas iedvesmos mājoklim piešķirt dzīvespriecīgākas notis.

Lasīt vairāk...

65% no visām mājā dzīvojošajām putekļu ērcītēm sastopamas gultā

Gulta ir vieta, kur pavadām lielu daļu no savas dzīves. Parasts, lietots matracis var saturēt no 100 000 līdz 10 miljoniem putekļu ērcīšu. Tāpēc aptuveni 65% no visām mājoklī sastopamajām putekļu ērcītēm "dzīvo" mūsu gultā. Putekļu ērcītes var izraisīt un saasināt dažādas alerģijas. Visbiežāk novērotie simptomi var būt niezoši izsitumi, atopiskais dermatīts, iesnas, acu apsārtums, klepus, šķaudīšana un citi. Lai gan pilnībā novērst to klātbūtni nav iespējams, ievērojot dažus priekšnoteikumus, ir iespējams samazināt putekļu ērcīšu daudzumu mājoklī.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.