Menu
 

Cīņa ar pavasara nogurumu. Kā tajā uzvarēt?

Nespēks, enerģijas trūkums, miega bads un nomāktība – šo nepatīkamo simptomu kopumu, kas ne vienu vien pārņem gada pirmajos mēnešos, tautā mēdz dēvēt par pavasara nogurumu. Kas tas īsti ir un kā to uzveikt, stāsta “Rimi Labākai dzīvei” eksperti – sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina, psiholoģe Iveta Aunīte un sertificēts fitnesa treneris Kārlis Birmanis.

Lasīt vairāk...

Kā došanos pārgājienā nepadarīt par mocībām? Skaidro eksperti

Pavasaris ir laiks, kad arvien vairāk vēlamies doties pārgājienos, kas ir veselīgi gan miesai, gan garam. Taču iepriekšēja fiziska nesagatavošanās un nepareiza apavu izvēle var gan sabojāt pārgājienu, gan pakļaut cilvēku dažādu traumu riskam. Kā sevi fiziski sagatavot pārgājienam un kas jāņem vērā izvēloties pārgājiena svarīgāko sastāvdaļu – apavus?

Lasīt vairāk...

Sirds un asinsvadu slimību risku mazināšana, izmantojot viedpulksteni

Viena no galvenajām lomām sirds un asinsvadu sistēmas slimību mazināšanā ir dažādiem prevencijas pasākumiem. Slimību riskus var mazināt, regulāri nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm, ievērojot veselīgu uzturu, kā arī sekojot līdzi savam veselības stāvoklim – uzraugot asinsspiedienu un monitorējot sirds ritmu. Lai regulāri izmērītu asinsspiedienu un veiktu elektrokardiogrammas testu, vairs nav nepieciešamas sarežģītas iekārtas. To var izdarīt ikviens, izmantojot viedpulksteni.

Lasīt vairāk...

Bērni pusdienās vislabprātāk ēstu makaronus un cīsiņus, bet našķētos ar svaigiem augļiem

Ja bērni varētu brīvi izvēlēties, ko ēst, vairums pusdienās ēstu makaronus un cīsiņus, bet našķiem izvēlētos svaigus augļus, ogas, jogurtu un saldumus, liecina pārtikas mazumtirdzniecības tīkla “Elvi” “Bērnu mēneša” ietvaros veiktā vecāku aptauja par to, kādi ēšanas paradumi ir viņu bērniem. Par veselīga uztura nozīmi ar mazuļiem runājuši 94% aptaujāto vecāku.

Lasīt vairāk...

Ēdienu gatavošana mājās ir garšīga, veselīga un ekonomiska!

Ēdienu gatavošana mājās ir tas, kas sniedz labumu un prieku gan pašam mājas šefpavāram, gan viņa mājsaimniecības locekļiem. Un ja ēdiena gatavošanas procesā jūs iesaistīsiet visus ģimenes locekļus, tad arī šī darbība kļūs par izklaidi! Un kamēr restorāni un izklaides vietas ir slēgtas, mēs "spēlēsim restorānu" savā virtuvē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.