Menu
 

Suns sabiedriskajā transportā – jāpierod gan dzīvniekam, gan saimniekam

Suņa pārvadāšana sabiedriskajā transportā nav retums. Reizēm arī īss brauciens ar sabiedrisko transportu var pārvērsties īstā pārdzīvojumā gan saimniekam, gan sunim, kluba “Rimi Mājdzīvniekiem” suņu dzīves eksperte un kinoloģe Ļena Valdmane stāsta par svarīgāko, lai nokļūšana galamērķī sagādātu prieku, nevis raizes.

Lasīt vairāk...

Tests: vai tavs auto ir gatavs ziemai?

Jau pavisam drīz temperatūras stabiņš naktīs noslīdēs zem nulles. Gada aukstais periods autovadītājiem ir īpaši izaicinošs gan no satiksmes drošības, gan no auto tehniskās sagatavotības viedokļa. Pat ja tev šķiet, ka tavs auto ir tehniskā kārtībā, uzdod sev šos septiņus jautājumus, lai pārliecinātos, ka tas ir gatavs pat bargākajiem laikapstākļiem.

Lasīt vairāk...

Aptauja: 82% respondentu kaut reizi dzīvē ir dāvinājuši galda spēli

Uz jautājumu, vai kaut reizi dzīvē ir izvēlējušies galda spēli kā dāvanu, 82% respondentu atbildējuši apstiprinoši, savukārt 16% atbildēja, ka nav dāvinājuši, taču tā būtu laba dāvana, liecina galda spēles “Oligarhi” veidotās aptaujas rezultāti. Interneta vidē aptaujāti tika galda spēļu spēlētāji – 200 sievietes un 94 vīrieši. Tikai 2%, kuri paši galda spēles spēlē, atzīmējuši, ka neuzskata to par labu dāvanu.

Lasīt vairāk...

Valsts svētku ieskaņā Gaujas Nacionālais parks aicina uz pasākumu "Diži koki dižā valstī"

Ieskandinot valsts svētkus un lepojoties ar Latvijas dabas bagātībām, Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Āraišu arheoloģisko parku sestdien, 16. novembrī aicina uz izglītojošu un aizraujošu pasākumu "Diži koki dižā valstī".

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.