Menu
 

Desmit "par" un "pret" būt fiziski aktīvam jeb Nost ar aizbildinājumiem!

Praksē nereti nākas uzklausīt dažādus iemeslus, kāpēc cilvēks nevar vingrot, iet garās pastaigās, nūjot vai kā citādi būt aktīvs, taču vairumā gadījumu tās patiešām ir tikai atrunas. Lūk, izplatītākie attaisnojumi un komentāri.

Lasīt vairāk...

Četri svarīgi padomi, kā izvietot plauktus

Vai maz var būt mēbeles vienkāršākas par plauktiem? Nesteidzies atbildēt uz šo jautājumu apstiprinoši – ja kādreiz plaukts izskatījās kā koka kārbiņa, kas piestiprināta pie sienas, mūsdienās plaukti ir pieejami sarežģītās formās un pat var kalpot par istabas fokusa punktu. Uzzini, kā pareizi izvietot plauktus, lai radītu mājīgu un stilīgu interjeru!

Lasīt vairāk...

Kā pareizi uzglabāt velosipēdu ziemā

Lai gan siltajā sezonā un Covid-19 izplatības laikā arvien vairāk rīdzinieku kā ikdienas pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, ziemā ar to joprojām pārvietojas vien daļa. Tādējādi šobrīd, kad visā Latvijā iestājies rudens un strauji kļuvis ne vien vēsāks, bet arī lietaināks, daudziem rodas jautājums – ko darīt ar velosipēdu laikā, kad tas netiek izmantots, kā to pareizi sagatavot ziemai un kur rast vietu tā glabāšanai?

Lasīt vairāk...

Interjera dizainere iesaka: jāiekārto dzīvoklis – ar ko sākt?

Jauns mājoklis vienmēr sagādā prieku, tomēr parasti tas jāiekārto, un cilvēkiem bez interjera dizainera domāšanas tas var sagādāt grūtības. Lai atvieglotu šo procesu, “Bonava Latvija” sadarbībā ar interjera dizaineri Kristīni Ribu sniedz vērtīgus padomus un praktisku plānu, kam sekot, sākot iekārtot dzīvokli. Ko darīt vispirms, lai dizaina jautājumi nesagādātu grūtības, un kam atvēlēt laiku vien pašās procesa beigās?

Lasīt vairāk...

Ādažu novada svētkalni un svētavoti – pagātne un mūsdienas

“Rīgas Apriņķa Avīze” ir devusies savā jaunākajā ceļojumā pa Pierīgas pilsētu piemiņas un rituālu vietām uz Ādažu novadu, kura vārds lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju sasaucas tieši ar militārajiem spēkiem jeb Ādažu poligonu, taču – cik daudz mēs zinām par to, kādas piemiņas vietas šeit ir bijušas?

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.