Menu
 

Vieglas un gardas receptes siera ēdienu dažādībai

Jāņusiers ir populārākais Līgo ēdiens, bez kura svētku galds nav iedomājams, norāda 77% Latvijas iedzīvotāju “Rimi” veiktajā aptaujā, otrajā un trešajā vietā ierindojot attiecīgi šašliku un svaigus dārzeņus. Plānojot svētku galda ēdienus, galvenokārt tiek ņemts vērā tas, lai ēdiens būtu viegli pagatavojams un, servējot ikdienā retāk izmantotus ēdienus, rastos iespēja sevi nedaudz palutināt. Tāpēc “Rimi gardēži” – Signe Meirāne, Edgars Sanders un Normunds Baranovskis – piedāvā viegli pagatavojamas dažādu sieru receptes, lai Līgo svētkos palutinātu gan sevi, gan ciemos sanākušos jāņabērnus.

Lasīt vairāk...

Visu vasaru Ķekavas novadā norisināsies slēpņu spēle "Spēka zīmes"

Jau trešo gadu pēc kārtas Ķekavas novada iedzīvotājiem un viesiem vasarā būs iespēja piedalīties bezmaksas slēpņu spēlē “Spēka zīmes”, ko rīko Ķekavas novada pašvaldība, sadarbojoties tūrisma, sporta un jaunatnes speciālistiem. Spēle norisinās no 18.jūnija līdz 21.augustam. Galvenās balvas – velosipēda no uzņēmuma “1a.lv” – ieguvējs tiks noskaidrots izlozē 26.augustā, informēja novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Kā apsildīt māju?

Apkures nodrošināšana gada aukstajos mēnešos sastāda ļoti būtisku daļu no mājsaimniecības ikmēneša tēriņiem, tādēļ ir būtiski domāt par to jau šobrīd. Apkures sistēmu tehnoloģijas aizvien attīstās, lai ļautu izveidot paterētājam visatbilstošāko risinājumu kombināciju komfortablam telpas klimatam.

Lasīt vairāk...

Noderīgi padomi ceļošanai ar auto

Ceļošanu ar automašīnu ir populāra, jo sniedz daudz priekšrocību, kas ļauj ceļojumu izbaudīt no pavisam jauniem skatpunktiem. Vai plānojat ģimenes ceļojumu, vai brīvdienas kopā ar draugiem, neviens cits pārvietošanās līdzeklis jums nesniegs tik daudz brīvības un iespēju apskatīt vietas, kas atrodas nomaļus no tradicionālajām tūristu takām, kā auto. Par to, kā sagatavoties ceļojumam, lasiet šajā rakstā.

Lasīt vairāk...

Foto: Brīvdabas muzejs dalās ar padomiem Jāņu ielīgošanai

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Jāņu ielīgošana ar Ilzes Briedes vadīto Jāņu siera siešanas meistardarbnīcu, folkloristes un  pirtnieces Ineses Krūmiņas pieredzes stāstu par Zāļu dienas pirti, ar vainagu pīšanas darbnīcu un Siguldas folkloras kopas “Senleja” un etnoprieka grupas “Ogas” piedalīšanos ir notikusi, bet dalāmies vēl ar dažiem padomiem un ieteikumiem Jāņu svinēšanai.

Lasīt vairāk...

Populārākās vietas Latvijā, kur doties izbraukumā ar SUPu

Supošana ir lieliska fiziskā aktivitāte, kas atbrīvo prātu un ķermeni, vienlaikus sniedzot iespēju baudīt gleznainās dabas ainavas. Neatkarīgi no tā, vai plāno vērot saulrietu ezera vidū, vai tvert ekstrēmākas izjūtas, supojot jūrā, pozitīvas emocijas un neaizmirstami iespaidi garantēti! Raksta turpinājumā ir apkopotas populārākās supošanas vietas Latvijā. Dodoties tās iepazīt, Tev būs nepieciešams SUP dēlis, tā aprīkojums un labs noskaņojums.

Lasīt vairāk...

Autiņbiksītes – kā izvēlēties?

Ģimenē ienākot mazulim, visas rūpes tiek veltītas, lai viņš būtu laimīgs un vesels. Viena no svarīgākajām lietām, kam pievēršam uzmanību, ir mazuļa higiēna, un tās nodrošināšanā autiņiem un autiņbiksītēm ir izšķiroša nozīme. Ražotāju un piedāvāto autiņbiksīšu dažādībā sākumā grūti orientēties, taču salīdzinoši ātri, atrodot savam mazulim vispiemērotāko risinājumu, jaunie vecāki  kļūst par labiem šī produkta ekspertiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.