Menu
 

2022.gada mode interjerā: kādus akcentus šogad piešķirt savam mājoklim?

Jauns gads paver jaunu lappusi jebkurā dzīves jomā, ļaujot to aizpildīt pēc sirds patikas. Tas nebūt nenozīmē, ka viss jāsāk no nulles vai kardināli jāmaina – pārbaudītas vērtības var būt lielisks vecā gada mantojums un stiprs pamats jauniem sasniegumiem. Tomēr ir viena lieta, kuras mainīgajai dabai ir grūti pretoties – tie ir modes strāvojumi gan apģērbos, gan dzīvesstilā un arī interjerā.

Lasīt vairāk...

Kādas interjera dizaina tendences šogad dominēs Latvijā?

Jauna gada sākums ir īstais brīdis, lai izvērtētu, kādas pārmaiņas ieviest savā mājoklī, bet – kā neapjukt daudzveidīgajās iespējās? Tirdzniecības centra internetā “220.lv” interjera dizaina eksperte Anna Ilmere skaidro, kādas tendences būs pieprasītākās tieši šogad. Eksperte iesaka pievērst uzmanību mēbeļu funkcionalitātei, dominēs kvalitāte un dabiska greznība, koši zils tonis ar violetu pieskaņu, kā arī nemainīgu aktualitāti saglabās ilgtspējīgi risinājumi biofilā dizaina konceptā.

Lasīt vairāk...

Par Gada sēni izvēlētas brūnzobes

Latvijas Mikologu biedrība par Gada sēni 2022.gadā ir izvēlējusies brūnzobes – Peka brūnzobi (Hydnellum peckii) un rūsgano brūnzobi (Hydnellum ferrugineum). Abas ir ļoti līdzīgas un vienīgā bez mikroskopēšanas pamanāmā atšķirība ir to garša: Peka brūnzobe ir rūgta, bet rūsganā – nav, norāda biedrībā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.