Menu
 

Ādažu bāzē svinīgā ceremonijā pasniegs Kaujas nodrošinājuma bataljona karogu

29. oktobrī Ādažu bāzē notiks Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Kaujas nodrošinājuma bataljona karoga svinīgā iesvētīšanas un pasniegšanas ceremonija, kurā piedalīsies Valsts prezidents Egils Levits, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Ādažu garnizona vienību komandieri un citi aicinātie viesi. 

Lasīt vairāk...

"Olaines ūdens un siltums" atsakās no līdzšinējām papīra veidlapām skaitītāju rādījumu nodošanai

AS "Olaines ūdens un siltums" klienti turpmāk rādījumus par patērēto ūdeni varēs nodot elektroniski uzņēmuma mājaslapā, un veidlapas skaitītāju rādījumu nodošanai pastkastītēs netiks piegādātas. Turpmāk nodot ūdens skaitītāju rādījumu komunālā uzņēmuma klienti varēs uzņēmuma mājaslapā, reģistrējot savu kontu.

Lasīt vairāk...

Kauguros sieviete aizturēta par nāvējošu miesas bojājumu nodarīšanu dzīvesbiedram

19.oktobra rītā Valsts policija saņēma zvanu no kādas iedzīvotājas par to, ka Jūrmalā, Kauguros, pie kādas privātmājas ieraudzījusi mirušu vīrieti ar acīmredzamiem miesas bojājumiem. Iedzīvotājas sniegtā informācija apstiprinājās – notikuma vietā atradās 47 gadus veca vīrieša līķis ar durti grieztu brūci kaklā.

Lasīt vairāk...

Aicina skolēnu rudens brīvlaiku pavadīt Jūrmalā

Rudens brīvlaikā ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt Jūrmalu. Nesteidzīgas un aktīvas pastaigas gar jūru un dabas parkos, ūdens prieki spa centros un ūdens atrakciju parkā, kino vai muzeja apmeklējums un citas draudzīgas iespējas rudenīgai atpūtai Jūrmalā, iesaka pilsētas pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Foto: LABL otrajā posmā Inčukalnā medaļas gūst arī Siguldas, Baložu un Salaspils badmintonisti

  • Publicēts Sports

Inčukalna sporta kompleksā aizvadīts Latvijas Apvienotās badmintona līgas (LABL) otrais posms. Desmit vienspēļu un dubultspēļu turnīros dažādas pieredzes un meistarības spēlētājiem godalgotās vietas izcīnīja gan badmintonisti no Pierīgas – Siguldas, Baložiem un Salaspils, gan Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Lietuvas un pat Indijas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.