Menu
 

Ulbrokas florbolistiem ar pieciem vārtiem uzvarai pietiek, ķekaviešiem pietrūkst

  • Publicēts Sports

Latvijas florbola virslīgas čempionāta nedēļas nogales spēlēs savās mājās uzvaru izcīnīja līderi “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” florbolisti, bet zaudējumu piedzīvoja “Ķekavas” komanda. Dažādām sekmēm kārtējās cīņas aizvadījušas arī Pierīgas komandas no Ādažiem, Saulkalnes, Ķekavas, Inčukalna, Babītes, Carnikavas, Ikšķiles un Baložiem.

Lasīt vairāk...

Latvijas labākais veikals "Drogas" – Siguldā

Par labāko veikalu “Drogas” Latvijā šogad atzīts veikals Siguldā, Vidzemes šosejā 16. Balvā par izcilo darbu veikala vadītāja Evija Nabaža saņems braucienu uz Guandžou pilsētu Ķīnā, kur piedalīsies AS “Drogas” mātes uzņēmuma “A.S. Watson Group” grandiozajā Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijā kopā ar šīs mazumtirdzniecības grupas kolēģiem no visas pasaules.

Lasīt vairāk...

Foto: Jānis Aišpurs, Laima Jansone un "Tautumeitas" gatavojas Ziemassvētku koncertiem Mārupē un Siguldā

No 18.decembra Latvijas baznīcās un koncertzālēs brīnišķīgu Ziemassvētku programmu piedāvās mūziķis Jānis Aišpurs, koklētāja Laima Jansone un etno mūzikas grupa “Tautumeitas”. 18.decembrī koncerts izskanēs Mārupes kultūras namā, bet 23.decembrī – kultūras centrā “Siguldas devons”. Jāpiezīmē gan, ka biļetes uz abiem koncertiem ir jau izpārdotas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.