Menu
 

SPRK aicina paust viedokli par "Getliņi eko" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina pakalpojuma lietotājus paust viedokli par atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekotāja SIA "Getliņi eko" iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projektu, aģentūrai LETA pavēstīja regulatorā. Lai uzklausītu interesentu viedokļus, SPRK organizē attālinātu uzklausīšanas sanāksmi 27.septembrī plkst.14.00.

Lasīt vairāk...

Siguldā gaidāmas dabas un piedzīvojumu terapijas meistarklases

Šoruden Siguldā 1. un 2.oktobrī norisināsies vēl nebijis pasākums Latvijā un Baltijā - piedzīvojumu un dabas terapijas konference ar dažādām meistarklasēm un aktivitātēm. Konferencei un meistarklasēm aicināti pieteikties gan profesionāļi no dažādām darbības jomām - medicīnas, rehabilitācijas, ergoterapijas, psiholoģijas, sociālā un jaunatnes darba sfēras, izglītības, piedzīvojumu un tūrisma u.c. sfērām, gan tie, kuri vēlas pamēģināt un saprast, kā šis terapijas veids darbojas.

Lasīt vairāk...

No bilances aprēķiniem līdz zelta medaļām

  • Publicēts Sports

Pavisam nesen aktīvi sekojām līdzi Latvijas sportistu dalībai olimpiskajās spēlēs Tokijā, kad mūsu atlēti sporta līdzjutējiem sagādāja ne vienu vien negulētu nakti un pozitīvas emocijas. Gandrīz vienlaikus ar olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju, no 7. līdz 13. augustam, Ungārijā notika Pasaules veterānu čempionāts orientēšanās sportā, kurā piedalījās arī vairāki Latvijas orientieristi. Lieliskus rezultātus čempionātā sasniedza mūsu novadniece, orientēšanās kluba "Kāpa" pārstāve Irita Puķīte, iegūstot divas zelta godalgas – sava vecuma sprinta distancē un vidējā distancē. Lai vairāk uzzinātu par šo tik ļoti populāro un demokrātisko sporta veidu, kā arī Iritas ceļu līdz sasniegumiem, aicinājām viņu uz sarunu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.