Menu
 

Krūmu mākleris atstāj jūrmalnieci bez pajumtes

Jau divus gadus turpinās krimināllietas iztiesāšana, kurā par dzīvokļa Jūrmalā izkrāpšanu pensionārei invalīdei Zojai apsūdzēts Garijs Alijevs. Ar Rīgas rajona tiesas un Rīgas apgabaltiesas spriedumu Alijevs atzīts par vainīgu viņam inkriminētajā noziedzīgajā nodarījumā, bet apsūdzētais iesniedzis sūdzību Augstākajā tiesā, kas jau lēmusi uzsākt kasācijas tiesvedību.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā skolēnu un bērnudārznieku pusdienu paaugstinātās izmaksas sedz pašvaldība

Jūrmalas pašvaldības skolu un bērnudārzu audzēkņu ģimenēm par pusdienām izglītības iestādēs nav jāpiemaksā, un, tāpat kā līdz šim, Jūrmalā ēdināšanas izmaksas sedz no pašvaldības budžeta. Atbalsts attiecas uz tiem bērniem, kuri izglītību iegūst Jūrmalas izglītības iestādēs. Kopumā Jūrmalas skolās un bērnudārzos mācās ap 6500 bērnu.

Lasīt vairāk...

Mārupieši septembrī nodevuši 6,2 tonnas videi kaitīgo un 13 tonnas lielgabarīta atkritumu

  • Publicēts Vide

Mārupes novadā noslēgusies kārtējā vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Eco Baltia vide" rīkotā elektronikas, lielgabarīta un citu videi kaitīgo atkritumu savākšana. Septembrī mārupieši otrreizējai pārstrādei nodeva vairāk nekā 3,2 tonnas nolietotās elektrotehnikas, 3 tonnas automašīnas riepu, kā arī vairāk nekā 13 tonnas dažāda veida lielgabarīta atkritumu.

Lasīt vairāk...

Starptautiskajā pārtikas izstādē "Tallin FoodFest 2022" Igaunija iepazīst Rīgas reģiona garšu

Pārtikas izstādē “Tallin FoodFest 2022” Igaunijas izstāžu centrā starp vairāk nekā 200 dalībnieku Rīgas plānošanas reģiona (RPR) stendā bija pārstāvēti arī septiņi mazie uzņēmēji un pārtikas mājražotāji, kuru piedāvājumā ir dažādi sagatavoti unikāli produkti –  tēja, mārrutki, siers, zivis un melnais kaviārs, sīrupi, maize, kā arī veselīgas augu valsts uzkodas.

Lasīt vairāk...

SEB grantu programmā "(ie)dvesma" šogad pieteiktas 47 jaunas biznesa idejas

“SEB bankas”, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu un Siguldas novadu kopīgi rīkotajā grantu programmā “(ie)dvesma” šogad saņemti 47 pieteikumi jaunu biznesa ideju īstenošanai Pierīgā. Uzņēmēju ieceres un darbības jomas saistītas ar dažādām nozarēm – līdzīgi kā pērn, visvairāk jaunu ideju šogad iesniegts tūrisma un aktīvās atpūtas jomā, kā arī saistītas ar specializētu pārtikas produktu ražošanu un vides risinājumiem, informēja “SEB bankā”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.