Menu
 

Ķekavas apvedceļa iepirkumā par uzvarētāju izraudzīta personu apvienība "Kekava ABT", kurā ietilpst arī "A.C.B." un "Binders"

VAS "Latvijas valsts ceļi" tiesības slēgt publiskās un privātās partnerības (PPP) līgumu par Ķekavas apvedceļa projektēšanu, būvēšanu un uzturēšanu piešķīrusi personu apvienībai "Kekava ABT", kuras sastāvā ir Luksemburgā reģistrēts investīciju fonds "Transport Infrastructure Investment Company 2 S.C.A. SICAR" ("TIIC 2 S.C.A., SICAR"), kā arī AS "A.C.B." un SIA "Binders", informēja "Latvijas valsts ceļu" pārstāve Anna Kononova.

Lasīt vairāk...

Carnikavas pamatskolas jaunais direktors: lai iedvesmotu mācīties un mācīt

“Iedvesmo mācīties!” – šie divi vārdi uz izglītības projekta “Iespējamā misija” (IeMi) plakāta jauno būvniecības inženieri Raivi Paulu (33) pirms desmit gadiem tā uzrunāja, ka viņš pieteicās IeMi ceturtajā “iesaukumā”, sekmīgi izturēja piecas atlases kārtas un 2011. gadā sāka strādāt par fizikas un dabaszinību skolotāju Ādažu vidusskolā.

Lasīt vairāk...

Trešdien Mārupē un Salaspils novadā degušas jaunbūves, cietis viens cilvēks

Trešdien plkst. 14.54 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Salaspils novadu, kur dega jaunbūves jumts 100 kvadrātmetru platībā. Negadījumā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Nepilnu triju stundu laikā ugunsgrēks tika likvidēts, informēja VUGD.

Lasīt vairāk...

Izsludināts Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas konkurss

Lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, godinātu uzņēmēju darbu un popularizētu to devumu novadam, Ķekavas novada pašvaldība no 12. augusta līdz 15. septembrim aicina pieteikt pretendentus ceturtajai Ķekavas novada uzņēmēju gada balvai. Konkursa uzvarētāji deviņās nominācijās tiks godināti 30.oktobrī Ķekavas novada uzņēmēju dienu laikā.

Lasīt vairāk...

Īstais risks ir nekustamā īpašuma nodokļa slogs

Lai nekustamā īpašuma nodokļa iespējamais pieaugums iedzīvotājus un uzņēmējus nedzītu izmisumā, bet nekustamā īpašuma attīstītājus neziņā, valdībai kārtējo reizi jāatliek kadastrālo vērtību pārrēķins un jāatrisina problēma pašā saknē – jāmaina likums par nekustamā īpašuma nodokli, būtiski samazinot tā slogu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.