Menu
 

Saulkrastu koris "Anima" aicina uz "Sakrālā džeza" koncertiem

Saulkrastu koris "Anima" diriģenta Matīsa Tuča vadībā ir radījis koncertprogrammu "Sakrālais džezs", kurā priecēs klausītājus ar amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20.gadsimta vidus daiļradi. Koncertprogramma tiks atskaņota 22.janvārī plkst. 15.00 Rīgā Torņakalna baznīcā un 23.janvārī plkst. 17.00 Saulkrastos kultūras namā "Zvejniekciems".

Lasīt vairāk...

Siguldā uzsāks Raiņa parka pārveidi par mūsdienīgu un ilgtspējīgu teritoriju

Lai Siguldas pilsētas centrā veidotu mūsdienīgu bērnu rotaļu parku un paplašinātu ilgtspējīgu aktivitāšu un atpūtas zonu, Siguldas novada pašvaldība izsludinājusi metu konkursu par Raiņa parka labiekārtojuma izstrādi vairāk nekā 7 hektāru platībā, būvniecībai ar ilgtspējīgiem un viediem risinājumiem perspektīvā plānojot 1,5 miljonu eiro finansējumu.

Lasīt vairāk...

Pirmdien saņemti vairāk nekā 300 izsaukumi saistībā ar vēja postījumiem, visvairāk - Rīgas reģionā

Saistībā ar stiprā vēja radītiem postījumiem aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 310 izsaukumus, no kuriem 237 bija Rīgas reģionā, tai skaitā 124 izsaukumi Rīgā un 72 - Jūrmalā. Lielākā daļa izsaukumu (207) tika saņemta laika posmā no pirmdienas plkst.13.00 līdz plkst.17.00.

Lasīt vairāk...

Covid-19 izplatības ziņā Ādažus novads apsteidzis Mārupi

Rēķinot pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 inficēto skaitu uz 100 000 iedzīvotāju, Ādažu novadam starp visām Latvijas pašvaldībām joprojām ir visaugstākais rādītājs, Mārupes novadam – otrais, Ropažu novadam – trešais, Ķekavas novadam – ceturtais un Olaines novadam – sestais, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

Lasīt vairāk...

Saulkrastu novadam taps jauns ģerbonis

Līdz ar jaunā Saulkrastu novada izveidi, kurā tika apvienoti Saulkrastu novads un Sējas novads, no 2021. gada 1. jūlija spēku zaudēja iepriekšējo novadu ģerboņi. Tā kā gan Sējas, gan Saulkrastu novada ģerbonī attēlotā simbolika ir būtiska, deputāti Saulkrastu novada domes sēdē lēma, ka apvienotajam novadam jāveido jauns ģerbonis, bet pagaidām pašvaldība līdz 2022. gada 30. jūnijam izmantos pašreizējo Saulkrastu novada ģerboni.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.