Menu
 

Covid-19 izplatības dēļ slēdz Saulkrastu slimnīcas dienas stacionāru un traumpunktu

28.oktobrī Saulkrastu slimnīcā tika konstatēta apjomīga Covid-19 vīrusa izplatība, kā rezultātā ir inficēti vismaz 26 cilvēki, tajā skaitā, 10 darbinieki. Kā informē PSIA “Saulkrastu slimnīca” valdes locekle Santa Ancāne, reaģējot uz šo ārkārtas situāciju, pieņemts lēmumus par dienas stacionāra un traumpunkta slēgšanu no 29. oktobra līdz 9. novembrim.

Lasīt vairāk...

Ulbrokā aizvadīts pirmais "Exit Rīga" apmācību seminārs Pierīgas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

Jaunatklātajā kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” trešdien norisinājās pirmais no diviem apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma bija vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā. Klātienē semināru apmeklēja gandrīz 30 cilvēku, bet tiešsaistē vienlaicīgi sekoja vairāk kā 40 dalībnieku, gan "Exit Rīga" Facebook profilā, gan izmantojot “ZOOM Webinar” platform, liecina informācija Stopiņu novada pašvaldības vietnē.

Lasīt vairāk...

Īpašā akcijā Mārupē un Siguldā pieņems nevajadzīgos tekstila izstrādājumus

  • Publicēts Vide

Lielveikalu tīkls “Rimi” un “Latvijas Zaļais punkts” novembrī Rīgā, Mārupē, Siguldā un Tukumā rīko īpašu nevajadzīgā tekstila savākšanas akciju “Skapja šķirošanas dienas”. Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts palīdzēt savam skapim atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un nodot nevajadzīgos tekstilizstrādājumus īpaši organizētos  tekstila atkritumu savākšanas mašīnu izbraukumos pie sešiem “Rimi” veikaliem.

Lasīt vairāk...

Jūrmala pretendēs uz titulu "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027"

Jūrmalas pilsēta gatavos pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma iegūšanai 2027. gadā, ceturtdien sēdē nolēma Jūrmalas domes deputāti. Bagātīgs kultūrvēsturiskais mantojums, attīstīta kultūras infrastruktūra, pieredze vietēja un starptautiska mēroga pasākumu norisēs un starptautiskās sadarbības pieredze kultūras jomā ir teicami priekšnosacījumi, lai Jūrmala kļūtu par Eiropas kultūras galvaspilsētu, norāda pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Lielākais Covid-19 inficēto skaita pieaugums reģistrēts Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Saulkrastos; jauni saslimušie 13 Pierīgas novados

No aizvadītajā diennaktī atklātā kopumā 251 Covid-19 inficēšanās gadījuma vairāk nekā trešdaļa reģistrēta Rīgā, bet salīdzinoši liels inficēto skaita pieaugums reģistrēts arī Daugavpilī, Liepājā un Saulkrastu novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Lasīt vairāk...

Astoņiem uzņēmumiem Pierīgā piešķirta zīme "Gājējam draudzīgs"

22.oktobrī notika pirmā “Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly” komisijas sēde Latvijā, kura tika organizēta projekta “Garās distances pārrobežu pārgājienu maršruts “Mežtaka”” ietvaros. Kā informēja Latvijas Lauku tūrisma asociācijā “Lauku ceļotājs”, tika pieņemts lēmums zīmi piešķirt 17 uzņēmumiem, kuri atbilda “Gājējam draudzīgs” kritērijiem – to vidū ir astoņi objekti Pierīgas novados.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.