Menu
 

Domnīcā "S!nerģija" aktualizē jautājumu par jēgpilnu vides reklāmu Siguldas novadā

7.februārī kultūras centrā “Siguldas devons” ar sarunu par tematu “Siguldas pilsētas un pagastu seja” jeb reklāmu novada teritorijā tika atklāts domnīcu cikls “S!nerģija”. Pirmajā tikšanās reizē vairāk nekā 30 sarunas biedru lokā tika diskutēts un rastas atbildes, kas tiks izmantotas, izstrādājot Siguldas novada pašvaldības saistošos noteikumus par reklāmas izvietošanu, pavēstīja novada domē.

Lasīt vairāk...

Banka: Pieprasītākās vietas zemes iegādei - Rīga un Pierīga

Kā liecina "Luminor" bankas dati, Latvijā joprojām saglabājas pieprasījums pēc zemes iegādes privātmāju būvniecībai. Pēdējo trīs gadu laikā reģistrēti vairāk nekā 13 tūkstoši darījumi ar zemesgabaliem, kas paredzēti apbūvei, no kuriem aptuveni puse Pierīgā. Saskaņā ar reģistrētajiem datiem pēdējo trīs gadu laikā visvairāk darījumi notikuši Mārupes un Ķekavas novadā.

Lasīt vairāk...

Tiesai nosūtīta krimināllieta par uzbrukumu Salaspils pašvaldības policistiem

1.februārī Pierīgas prokuratūras prokurors paātrinātā procesa kārtībā tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par uzbrukumu pašvaldības policistiem brīdī, kad viņi pildīja savus dienesta pienākumus, informē Latvijas Republikas prokuratūrā. Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai, kur pirmā tiesas sēde paredzēta 8.februārī.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.