Menu
 

Diskusijā par KNAB atalgojuma reformu deputāti norāda uz biroja darba rezultātu trūkumu

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien pārmetumu pavadībā pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, kas paredz palielināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieku mēnešalgu, līdz 2023.gadam vidējo atalgojumu birojā ceļot par 37%.

Lasīt vairāk...

Babītes novada domes priekšsēdētājs Osītis pievienojies partijai "Latvijas attīstībai"

Babītes novada domes priekšsēdētājs Aivars Osītis un Babītes novada domes deputāti Ilze Bērziņa, Jānis Kazaks un Kristaps Vilciņš oktobra vidū partijai pievienojušies partijai "Latvijas attīstībai" (LA), informēja LA pārstāve Annemarija Sofija Rukšāne. Visi četri domes deputāti 2017.gadā Babītes novada domē tika ievēlēti no Latvijas Reģionu apvienības saraksta.

Lasīt vairāk...

Dana Reizniece-Ozola: Pašvaldības un mazais bizness būs lielākie zaudētāji

Valdības sagatavotais nākamā gada valsts budžeta projekts paredz vairākas izmaiņas nodevu un nodokļu jomā, tāpat paredzēta iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporcijas pārdale starp valsts budžetu un pašvaldībām. Pašvaldības iebilst pret šādu pārdali, uzsverot, ka pašvaldību budžetā ieskaitāmās iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu daļas samazināšana līdz 75% ir ļoti skarba un daudzām pašvaldībām pārsniedz kritisko izdzīvošanas robežu, ko izjutīs iedzīvotāji visā valstī. Laikā, kad valsts galvenais likums nonāk apspriešanā Saeimā, kur tam jātiek apstiprinātam, "Kodols" uz sarunu aicināja bijušo finanšu ministri, šobrīd opozīcijas deputāti Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

Lasīt vairāk...

Makrons: Sarunās ar Krieviju par Ukrainu un Baltkrieviju mums jābūt ļoti striktiem, bet dialogam jābūt

Mums ir jābūt ļoti striktiem, runājot ar Krieviju par Ukrainas jautājumu, un jāpauž skaidra valoda dialogā par Baltkrieviju, pēc tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) preses konferencē žurnālistiem sacīja Francijas prezidents Emanuels Makrons, kurš ir pārliecināts, ka Eiropai nepieciešams savs stratēģiskais dialogs ar Krieviju, jo tikai tā varot atrisināt reģionālos konfliktus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.