Menu
 

Politologs: Iedzīvotāji neizprot jēgu parakstu vākšanai par pašvaldību ārkārtas vēlēšanu regulējuma referendumu

Jautājumu par izmaiņām pašvaldību ārkārtas vēlēšanu regulējumā iedzīvotāji drīzāk uztver kā politisku attiecību kārtošanu, kam nav saistības ar ikdienu, tā aģentūrai LETA iedzīvotāju zemo aktivitāti parakstu vākšanā komentēja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Lasīt vairāk...

VL-TB/LNNK rosinās noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jābūt tikai valsts valodā

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē aicinās izskatīt jautājumu par grozījumiem Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā, kas noteiktu, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jābūt tikai valsts valodā, informēja partijas pārstāvis Kristaps Gulbis.

Lasīt vairāk...

Raivis Dzintars: Koalīciju pašlaik nevar apdraudēt opozīcija

Pērn decembrī notikušajā nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK kongresā par tās priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Raivis Dzintars. Viņš bija vienīgais kandidāts, kurš tika izvirzīts šim amatam. Par Dzintara ievēlēšanu balsoja 239 delegāti, pret bija 16 kongresa dalībnieki. Raivi Dzintaru, kurš piedalījies jau vairākos sarežģītos koalīcijas valdības veidošanas procesos un ikdienas darbā spēj panākt politiskos kompromisus, pamatoti var dēvēt par vienu no zinošākajiem un pieredzējušākajiem politiķiem tās pašreizējā sastāvā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.