Menu
 

Baltijas valstu ārlietu ministri Kijevā apliecina solidaritāti ar Ukrainu un nosoda Krievijas spriedzes eskalāciju reģionā

“Baltijas valstis ir nobažījušās par Krievijas bruņoto spēku klātbūtnes būtisku palielināšanos pie Ukrainas – Krievijas robežas un Krimas pussalā,” uzturoties kopīgajā darba vizītē Kijevā ceturtdien uzsvēra trīs Baltijas valstu ārlietu ministri. Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ministri bija vienisprātis, ka šāda Krievijas rīcība būtiski pastiprina drošības draudus reģionā un potenciāli var izraisīt Krievijas – Ukrainas konflikta turpmāku eskalāciju.

Lasīt vairāk...

Vakcīnu iepirkumu dēļ Veselības ministrijas valsts sekretāre saņem rājienu (papildināta)

Saistībā ar caurspīdīgas pārvaldes, iekšējās kontroles sistēmas un darba organizācijas trūkumiem, veicot vakcīnu pret Covid-19 iepirkumus, Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško saņems rājienu un viņa tiks pārcelta uz zemāku amatu, žurnālistiem pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Lasīt vairāk...

Deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām Pierīgā pirmajā dienā iesnieguši divi politiskie spēki

17.martā, kas bija 5.jūnijā paredzēto pašvaldību vēlēšanu sarakstu iesniegšanas pirmā diena, Pierīgā to izdarījuši divi politiskie spēki – partija “Latvijas attīstībai” Saulkrastu novadā un “Saskaņa” Salaspils novadā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija. Sarakstu iesniegšana turpināsies līdz 6.aprīlim.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.