Menu
 

Otrdien Latvijā reģistrēti 5082 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, 14 dienu kumulatīvais rādītājs pārsniedzis 1700

Otrdien Latvijā veikti 22 489 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēts līdz šim lielākais jaunu inficēšanās gadījumu skaits – 5082. No inficētajiem 2189 cilvēki bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši un 2893 vakcinēti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Lasīt vairāk...

No 25.janvāra publiskās vietās derīgas būs tikai medicīniskās maskas un respiratori

No 25.janvāra publiskās vietās varēs lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, tādējādi būs aizliegta auduma masku valkāšana publiskās vietās, paredz Ministru kabineta pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Lasīt vairāk...

Pirmdien atklāts līdz šim lielākais Covid-19 jauno gadījumu skaits - 3706

Pirmdien Latvijā konstatēti 3706 jauni Covid-19 gadījumi un reģistrēti astoņi ar šo slimību sasirgušo nāves gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija. Iepriekšējais saslimušo skaita rekords bija iepriekšējā Covid-19 izplatības viļņa laikā, 27.oktobrī, kad diennaktī atklāja 3206 inficētos.

Lasīt vairāk...

Covid-19 izplatības ziņā Ādažus novads apsteidzis Mārupi

Rēķinot pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 inficēto skaitu uz 100 000 iedzīvotāju, Ādažu novadam starp visām Latvijas pašvaldībām joprojām ir visaugstākais rādītājs, Mārupes novadam – otrais, Ropažu novadam – trešais, Ķekavas novadam – ceturtais un Olaines novadam – sestais, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.