Menu
 

Ko darīt vasarā, lai neslimotu ziemā? Iesaka farmaceite

Vasara ir labākais laiks, lai spēcinātu organismu un jau tagad parūpētos par savu veselību ziemā. Rūdīšanās palīdz organismam ātrāk adaptēties nelabvēlīgos laikapstākļos, kā arī veiksmīgāk pārdzīvot stresu. Rūdīšanās stiprina imūno sistēmu un rūpējas, lai tā, tiklīdz nepieciešams, būtu gatava ātri un veiksmīgi iesaistīties cīņā par organisma veselību. Rūdoties organisms kļūst spēcīgāks un enerģiskāks.

Lasīt vairāk...

Vaivaros notiks sporta spēles, kas pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Sestdien Jūrmalā, Nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) “Vaivari” teritorijā jau ceturto gadu norisināsies sporta spēles cilvēkiem ar kustību traucējumiem, pasākumā “Ar sportu uz veselību 2019”.  Pasākums tiek īstenots Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa ietvaros, ko organizē Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība sadarbībā ar NRC “Vaivari”.

Lasīt vairāk...

Kam jābūt ledusskapī, ja bērns paliek mājās viens?

Vasaras brīvlaikā bērni bieži vien mājās paliek vieni teju visu dienu. Lai atvasēm nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu visas dienas garumā, vecākiem jālūko, ka mājās ir pieejams gan viegli pagatavojams, gan veselīgs ēdiens. Kā parūpēties, lai ledusskapī ir viss veselīgai maltītei nepieciešamais?

Lasīt vairāk...

Viņķele: Kamēr valsts nesegs veselības pakalpojumu reālās izmaksas, Latvijas lielākās slimnīcas nestrādās ar peļņu

Kamēr valsts nesegs veselības aprūpes pakalpojumu reālās izmaksas, Latvijas lielākās slimnīcas - Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Bērnu klīniskā universitātes slimnīca - nestrādās ar peļņu, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Lasīt vairāk...

Ilona Ābele: Labākais manā darbā ir pacienti, kas atgriežas, lai pateiktu paldies

Par Ilonu Ābeli var teikt – plaša profila speciālists – jo iekrāti ne tikai vairāki pieredzes gadi, bet arī vairākas izglītības. Sertificēta fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste, pediatre mācījusies Rīgas medicīnas institūts pediatrijas fakultātē, pēc tam Sanktpēterburgā Tuberkulozes institūtā un visbeidzot Rīgas Stradiņa universitātē Rehabilitācijas fakultātē.

Lasīt vairāk...

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas Olainē durvis vērs medicīnas iestāde "OlainMed"

12.jūlijā Olainē pēc apjomīgas rekonstrukcijas savas durvis vērs farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” meitas uzņēmums SIA “OlainMed”, kas sniedz daudzprofila medicīnas pakalpojumus. Investīcijas rekonstrukcijas projektā bijušas vairāk nekā pusmiljona eiro apjomā, informēja “OlainMed” valdes priekšsēdētāja Viktorija Zefīrova-Tačinska.

Lasīt vairāk...

Pētījums: katrs otrais Latvijas iedzīvotājs saulē atrodas bez aizsargkrēma

Gandrīz katrs otrais Latvijas iedzīvotājs (45%) nelieto saules aizsargkrēmu, secināts “BENU Aptiekas” Veselības monitoringa rezultātos. Tāpat pētījumā atklāts, ka visaktīvāk saules aizsargkrēmu no visām vecuma grupām izmanto jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem (82%). Latvijā saules aizsarglīdzekļus lietojošo iedzīvotāju īpatsvars pakāpeniski palielinās, tomēr ir jāturpina strādāt, lai uzlabotu iedzīvotāju zināšanas un saules aizsargkrēma lietošana kļūtu par ieradumu visās vecuma grupās.

Lasīt vairāk...

Saslimi pirms lidojuma? Farmaceite iesaka, kā rīkoties

Ilgi gaidītu ceļojumu var vienkārši sabojāt negaidīta saslimšana, jo īpaši gadījumos, kad galamērķi iecerēts sasniegt lidojot. Lidošana pati par sevi nav bīstama veselībai, taču noteiktos apstākļos, piemēram, saaukstēšanās gadījumā vai pēc nopietnām saslimšanām, jābūt uzmanīgam.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.