Menu
 

Ar Covid-19 inficēts pasažieris trešdien braucis vilcienā no Saulkrastiem uz Rīgu un atpakaļ

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 3. martā plkst. 17.09 braucis ar vilcienu Saulkrasti – Rīga  (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 6145) no Saulkrastiem līdz Rīgai, un atpakaļ plkst. 20.44 ar vilcienu Rīga – Skulte (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 6150) no Zemitānu stacijas līdz Saulkrastiem.

Lasīt vairāk...

Latvija pieteiksies papildu 1,1 miljonam "BioNTech/Pfizer" vakcīnu pret Covid-19 devām

Latvija pieteiksies vēl papildu 1,1 miljonam “BioNTech/Pfizer” vakcīnu pret Covid-19 un pirmo piegādi ar vairāk nekā 412 000 vakcīnu devām no šī pasūtījuma varētu saņemt jau šā gada otrajā ceturksnī, informēja Veselības ministrijas preses sekretāre Sintija Gulbe. Šāds lēmums ceturtdien pieņemts valdībā, lai nodrošinātu plānoto vakcinācijas apjomu – līdz vasaras beigām vakcinēt līdz 70% pieaugušo iedzīvotāju.

Lasīt vairāk...

Aptauja: 29% Latvijas iedzīvotāju plāno izmantot pirmo iespēju vakcinēties pret Covid-19

29% Latvijas iedzīvotāju plāno izmantot pirmo iespēju vakcinēties pret Covid-19, savukārt salīdzinoši neliels skaits respondentu - 9% - kategoriski iestājas pret vakcinēšanos un pauduši uzskatu, ka arī citiem nevajadzētu potēties, secināts pētījumu kompānijas SKDS veiktajā iedzīvotāju aptaujā, kas ceturtdien tiks prezentēta Ministru kabineta sēdē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.