Menu
 

Par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos Jūrmalā piespriests mūža ieslodzījums

4.oktobrī Rīgas rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par savas paziņas noslepkavošanu, viņu nodurot ar vairākiem naža dūrieniem, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzēto par vainīgu slepkavības sevišķi pastiprinošos apstākļos izdarīšanā un piesprieda viņam mūža ieslodzījumu.

Lasīt vairāk...

Krūmu mākleris atstāj jūrmalnieci bez pajumtes

Jau divus gadus turpinās krimināllietas iztiesāšana, kurā par dzīvokļa Jūrmalā izkrāpšanu pensionārei invalīdei Zojai apsūdzēts Garijs Alijevs. Ar Rīgas rajona tiesas un Rīgas apgabaltiesas spriedumu Alijevs atzīts par vainīgu viņam inkriminētajā noziedzīgajā nodarījumā, bet apsūdzētais iesniedzis sūdzību Augstākajā tiesā, kas jau lēmusi uzsākt kasācijas tiesvedību.

Lasīt vairāk...

Savas pārgalvības dēļ tiesas priekšā stājas divas pensionāres

Pēdējā mēneša laikā Rīgas rajona tiesa pasludinājusi divus spriedumus divām pensijas vecuma sievietēm, kuru pārgalvības un Ceļu satiksmes noteikumu ignorēšanas dēļ dzīvību zaudēja divi cilvēki. Abām kundzēm, kuras tiesas priekšā stājās pirmo reizi mūžā, tika piespriesta brīvības atņemšana, šo sodu piemērojot nosacīti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.