Menu
 

Tiesas sēdē izskan liecības par "mentu kariem" Salaspils policijas iecirknī

Rīgas rajona tiesa jau devīto mēnesi skata lietu kriminālprocesā, kurā par dokumentu viltošanu, kas izdarīta personu grupā, apsūdzētas divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa darbinieces – Ļena Keine-Kaštaļjana un Jana Stepense. Šomēnes, kad savas liecības tiesnesei Baibai Ābelei sniedza abas aizdomās turētās, izskanēja daudz informācijas par konfliktiem starp diviem Salaspils policijas iecirkņa grupējumiem, kas lika atcerēties Krievijas populāro detektīvseriālu "Mentu kari"…

Lasīt vairāk...

Kriminālvajāšanai nodota lieta par pērn aizturētu autovadītāju, kurš bēga no policijas

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde Rīgas Autotransporta prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu, kas uzsākts pret automašīnas “Audi A6” vadītāju, kurš 2019. gada 24. jūlijā Rīgā, uz Krasta ielas, atrodoties narkotisko vielu ietekmē, nepakļāvās ceļu policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu.

Lasīt vairāk...

Par laupīšanu Salaspilī aizturēta četru personu grupa

Pagājušajā pirmdienā ap pulksten 16.20 Salaspilī četras personas, pielietojot fizisku spēku un nodarot miesas bojājumus 1984. gadā dzimušam vīrietim, nolaupīja mobilo telefonu. Viens no uzbrucējiem, 1978. gadā dzimušais vīrietis, tika aizturēts notikuma vietā. Savukārt pārējām trim personām izdevās aizbēgt. Cietušais pēc uzbrukuma ar dažādām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Lasīt vairāk...

Brīdina par krāpniecību – viltus loteriju "Maxima" vārdā

“Maxima Latvija” informē, ka pēdējo dienu laikā ir fiksēti  gadījumi, kuros iedzīvotāji saņem it kā “Maxima” vārdā izsūtītas īsziņas par laimētu balvu. Šī ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju datus un aicināt pierakstīties maksas pakalpojumiem. “Maxima Latvija” norāda, ka nekādā veidā ar aptauju nav saistīta un aicina ziņojumus ignorēt.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.