Menu
 

Skultes gāzes termināļa attīstītāji cer uz nacionālo interešu objekta statusu, lai projektu nevarētu bloķēt pašvaldības

Attīstītāji vēlas, lai iecerētajam Skultes sašķidrinātās dabasgāzes terminālim tiktu noteikts nacionālo interešu objekta statuss, jo tādā gadījumā tā būvniecību nevarētu apdraudēt iesaistīto pašvaldību un iedzīvotāju iebildumi, vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga".

Lasīt vairāk...

Pašvaldībām mazāk no valsts budžeta

Valdība otrdien atbalstīja Ministru kabineta un Latvijas Pašvaldību savienības 2020.gada vienošanās un domstarpību protokola projektu, kurā paredzēts pašvaldībām vairs neatvēlēt konkrētu daļu no nodokļu ieņēmumiem. Minētajā protokolā ir ietverti tie pasākumi, par kuriem puses ir vienojušās, kā arī uzskaitīti pasākumi, par kuriem vienošanās nav panākta.

Lasīt vairāk...

Notiks izsole par kokmateriālu cirsmas tiesībām īpašumos "Baltezera kapi" un "Ādažu novada meži"

22.novembrī plkst. 9.00 Ādažu novada domes Ceriņu zālē Ādažos, tiek rīkota pirmreizēja atklāta mutiska kokmateriālu cirsmas tiesību izsole ar augšupejošu soli kokmateriālu cirsmas tiesībām pašvaldībai piederošajā nekustamajā īpašumā “Baltezera kapi”, zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 8044 013 0270, ar kopējo izcērtamo kokmateriālu apjomu 267,01 m3. Par dalībnieku var kļūt maksātspējīgas juridiskas personas un fiziskas personas, kuras noteiktajā termiņā iesniegušas pieteikumu uz šo izsoli un izpildījušas visus izsoles priekšnoteikumus.

Lasīt vairāk...

Mārupes novadā atgriezušies konteineri apģērba, apavu un citu sadzīves priekšmetu ziedošanai

Oktobrī, sadarbojoties biedrībai “Dari Labu” ar Mārupes novada pašvaldības īpašumu pārvaldi, Mārupes novadā atgriezušies konteineri, kuros iedzīvotāji var atstāt lietoto apģērbu, apavus un sadzīves priekšmetus, kas tālāk tiks ziedoti, lai atbalstītu dažādas labdarības programmas, kuras pamatā ir vērstas uz bērnunamiem, pensionāriem un trūcīgām ģimenēm.

Lasīt vairāk...

No 14.oktobra Siguldas bērnudārzos darbu uzsāks jauns ēdinātājs

Ceturtdien Elektroniskā iepirkumu sistēmā ir paziņoti ārkārtas ēdināšanas pakalpojuma iepirkuma rezultāti Siguldas novada pašvaldības bērnudārzos. No 14. oktobra ēdināšanu nodrošinās SIA “Vectēvs”, kas ēdināšanas pakalpojumus sniedz izglītības iestādēs Vidzemes reģionā, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.