Menu
 

Inčukalnā sāks jaunas pirmsskolas izglītības iestādes projektēšanu

Lai risinātu Inčukalna pagasta jauno ģimeņu atvašu bērnudārza gaitu uzsākšanu tuvāk savai dzīvesvietai, Siguldas novada pašvaldība uzsākusi jaunas pirmsskolas izglītības iestādes projektēšanu, būvniecību plānojot Inčukalnā, Miera ielā 1. Papildus tam pašvaldība pieprasījusi aizdevumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, lai uzsāktu remontdarbus pirmsskolas izglītības iestādē “Minka” Zvaigžņu ielā 6, vēsta pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Invazīvo sugu ierobežošanai apstiprināti vairāki projekti Pierīgā

Projekta “LIFE-IP LatViaNature” ietvaros īstenošanai apstiprināti pieci projekti Kanādas zeltslotiņas un Spānijas kailgliemeža ierobežošanai – divi Siguldas novadā un pa vienam  Salaspilī, Jūrmalā un Dorupē. Projektu konkursu “Mazo grantu shēma invazīvo sugu pārvaldībai” īsteno Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un Daugavpils Universitāti.

Lasīt vairāk...

Valsts piešķīrusi 85% mērķdotāciju trīs projektu realizācijai Siguldas novadā

Siguldas novada pašvaldība saņēmusi informāciju, ka Ministru kabinets nolēmis piešķirt 2 miljonu eiro mērķdotāciju triju Siguldas novadā esošu projektu realizācijai: ēkas un teritorijas sakārtošanai Birzes ielā 4, Allažu pagastā, Siguldas pagasta Kultūras nama fasādes atjaunošanai un siltināšanai, kā arī A2 krustojuma 3.un 4.kārtas pārbūves darbiem, tostarp Ventas ielas atjaunošanai.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.