Menu
 

Otrajā pārtikas paku izdalē Siguldā maltīte nodrošināta 185 bērniem un viņu ģimenēm

1.decembrī Siguldas novadā norisinājās otrā pārtikas paku izdale maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, kuru bērni mācās attālināti Siguldas novada skolās no 7. līdz 12. klasei. Pakas tika dalītas divos punktos – Siguldas Valsts ģimnāzijā un Siguldas novada Jaunrades centrā. Pēc novada pašvaldības informācijas, pārtikas pakas tika izdalītas 185 bērniem un viņu ģimenēm.

Lasīt vairāk...

Siguldas novadā stājies spēkā paaugstinātais siltumenerģijas tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Wesemann-Sigulda” jaunu  siltumenerģijas tarifu. Gala tarifs siltumenerģijas lietotājiem no 1. decembra ir 63,39 eiro par megavatstundu (EUR/MWh). Tas būs par 1,00 EUR/MWh jeb 1,55% zemāks nekā sākotnēji plānotais, taču par 2,47 EUR/MWh augstāks nekā līdzšinējais, 2016. gadā apstiprinātais tarifs.

Lasīt vairāk...

Kangaru ceļš. Atļauja saņemta, nauda pazaudēta

Pēc tam, kad 2007. gadā automotrise uz Cekules pārbrauktuves sadūrās ar kravas auto, pasažieru vilcienu satiksme maršrutā Rīga–Ērgļi vairs netika atjaunota. Drīz vien Valda Dombrovska vadītā valdība pieņēma lēmumu sliedes pilnībā demontēt, bet iedzīvotājiem apsolīja to vietā noasfaltēt autoceļu cauri Lielajiem Kangariem. Valdības nāca un gāja, solījums lēnā garā tika pildīts, bet deviņus kilometrus garš autoceļa P4 posms tā arī palicis nenoasfaltēts.

Lasīt vairāk...

Vides aizsardzības klubs turpina tiesāties ar Jūrmalas domi

“Rīgas Apriņķa Avīze” jau vēstījusi par to, ka pagājušajā mēnesī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika skatīta Jūrmalas pilsētas pašvaldības prasība par Vides aizsardzības kluba izlikšanu no prasītājai piederošā īpašuma Dubultos, Pils ielā 1, kur atbildētājs izveidojis Zaļās atmodas muzeju un vides izglītības centru. Tiesa prasību apmierinājusi, bet spriedums nav stājies spēkā, jo 24. novembrī Vides aizsardzības klubs to pārsūdzēja.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.