Menu
 

Siguldā uzsāks Raiņa parka pārveidi par mūsdienīgu un ilgtspējīgu teritoriju

Lai Siguldas pilsētas centrā veidotu mūsdienīgu bērnu rotaļu parku un paplašinātu ilgtspējīgu aktivitāšu un atpūtas zonu, Siguldas novada pašvaldība izsludinājusi metu konkursu par Raiņa parka labiekārtojuma izstrādi vairāk nekā 7 hektāru platībā, būvniecībai ar ilgtspējīgiem un viediem risinājumiem perspektīvā plānojot 1,5 miljonu eiro finansējumu.

Lasīt vairāk...

Saulkrastu novadam taps jauns ģerbonis

Līdz ar jaunā Saulkrastu novada izveidi, kurā tika apvienoti Saulkrastu novads un Sējas novads, no 2021. gada 1. jūlija spēku zaudēja iepriekšējo novadu ģerboņi. Tā kā gan Sējas, gan Saulkrastu novada ģerbonī attēlotā simbolika ir būtiska, deputāti Saulkrastu novada domes sēdē lēma, ka apvienotajam novadam jāveido jauns ģerbonis, bet pagaidām pašvaldība līdz 2022. gada 30. jūnijam izmantos pašreizējo Saulkrastu novada ģerboni.

Lasīt vairāk...

ATD: Pērn reģionālo maršrutu autobusu pasažieru skaits samazinājies par 15%, vilcienu – par 14%

Pērn reģionālo maršrutu autobusos tika pārvadāti 17 miljoni pasažieru, bet vilcienos – 11 miljoni pasažieru, kas ir par attiecīgi 15% un 14% mazāk, salīdzinot ar 2020. gadu, un par 42% un 40% mazāk, salīdzinot ar 2019. gadu. Savukārt reģionālā maršrutu tīkla apjoms jeb autobusu nobraukums pērn bija 72,8 miljoni kilometru, kas ir par 1,5% mazāk nekā 2020. gadā un par 7% mazāk nekā 2019.gadā, liecina SIA “Autotransporta direkcija” (ATD) aprēķini.

Lasīt vairāk...

Ādažu, Siguldas un Ropažu novados uzstādīti jauni pakomāti

Turpinot pakomātu tīkla paplašināšanu, uzlabojumi “Omniva” pakalpojumu pieejamībā veikti Ādažu novadā, uzstādot jaunus pakomātus Kadagā un Gaujā. Jaunie pakomāti novadā izvietoti pie tirdzniecības centra “Kadaga” Elīzes ielā 7A un Gaujā, Mazās Stacijas ielā 2. Tajos būs pieejami secīgi 106 un 82 skapīši, informēja uzņēmumā.

Lasīt vairāk...

Tiesa noraida "Alfor" lūgumu uz tiesvedības laiku apturēt Ķekavas pašvaldības lēmumu, ar kuru spēļu zālei atcelta iepriekš izsniegtā licence

Administratīvā rajona tiesa ir noraidījusi azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" pagaidu aizsardzības lūgumu uz tiesvedības laiku apturēt Ķekavas pašvaldības lēmumu, ar kuru spēļu zālei atcelta iepriekš izsniegtā licence Ķekavā, Rīgas ielā 28, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.