Menu
 

Jūrmalas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Gatavojoties vasarai, Jūrmalas pilsētas 24 kilometrus garā pludmale ir labiekārtota atpūtai – izvietoti pludmales soli, atkritumu tvertnes un labierīcības, darbu sākušas vairākas kafejnīcas jūras krastā. Intensīvākā režīmā pludmalēs darbu turpina Glābšanas dienests, kas atpūtniekus aicina ievērot noteiktās drošības prasības un noteikumus.

Lasīt vairāk...

Tiesa liek Salaspils novada domei mainīt pastāvīgo komiteju sastāvu

15. maijā Administratīvā apgabaltiesa pasludināja savu spriedumu administratīvajā lietā, kas ierosināta, pamatojoties uz Jāņa Nebara pieteikumu par pienākuma uzlikšanu Salaspils novada domei iekļaut pašvaldības deputātu Jāni Nebaru vēl vienas pastāvīgās komitejas sastāvā. Spriedumu mēneša laikā gan vēl var pārsūdzēt Senāta Administratīvo lietu departamentā.

Lasīt vairāk...

Video: Olainē atvērta Pierīgā pirmā asfalta velotrase

Atzīmējot Olaines novada svētkus, apmeklētājiem atvērts jauns sporta un brīvā laika pavadīšanas objekts – asfalta velotrase Olainē, Zeiferta ielā 10A (parkā aiz veikala “Olanija”). Kā vēsta novada pašvaldība, šī ir pirmā asfalta velotrase Pierīgā un vienīgā šāda veida trase, kura ir integrēta pilsētvidē – esošā priežu parkā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.