Menu
 

Jauns budžets – jauni darbi. Kā izdevumus saplānojušas Pierīgas pašvaldības

Gada budžets ir katras pašvaldības vissvarīgākais dokuments. Janvāra beigās Latvijas pilsētu un novadu domes tika galā ar 2020. gada budžeta sastādīšanu. Lūkosim, cik saimnieciski izdevumus saplānojušas Pierīgas ietekmīgākās pašvaldības – Ādažu, Babītes, Carnikavas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas un Stopiņu novads.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā tūristu skaits pieaug, mazinās sezonalitātes ietekme

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem, tūristu skaits Jūrmalā 2019. gadā salīdzinājumā ar 2018. gadu pieaudzis par 5,4%,  Latvijā – par 1,6 procentiem. Jūrmala no visām pilsētām arī 2019. gadā bija otrs iecienītākais galamērķis uzreiz pēc galvaspilsētas Rīgas kā ārvalstu, tā Latvijas ceļotājiem, ar gandarījumu atzīmē pilsētas pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Pašvaldībām dots papildu laiks pielāgot bērnudārzus prasībām par telpu platību

Ņemot vērā, ka pašvaldības vēl strādā pie izglītības iestāžu tīkla sakārtošanas un turpinās administratīvi teritoriālā reforma, Veselības ministrija lēmusi pagarināt pārejas periodu, līdz kuram pirmsskolas izglītības iestādēs ir jānodrošina noteikta platība uz vienu bērnu. Valdība 18. februārī lēma, ka prasības attiecībā uz telpu minimālo platību uz vienu bērnu ir obligātas grupām, kuras izveidotas pēc 2023. gada 1. septembra, informē Veselības ministrijas preses sekretāre Anna Strapcāne.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.