Menu
 

Siguldā uzstādīti dzeramā ūdens brīvkrāni un biomaisiņu kārtridži suņu ekskrementu savākšanai

Šajā vasarā Siguldā uzstādīti divi dzeramā ūdens brīvkrāni, no kuriem līdzpaņemtā ūdens pudelē var iepildīt dzeramo ūdeni, kā arī uzstādītas četras kastītes ar biodegradabliem jeb vidē sairstošiem maisiņiem suņu ekskrementu savākšanai. Abas iniciatīvas ir daļa no videi draudzīgo ideju realizācijas, kuras šajā gadā apņēmusies veikt Siguldas novada pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Nedēļas nogalē Rīgā un Olainē būs iespēja bez maksas nodot riepas

Šajā nedēļas nogalē "AJ Power Recycling" noslēgs ikgadējo vides akciju "Dod riepām otru dzīvi", kuras laikā iedzīvotāji aicināti bez maksas nodot četras nolietotās vieglo automašīnu riepas no vienas mājsaimniecības vai automašīnas. Līdz šim trīs nedēļas nogalēs ir savāktas vairāk nekā 60 tonnas riepu sešās Latvijas pilsētās. 4.jūlijā četras riepas bez maksas būs iespējams nodot Rīgā, Atlasa ielā 4, un Olainē, Zemgales ielā 36.

Lasīt vairāk...

Siguldā notiks pirmais Dubultprieka tirdziņš

Sestdien, 11.jūlijā, Siguldā, Pulkveža Brieža ielā 31, no plkst. 10.00 līdz 15.00 norisināsies Siguldā pirmais Dubultprieka tirdziņš. Tā ir iespēja ikvienam atbrīvoties no lietām, kas pašam vairs nerada prieku un atbrīvot dzīves telpu jaunām lietām, kuras iepriecina. Tā ir vieta, kur iegādāties sev vajadzīgas lietas lētāk nekā veikalos, informē tirdziņa organizatori.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.