Menu
 

AST turpina elektropārvades līnijas "Igaunijas – Latvijas 3. starpsavienojums" būvniecību Stopiņu novadā

Turpinot darbu pie elektropārvades līnijas "Igaunijas – Latvijas 3. starpsavienojums" būvniecības Stopiņu novadā, saskaņā ar Aizsargjoslu likumu līnijas aizsargjoslas tiks atbrīvotas no būvēm. AS "Augstsprieguma tīkls" norāda, ka gadījumā, ja būvju īpašnieki īpašumos "Laubes" un "Lielkazāri", teritoriju neatbrīvos, saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu to paveiks būvnieks. Par nepieciešamību nojaukt nelikumīgās būves pie abiem īpašumiem ir izvietoti informatīvie plakāti ar detalizētām nojaucamo būvju kartēm.

Lasīt vairāk...

Mārupe un Babīte vienā novadā – par vai pret?

Administratīvi teritoriālā reforma saskaras ar ievērojamu pretestību. Ar prātu saprotam, ka Latvijai tā ir nepieciešama, bet tiklīdz ir runa par konkrētām pašvaldībām, no to puses seko gūzma iebildumu un apgalvojumu, ka novads jau tāpat ir pašpietiekams un uz attīstību tendēts, ka no šīs reformas nebūs nekādu ieguvumu, turklāt reizē tiek apelēts pie iedzīvotāju patriotisma. Pierīgas reģionā uz citu pašvaldību fona salīdzinoši klusāki ir Mārupes un Babītes novada iebildumi pret to apvienošanu, lai gan tādi tomēr ir, jo kur nu bez tiem…

Lasīt vairāk...

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija sāks sarunas ar Rīgas reģiona pašvaldībām

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija uz sēdi piektdien, 24.janvārī, aicinājusi Rīgas reģiona pašvaldību vadītājus. Piektdien uz parlamentu aicināti pašvaldību vadītāji vai viņu pārstāvji no Rīgas un Jūrmalas, kā arī Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Sējas un Stopiņu novadiem, informēja Saeimas preses dienests. 

Lasīt vairāk...

Pašvaldības vadītājs: ZM maina savu pārstāvi Skultes ostā, valdei virzot bijušo Saulkrastu novada domes priekšsēdētāju Grāvīti

Zemkopības ministrija (ZM) pērn nolēmusi mainīt savu pārstāvi Skultes ostas pārvaldē, šim amatam virzot Saulkrastu novada domes deputātu, bijušo pašvaldības priekšsēdētāju Ervīnu Grāvīti ((VL-TB/LNNK), skaidroja Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis.

Lasīt vairāk...

SPRK aicina iedzīvotājus paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem Krimuldā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par Krimuldas novada pašvaldības SIA “Entalpija-2” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 24.janvārī plkst. 12.00 Krimuldas tautas namā, Parka ielā 1, Raganā, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Lasīt vairāk...

Pērn autobusos Rīgas reģionā pārvadāts par 1,3% mazāk pasažieru

Pērn reģionālo maršrutu autobusos tika pārvadāti nepilni 29,5 miljoni pasažieru, bet vilcienos – 18,46 miljoni pasažieru, kas ir par attiecīgi 0,1% un 2,05% vairāk nekā 2018.gadā, liecina Valsts SIA "Autotransporta direkcija" informācija. Savukārt maršrutu tīkla apjoms gada griezumā samazināts par 0,6%, kā arī pērn tajā veikta virkne uzlabojumu – dažādas izmaiņas veiktas aptuveni pusē no 7441 autobusu reisa. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.