Menu
 

Normunds Līcis: Vidzemes piejūras novada centrs veidojams Saulkrastos

Tuvāko dienu laikā Saulkrastu novada domes ārkārtas sēdē deputāti lems par rezolūcijas pieņemšanu par valstij svarīgu ekonomisku nepieciešamību Vidzemes piejūrā veidot vismaz vienu attīstības centru. Šī rezolūcija tiks iesniegta izskatīšanai Saeimā, bet iedzīvotāju vidū tiek organizēta aptauja, informēja pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

LVC: Rīgas domes Satiksmes departaments nelietderīgi iztērējis vairākus simtus tūkstošu eiro valsts mērķdotācijas

Rīgas domes Satiksmes departaments trīs gadu laikā ir nelietderīgi iztērējis vairākus simtus tūkstošu eiro valsts piešķirtās mērķdotācijas, izriet no VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) veiktā audita par pašvaldībai piešķirto līdzekļu izlietošanas likumību, lietderību un pareizību.

Lasīt vairāk...

Valsts pārvaldes komisija konceptuāli atbalsta izmaiņas ārkārtas vēlēšanu regulējumā pašvaldības domes atlaišanas gadījumā

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešdien ar balsu vairākumu lēma virzīt izskatīšanai Saeimā grozījumu likumā “Par pašvaldībām” un grozījumu Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, kas paredz iespēju pašvaldības domi ārkārtas vēlēšanās ievēlēt uz ilgāku termiņu, kā arī pārskatīt pagaidu pašvaldības administrācijas darbības termiņu pašvaldības domes atlaišanas gadījumā.

Lasīt vairāk...

VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) reģionālās attīstības un pašvaldību speciālistiem uzdots izvērtēt, vai un kā ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles biroja noteiktās sankcijas no amata atstādinātajam Ventspils mēram Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.