Menu
 

Jūrmalas iedzīvotājus aicina nodot nolietotās riepas bez maksas

27.jūnijā Jūrmalā un arī Tukumā norisināsies “AJ Power Recycling” ikgadējā vides akcija “Dod riepām otru dzīvi”, kuras laikā rīkotāji aicina iedzīvotājus bez maksas nodot četras nolietotās vieglo automašīnu riepas no vienas mājsaimniecības vai automašīnas. Tie iedzīvotāji, kuri vēlēsies nodot vairāk par četrām riepām, to varēs izdarīt par papildu samaksu, atbilstoši laukuma cenrādim.

Lasīt vairāk...

MKPC meža konsultanti gatavi palīdzēt egļu mizgrauža bojājumu novērtēšanā

Deviņi īpaši apmācīti Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) speciālisti ir gatavi sniegt palīdzību meža īpašniekiem egļu astoņzobu mizgrauža radīto postījumu savlaicīgā atpazīšanā un atbilstošu kaitēkļu ierobežošanas pasākumu īstenošanā.

Lasīt vairāk...

Apkopoti vienkārši ieteikumi videi draudzīgai līgošanai

Tuvojoties Jāņiem, kas tradicionāli tiek svinēti zaļumos, “Latvijas Zaļais punkts“ aicina iedzīvotājus parūpēties par to, lai svētki tiktu svinēti zaļāk un svinību vietās nepaliktu atkritumi. Lai iedzīvotājiem, gatavojoties Jāņu svinēšanai, palīdzētu veikt "zaļākas" un videi draudzīgās izvēles, “Latvijas Zaļais punkts“ apkopojis vienkāršus un ikvienam līgotājam noderīgus ieteikumus.

Lasīt vairāk...

Ummja ezerā Carnikavas novadā bojātas un saplēstas informatīvās zīmes par aizliegumu peldēties

Ummja ezera teritorijā Carnikavas novadā patvaļīgi bojātas un saplēstas gandrīz visas 16 Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) uzstādītās informatīvās zīmes, kas vēstī par aizliegumu peldēties, lai sargātu reto un īpaši aizsargājamo ūdens augu Dortmaņa lobēliju.  Turklāt ezerā joprojām peldas cilvēki, neievērojot sezonas aizliegumu, kas noteikts no 1.jūnija, liecina DAP informācija.

Lasīt vairāk...

"Partnerība laukiem un jūrai" aicina ēst Latvijas zivis (1.daļa)

Dažādās piejūras partnerības, kas radušās, lai apgūtu Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus, visas vienā balsī sludina: “Mēs dodam pozitīvu virzību biedrību pārvaldes uzlabošanai un jaunattīstības projektu īstenošanas uzsākšanai, kā rezultātā būtiski uzlabojusies biedrību koordinācija ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem caur jauniem elektroniskās un dzīvās komunikācijas kanāliem.”

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.