Menu
 

VVD atļauj atjaunot "Ceplīši A.S." lopkautuves darbību Lēdurgas pagastā

Valsts vides dienests (VVD) pieņēmis lēmumu par SIA “Ceplīši A.S” lopkautuves darbības atjaunošanu Siguldas novada Lēdurgas pagastā. VVD uzņēmuma darbību apturēja pagājušā gada 14.septembrī, izvirzot prasības, kas jāizpilda, lai iekārtas darbības atsākšana būtu iespējama. Šobrīd uzņēmums pabeidzis jaunu attīrīšanas iekārtu izbūvi un tās nodotas ekspluatācijā.

Lasīt vairāk...

Čaklākie makulatūras vācēji Latvijā – Sējas pamatskolas audzēkņi

Makulatūras vākšanas kampaņas “Tīrai Latvijai” ietvaros apkopoti pirmie rezultāti, cik makulatūras Latvijas skolu jaunatne ir nodevusi pārstrādei. 2021/2022. mācību gada pirmajā semestrī aktīvākā skola makulatūras vākšanā bijusi Sējas pamatskola, kuras audzēkņi pārstrādei nogādāja 6,267 tonnas makulatūras, vēsta “Zaļā josta”.

Lasīt vairāk...

83% Baltijas valstu iedzīvotāju uztrauc laika apstākļu izmaiņas, 45% – vides piesārņojums

Baltijas valstu iedzīvotājus visvairāk uztrauc gaisa un ūdens piesārņojums, mežu izciršana, klimata pārmaiņas un slikta atkritumu apsaimniekošana, secināts “SEB bankas” veiktajā aptaujā. Vairāk nekā divas trešdaļas iedzīvotāju atzīmē, ka vismaz viena no minētajām vides problēmām jau tagad ietekmē viņus personīgi vai ietekmēs nākotnē.

Lasīt vairāk...

"Getliņi EKO" sāk pastāvīgu bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes kompleksa apsaimniekošanu

“Getliņi EKO” no 7. janvāra sāk bioloģiski noārdāmo atkritumu (BNA) pārstrādes kompleksa patstāvīgu apsaimniekošanu un uzturēšanu. Komplekss ir lielākais šāda veida atkritumu pārstrādes objekts Baltijas valstīs. Kā informēja uzņēmumā, plānots, ka kompleksā tiks pārstrādātas 125 000 tonnas bioloģisko atkritumu gadā, kā rezultātā tiks saražotas līdz 100 000 tonnām komposta.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.