Menu
 

Vides konsultatīvā padome nesaskata ieguvumus plānotajai Dabas aizsardzības pārvaldes reformai

Vides konsultatīvā padome iebilst pret Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam (VVD), tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru, aģentūru LETA informēja Latvijas Dabas fonda pārstāve Lelde Eņģele.

Lasīt vairāk...

Aizsargās Lēdurgas dendroloģiskos stādījumus, atsevišķu saimniecisko darbību veikšanai liekot saņemt atļaujas

Lai aizsargātu Lēdurgas dendroloģiskos stādījumus un ieviestu minēto stādījumu dabas aizsardzības plāna noteikumus, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izstrādājusi šī dabas pieminekļa individuālos aizsardzības un izmantošanas noteikumus, kas iesniegti izskatīšanai valsts sekretāru sanāksmē.

Lasīt vairāk...

Getliņi EKO: kā atkritumu noglabāšanas poligonā atkritumus nenoglabāt

Sarunā ar SIA “Getliņi EKO” administratīvo direktoru Gunti Kampi atklājas paradokss, ka atkritumu noglabāšanas poligons ikdienā dara visu iespējamo, lai... izvairītos no sava tiešā darba – respektīvi, nevis lai nodarbotos ar atkritumu noglabāšanu, bet gan otrādi, pēc iespējas to nenoglabātu, pārvēršot gāzē, enerģijā, sašķirotā plastmasā, metālā, kompostā un citās sastāvdaļās, cenšoties noglabāt pēc iespējas mazāk.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.