Menu
 

Aptauja: Iedzīvotāji elektroenerģijas izvēlē arvien mazāku nozīmi piešķir ietekmei uz vidi

Par būtiskākajiem elektroenerģijas ieguves kritērijiem Latvijas iedzīvotāji uzskata izmaksas, enerģētisko neatkarību no citām valstīm un ietekmi uz cilvēka veselību, secināts Latvijas Vēja enerģijas asociācijas un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktajā aptaujā. Iedzīvotāji mazāku nozīmi šogad piešķir tādam kritērijam kā ietekme uz vidi.

Lasīt vairāk...

Kampaņā "Tavs toksiskais pirkstiņš?" vērš uzmanību bateriju ietekmei uz vidi un cilvēku veselību

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz videi kaitīgo atkritumu bīstamību, kā arī veicinātu bateriju šķirošanu, Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar kafejnīcu tīklu "Ezītis miglā" un vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA "Eco Baltia vide" ceturtdien atklāja bateriju šķirošanas kampaņu "Tavs toksiskais pirkstiņš?".

Lasīt vairāk...

Siguldas pilsētas SIA "Jumis" paplašina specializēto transportlīdzekļu autoparku

Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “Jumis” paplašinājis specializēto transporta līdzekļu autoparku saskaņā ar vidējā termiņa stratēģiju.  Uzņēmums iegādājies savu pirmo atkritumu savākšanas automašīnu ar manipulatoru, kas paredzēts dažādu konteineru tukšošanai, ļaujot vienā maršrutā iztukšot parastos atkritumu konteinerus, zvana veida konteinerus, kā arī pazemes konteinerus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.