Menu
 

Kino

25., 27.II Spēlfilma "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" Ādažos un Ikšķilē

25. februārī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā un 27.februārī plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā varēs noskatīties Viestura Kairiša vēsturisko attiecību drāmu “Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes”. Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs –, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi...

Lasīt vairāk...

26., 28.II Dokumentālā filma "Valkātājs" Siguldā un Katlakalnā

26. februārī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” un 28. februārī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā varēs noskatīties dokumentālo filmu "Valkātājs" (2019, Latvija). Katru gadu Eiropā nelikumīgi iekļūst apmēram 500 000 nelegālo imigrantu. Kāds no ceļiem uz Eiropas Savienību ved cauri Latvijas mežiem un purviem Krievijas pierobežā. Tur trīs gadus ir filmēta Ivara Zviedra filma.

Lasīt vairāk...

29.II Filma “Kārkli pelēkie zied” Babītes novada "Vietvalžos"

29.februārī plkst. 15.00 Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centra filiāle “Vietvalži” Spuņciemā aicina uz  kino seansu filmai “Kārkli pelēkie zied” (1961. gads, Rīgas kinostudija). Tā ir romantiska filma par vidusskolnieci Intu, kura ir aizrāvusies ar teātri un romantisko lomu tēlotāju Žani Mežmali. Meitene uzraksta vēstuli aktierim, tā izsaucot veselu notikumu lavīnu. Sēdvietas pie galdiņiem (līdzi var ņemt  cienastu), vietu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk...

29.II Spēlfilma "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" Lēdurgā

29. februārī plkst. 18.00 Lēdurgas kultūras namā varēs noskatīties Viestura Kairiša vēsturisko attiecību drāmu “Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes”. Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs –, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi...

Lasīt vairāk...

1.III Spēlfilma "Klases salidojums 2" Raganā, Salaspilī un Inciemā

1. martā plkst. 16.00 Krimuldas tautas namā un Salaspils kultūras namā "Rīgava" un plkst. 19.00 Inciema torņa ēkas 3. stāva zālē būs iespēja noskatīties spēlfilmu “Klases salidojums 2”. Visiem trim draugiem ir jāpaspēj gan uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, gan arī nokļūt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.
Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.