Menu
 

Mūzika

18.–20.VII Saulkrastu džeza festivāls

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls, kas šogad norisinās no 15. līdz 20. jūlijam "Minhauzena Undā" Saulkrastos, ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitātes kritērijiem. Festivāls notiek katru gadu kopš 1997. gada un piedāvā izcilu džeza mūziķu koncertus un jauno mūziķu meistarklases.

Lasīt vairāk...

20.VII Latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko melodiju koncerts "Mīlestība" Līgo parkā

20.jūlijā plkst. 19.00 Stopiņu novada Līgo parka estrādē izskanēs koncerts “Mīlestība” – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā. Pēc koncerta – zaļumballe kopā ar grupu “Galaktika”.

Lasīt vairāk...

20.VII Dziesminieka Kārļa Kazāka un čellistes Undīnes Balodes koncerts Siguldā

20.jūlijā plkst. 21.00 Siguldas pils paviljonā paredzēts dziesminieka Kārļa Kazāka un čellistes Undīnes Balodes koncerts. To, kādas dziesmas ieskanēsies koncertā, nezina neviens. Arī Kārlis ar Undīni nē. Dziesmas pašas atrod savu brīdi, pieskaņojoties vietai, laikam un klausītājiem. Pils paviljons būs atvērts iesildīšanai no plkst. 20.00. Pasākuma norises laikā būs atvērts “Valmiermuižas alus dārzs” un saldējumnīca “Siguldas saldējums”.

Lasīt vairāk...

21.VII Ingus Pētersona un kameransambļa "Livonia" koncerts Siguldā

21. jūlijā plkst. 11.00 Siguldas pils kompleksā "Muzikālo brokastu" koncertu ciklu noslēgs Ingus Pētersons un Ziemeļlatvijas kameransamblis "Livonia", kurā apvienojušies pieci mūziķi – Miks Vilsons (flauta), Elīna Kuduma (oboja), Valdis Drulle (klarnete), Andris Ādamsons (mežrags) un Aivis Klibinskis (fagots). Koncertā izskanēs skaņdarbi, kas izceļ katra instrumenta individuālo un neatkārtojamo skanējumu.

Lasīt vairāk...

21.VII Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts Daugavas muzejā

21. jūlijā plkst. 16.00 Daugavas muzeja brīvdabas koncertā muzicēs Ieva Akuratere un Aivars Hermanis. Dziedātāja Ieva Akuratere savā 60 gadu jubilejā klausītājus iepriecināja ar jaunu soloalbumu "Vēlēšanās", kas tapa sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani. Koncertā skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī citas abu mākslinieku sadarbībā radušās dziesmas.

Lasīt vairāk...

26.VII Akustiskās mūzikas koncerts pie Jaunolaines Mežezera

26. jūlijā plkst. 21.00 pie Jaunolaines Mežezera notiks akustiskās mūzikas koncerts. Piedalās: mūziķis Miks Dukurs, mūziķe Līga Rīdere un ģitārists Arturs Liede. Pirms tam, plkst. 20.00, būs radošās darbnīcas vides kopīgai rotāšanai, savukārt plkst. 20.00–22.30 darbosies grāmatu maiņas punkts (atnes kādu savu grāmatu un vietā izvēlies citu).

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.