Menu

Mūzika (10)

16., 17.XI Koncertuzvedums "Dziesma. Brīvība. Latvija" Carnikavā

16.novembrī plkst. 19.00 un 17.novembrī plkst. 14.00 Carnikavas pamatskolas sporta zālē veltījums Latvijas valsts 100. gadskārtā – latviešu patriotisko rokdziesmu un atmodas dziesmu koncertuzvedums "Dziesma. Brīvība. Latvija": “Tas ir stāsts par mums, par mani un Tevi, jo mums ir dots laiks, lai brīvu Latviju turpinātu savos darbos, domās un vārdos. Šis ir mūsu laiks.”

Lasīt vairāk...

18.XI Svētku koncerts "Dzied mana dvēsele, dzied..." Katlakalnā

18.novembrī plkst. 14.00 Katlakalna tautas nama saime aicina uz svētku koncertu "Dzied mana dvēsele, dzied...". Ar īpašu koncertprogrammu bērnu vokālais ansamblis "Lai skan", ģimeņu folkloras kopa "Lizda", folkloras kopa "Rāmupe", jauniešu deju kolektīvs "Katlakalns", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Savieši" un sieviešu koris "Magone". Ieeja ar rakstainu cimdu pāri.

Lasīt vairāk...

22., 30.XI Latvijas simtgadei un Daugavai veltīts koncertstāsts "Pūt vējiņi" Siguldā un Ādažos

22.novembrī plkst.19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” un 30.novembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā būs iespēja vērot Latvijas simtgadei un Daugavai veltītu jaunu koncertstāstu “Pūt, vējiņi”. Tas ir stāsts par cilvēka garu un Daugavu, par tiltu starp pagātni un šodienu, tiltu mūsu dzīvei, likteņiem un attiecībām, kas izskanēs Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Kārļa Lāča, Ulda Marhilēviča un daudzu citu komponistu melodijās.

Lasīt vairāk...

30.XI Koncertapvienības "Uzlūdz kungi" programma "Dzimtai zemei" Piņķos

30.novembrī plkst.19.00 Babītes novada kultūrizglītības centrā Piņķos uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem “Uzlūdz kungi” – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns. Jaunā koncertprogramma "Dzimtai zemei" klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.