Menu
 

Mūzika

20.IX Raimonda Paula un Andra Bērziņa koncerts "Es šonakt sēdēšu uz jumta" Ķekavā

20.septembrī plkst.19.00 Ķekavas kultūras namā notiks maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa koncerts “Es šonakt sēdēšu uz jumta”. Jaunajā dzejas un dziesmu programmā ir divpadsmit īpaši A. Bērziņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, gaidāmi arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

Lasīt vairāk...

20.IX Guntara Rača muzikāli literārā programma "Mīlestība ir" Mārupē

20.septembrī plkst. 19.00 Guntars Račs ar savu jauno muzikāli literāro programmu “Mīlestība ir” priecēs skatītājus Mārupes Kultūras namā. Autorvakarā Mārupes Kultūras namā piedalīsies grupas “Saldās sejas” un “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass). Īpašie viesi – dziedātāja Katrīna Bindere, kā arī vēl pavisam jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule un vēl kādi, iepriekš neizziņoti viesi.

Lasīt vairāk...

21.IX Koncerts "Alfrēdam Kalniņam 140" Siguldā

21.septembrī plkst. 19.00 ar jubilejas koncertu “Alfrēdam Kalniņam 140” koncertzāle “Baltais flīģelis” uzsāks 19. rudens–ziemas koncertsezonu, kurā klausītājiem un skatītājiem tiks piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma. Jubilejas koncertā, piedaloties Latvijas Nacionālās operas solistiem, Festivāla orķestrim un korim Jāņa Baltiņa vadībā, skanēs izcilā latviešu komponista, ērģelnieka, latviešu nacionālās operas pamatlicēja Alfrēda Kalniņa kantāte “Jūra” un slavenākās solodziesmas.

Lasīt vairāk...

26.IX Izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās" Ropažos

26.septembrī plkst. 19.00 Ropažu kultūras centrā paredzēta muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās". Populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti atveidos iemīļotās grupas uzstāšanos viņu jaunības laikā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš. Piedalās Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis, Inita Sondore, Ginta Krievkalna. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākas dziesmas.

Lasīt vairāk...

27.-28.IX Tradicionālo deju festivāls "Rijas Balle" Ķekavā

27.un 28.septembrī Ķekavas sākumskolas telpās norisināsies festivāls "Rijas Balle", kas pulcinās tradicionālās mūzikas  spēlmaņus,  dejotājus un deju interesentus, lai kopīgi piedzīvotu sen aizmirstu ballīšu tradīcijas atdzimšanu. Piektdien plkst. 19.00 un sestdien no plkst. 12.00 deju meistarklasēs būs iespēja apgūt deju pamatus un pilnveidot jau esošās zināšanas tradicionālās dejas mīļotājiem – Plakanpēdas valsis, Lietuviešu polka, fokstrots, iepazīšanās ar latviešu tango u.c. 

Lasīt vairāk...

27.IX Kaspars Tobis un Zane Zelmene ar projektu "7Synths" Siguldā

27.septembrī plkst. 20.00 Siguldas pils paviljona vasaras sezonas noslēgumā: “7Synths” – eksistenciālās elektroniskās mūzikas projekts, kura pamats ir mūziķis, komponists Kaspars Tobis (arī “Dzelzs Vilks”, JJO un “Dabas Koncertzāle”) un vizuālo darbu māksliniece Zane Zelmene, kura jau ieguvusi atzinību ar pētījumiem un instalācijām virtuālo un 3D tehnoloģiju pasaulē. Ar šādu nosaukumu ir izdoti jau 2 albumi, no kuriem viens ieguvis Gada balvu mūzikā “Zelta Mikrofons”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.