Menu
 

Mūzika

16.-17.XI Izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās" Baložos un Salaspilī

16.novembrī plkst. 15.30 Baložu pilsētas kultūras namā un 17.novembrī plkst. 15.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” paredzēta muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās". Populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti atveidos iemīļotās grupas uzstāšanos viņu jaunības laikā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš. Piedalās Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis, Inita Sondore, Ginta Krievkalna.

Lasīt vairāk...

17.XI Svētku koncerts Berģos

17.novembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Berģi” Garkalnes novada tautas deju kolektīvi un jauktais koris dāvina savai zemei, savai tautai, savam novadam skaistu dāvanu Latvijas Republikas proklamēšanas priekšvakarā – svētku koncertu “Vilksim košu zelta jostu apkārt savu tēvu zem’”. “Izdejosim skaistākās latviešu skatuviskās tautas dejas un ar skanīgām dziesmām sveiksim mūsu Latviju svētkos! Augstu laimi Latvijai!”

Lasīt vairāk...

22.XI Koncertprogramma "Sirdspuksti" Ādažos

22.novembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā ar izciliem mūziķiem un horeogrāfiem uz skatuves, iespaidīgām gaismas, skaņas vizualizācijām un plašu filmēto materiālu izskanēs svētku koncertuzvedums “Sirdspuksti”. Šoreiz muzikālā stāsta pamatā ir Cilvēks. Cilvēks kā filozofiska kategorija, kuru caurstrāvo  četri  dabas  pirmelementi – Uguns, Ūdens, Gaiss un Zeme.  Cilvēks kā sākums Mīlestībai, apliecinājums  dzīvei un  vēstījums par Dieva radītās pasaules kārtību.

Lasīt vairāk...

22.XI Grupas "Jumprava" jubilejas koncerta "XO" koncertmēģinājums Mālpilī

22.novembrī plkst. 19.00 Mālpils kultūras centrā iespēja dzirdēt grupas “Jumprava” 35 gadu jubilejas koncerta “XO” koncertmēģinājumu. Svētku reizē grupas puiši – Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un Ainars Ašmanis – uzrīkos vienu lielu, kārtīgu ballīti. Koncerta “XO” programma būs piepildīta ar labi zināmām dziesmām, kurām dziedāt līdzi, kā arī jauniem skaņdarbiem un sen piemirstām dziesmām jaunā skanējumā. Kopā ar grupu uzstāsies bundzinieks Nr.1 Rihards Fedotovs.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.