Menu
 

Svētki/sarīkojumi

22.IX Projekta Tūrisms kopā" noslēguma konference Ķekavā

22.septembrī plkst. 10.00  Doles Tautas namā Ķekavā, notiks “LEADER” sadarbības projekta “Tūrisms kopā” noslēguma konference. Tās dienas kārtībā būs gan atskaite par īstenotajām aktivitātēm un sasniegtajiem mērķiem, gan pētījums par Zemgales un Pierīgas sadarbības potenciālu un šo projektu, kā veiksmīgu atbalsta instrumentu sadarbībai. Interesantas tēmas tiks iztirzātas paneļdiskusijās – gan par to, kur informāciju meklē mūsdienu ceļotājs, gan par akreditētu gidu nozīmi veiksmīga tūrisma galamērķa prezentēšanā, gan par praksi jaunu tūristu piesaistes vietu veidošanā.

Lasīt vairāk...

24.IX Maģisko burbuļu triku izrāde "Mistery Bubbles" Ādažos

24.septembrī plkst. 18.30 Ādažu kultūras centrā paredzēts šovs bērniem un ģimenēm – maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”: burbuļu iluzionists Roberts Valdmans, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā. Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Lasīt vairāk...

26.IX Velobrauciens "Ķekavas un Doles salas stāsti"

26.septembrī notiks velobrauciens "Ķekavas un Doles salas stāsti". Būs iespēja klausīties teiku par apslēpto mantu Ķekavā, palūkoties uz Ķekavu no augšas, nogaršot Ķekavā ražotus sīrupus, apskatīt Ķeizarsalu, ieraudzīt Rīgas HES no cita skatupunkta, kā arī ienirt smaržojošo tēju pasaulē. Braucienu vadīs un izzinošus stāstus stāstīs gide Līga Petrāne.
Lasīt vairāk...

26.IX Dubultprieka tirdziņš Siguldā

26.septembrī no plkst.10.00 Stacijas un Raunas ielas stūrī Siguldā notiks Dubultprieka tirdziņš. Tajā varēs iegādāties dažādas lietas, kurām būs iespēja dot otru dzīvi: apģērbus, apavus, velosipēdus, spēles, grāmatas, sporta inventāru, interjera priekšmetus un citas lietas. Būs arī iespēja ziedot labdarībai. Apmeklētājiem ieeja ir bez maksas.
Lasīt vairāk...

26.IX Erudīcijas spēle "Prāta spēles. Latvijas kauss" Saulkrastos

26.septembrī plkst. 12.00 Saulkrastu kultūras namā "Zvejniekciems" notiks erudīcijas spēļu turnīra "Prāta spēles. Latvijas kauss 2020" posms. "Prāta spēles" ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka dalībnieki – viņi paši drīkst izvēlēties tēmas, kuras pārzina vislabāk. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties.

Lasīt vairāk...

26.IX Mores kauju 76. gadskārtas atceres pasākums Siguldas novadā

26.septembrī Siguldas novada Mores pagastā, Latviešu leģionāru brāļu kapos, norisināsies Otrā pasaules kara Mores kauju 76. gadskārtas atceres pasākumi. No plkst. 12.00 līdz 13.30 Mores kauju muzejā ikviens aicināts uz sarunām, diskusiju un viktorīnu “Iepazīsti Mores kaujas…” kopā ar Zemessardzes 27. Kājnieku bataljona galveno virsseržantu Jāni Liepkalnu. Pēc viktorīnas plkst. 13.30 norisināsies jauniešu gājiens no Mores kauju muzeja līdz Mores kauju piemiņas parkam.

Lasīt vairāk...

26.IX Pasākums "Satikšanās dzejā, mākslā un mūzikā" Inčukalnā

26.septembrī plkst.17.00 Inčukalna Tautas namā notiks pasākums "Satikšanās dzejā, mākslā un mūzikā". Būs iespēja tikties ar Inčukalna novada iedzīvotājiem, kuri raksta dzeju. Tāpat gaidāma Aijas Ausējas-Rudzītes jubilejas izstādes atklāšana, kā arī muzikāls priekšnesums – dziedās Inese Greste un Jānis Jakovļevs. Ieeja pasākumā bez maksas. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.