Menu
 

Svētki/sarīkojumi

29.V Tirgus un māksliniecisko kolektīvu koncerts Baložos

29.maijā plkst.9.00-14.00 Baložu Kultūras nama skvērā gaidāms vasaras ieskaņu tirgus, kurā būs iespēja iegādāties amatnieku darinājumus, mājražotāju gardumus, stādus un citas noderīgas lietas mājai un ģimenei. Savukārt plkst.12.00 priecēs Baložu māksliniecisko kolektīvu, solistu un viesu koncerts “Kur brauksiet, sīki putni?”.

Lasīt vairāk...

29.V Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā" Jaunmārupē

29.maijā Jaunmārupē pie ūdenstorņa notiks Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā": plkst.10.00 bērnu skrējiens; plkst.11.00 svētku atklāšana; plkst.11.30 koncertuzvedums “Ričijs Rū rīko koncertu”; plkst.12.30 grupa "Santehniķi"; plkst.13.00 Mārupes novada bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts "Sveika vasara!"; plkst.13.30 "Skeitparka diskusijas" kopā ar "M-up" jauniešiem; plkst.16.30 "Zinātniskais šovs" visai ģimenei; plkst.17.00 grupa "Citi zēni".

Lasīt vairāk...

29.V Sējas-Lojas veloceliņa atklāšanas brauciens

29.maijā tiks atklāts Sējas-Lojas veloceliņš, kopā dodoties Tautas braucienā. Programma: plkst.10.30 reģistrācija Lojas Sporta laukumā; plkst.11.00 pirmsskolas vecuma bērnu brauciens; plkst.11.30 Tautas brauciena starts pa grupām ar intervālu; plkst.13.00-14.00 dalībnieku sagaidīšana finišā Lojā; atpūta un sportiskas aktivitātes pie Gaujas tilta.

Lasīt vairāk...

29.V Iritas Rozentāles grafoloģijas meistarklase Olainē

29.maijā plkst.14.00 Olaines Vēstures un mākslas muzejā paredzēta rokraksta analīzes speciālistes Iritas Rozentāles grafoloģijas meistarklase “Veselīga attieksme pret sevi un rokraksts”. Meistarklase būs veltīta tam, kā rokrakstā atspoguļojas attieksme pret sevi un pašvērtējums. Tiks runāts arī par drosmi un ambīcijām, psihes stabilitāti. Galvenais ieguvums – uzzināsiet, kā ar rokraksta palīdzību veidot veselīgu attieksmi pret sevi, pacelt savu pašvērtējumu un uzlabot savu dzīves kvalitāti, lai vari katru dienu nodzīvot arvien pilnvērtīgāk, mīlot sevi un citus.

Lasīt vairāk...

3.VI Nodarbība "Uzdrīksties būt skaista" Daugmalē

3.jūnijā plkst.19.00 Daugmales Multifunkcionālajā centrā notiks nodarbība "Uzdrīksties būt skaista". Programmā: lūpu krāsu radošā darbnīca kopā ar "Pati" (katra dalībniece saņems pašas gatavoto lūpu krāsu skaistā dizaina iepakojumā); make-up pamati, demonstrējumi un kosmētikas maciņa izrevidēšana kopā ar Ilzi (līdzi jāņem savs kosmētikas maciņš).

Lasīt vairāk...

4.VI Lauku iepazīšanas pasākums "Atvērtās dienas laukos" Pierīgā

4.jūnijā noritēs Latvijas lauku iepazīšanas pasākums "Atvērtās dienas laukos" – visas dienas garumā būs atvērtas apmeklētājiem 227 saimniecības. Pasākumā piedalās pārtikas ražotāji, amatnieki, pirtnieki, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas, naktsmītnes un daudzi citi. Pasākuma dienā saimnieki piedāvā īpaši sagatavotas programmas un atlaides saviem ražojumiem un pakalpojumiem. Plašajā piedāvājumā ir gardumu degustācijas, saimnieku vadītas ekskursijas un stāsti par savu uzņēmumu un saimniekošanu, meistarklases, radošās darbnīcas, mājdzīvnieku skatīšana un mīļošana, pārgājieni, laivošana, makšķerēšana, izjādes, spēles, rotaļas, tirgošanās, pikniki, stāsta asociācijā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.