Menu
 

Svētki/sarīkojumi

24.-25.V "ZZ čempionāta" fināls Ropažu novadā

No 23.līdz 25.maijam plkst. 10.00-19.00 sporta kompleksā “333” Ropažu novadā norisināsies skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionāts” fināls. Ceturtdien par uzvaru savā grupā sacentīsies 5.-6.klašu skolēni, piektdien – 7.-9.klases un sestdien – 10.-12.klases. ZZČ finālā klases sacentīsies par 1. vietu starp saviem vienaudžiem, kā arī “Grand Prix” balvu visām klašu grupām – ceļojumu uz Ungāriju, bet pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aktīvā tūrisma centra “Eži” sarūpēto brīvdabas piedzīvojumu.

Lasīt vairāk...

24.V Latvijas Muzeju biedrības Gada balvas pasniegšana Doles salā

24.maijā plkst. 11.00 Daugavas muzejā Doles salā jau desmito gadu tiks pasniegta Latvijas Muzeju biedrības (LMB) Gada balva. Balvas mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu un kvalitatīvu muzeju nozares attīstību Latvijā. Konkursa kārtībā vērtētie muzeju projekti tiks godināti deviņās nominācijās, izceļot kvalitāti, pieejamību un nozīmi sabiedrībā. Apbalvošanas ceremonija notiks brīvā dabā Daugavas muzeja teritorija Doles salā un pulcēs kopā Latvijas muzeju profesionāļus, vienlaicīgi atzīmējot arī Starptautisko muzeju dienu.

Lasīt vairāk...

25.V Bērnu diena Lēdurgā

25. maijā plkst. 11.00 pie Lēdurgas kultūras nama norisināsies Bērnu dienas pasākums “Mēs katrs spējam brīnumus radīt”.  Plkst. 11.00 skanēs Lēdurgas kultūras nama bērnu kolektīvu un mūzikas skolas audzēkņu koncerts, savukārt plkst. 12.00 būs piepūšamās atrakcijas, sejas apgleznošana, spēles un rotaļas kopā ar pasaku varoņiem. Pasākuma laikā notiks lielu un mazu ziepju burbuļu pūšana kopā ar "Mārtiņa burbuļiem".

Lasīt vairāk...

25.-30.V Amatiermākslas kolektīvu festivāls "Salaspils dejo, dzied, spēlē" Salaspilī

No 25. līdz 30.maijam “Rīgavas” Mūzikas un mākslas dārzā Salaspils amatiermākslas kolektīvi aicina uz savu pirmo festivālu “Salaspils dejo, dzied, spēlē”. 25.maijā plkst. 20.30 – “Mini Buras”, “Micro Buras”, “Buriņas”, “Nano Buras”, “Burānes”, “Burburix”. 26.maijā plkst. 12.00 bērnu deju kolektīvs “Sienāzītis”, vokālie ansambļi “Dzeltenā zemūdene”, “Fantāzija”, “Mazputniņi”, “Vālodzīte”; plkst. 20.00 Salaspils amatierteātra izrāde "Šneiderienes".

Lasīt vairāk...

26.V Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā"

26.maijā, noslēdzot mācību gadu un atklājot vasaru, Mārupes novads aicina svinēt divpadsmitos Mārupes novada bērnu un jauniešu svētkus “Ar vasaru saujā”. Svētkus plkst. 10.30 atklās tradicionālais svētku gājiens no Mārupes Mūzikas un mākslas skolas uz svētku norises vietu Jaunmārupes ūdenstorņa pļavās, kur bērnus sagaidīs bezmaksas karuseļi, piepūšamās atrakcijas, “ZINOO” radošās darbnīcas, lielformāta spēles, radošās darbnīcas, meistarklases un citas aktivitātes.

Lasīt vairāk...

26.V Senioru deju kolektīvu festivāls "Ābeļziedu laikā" Baložos

26.maijā plkst. 12.00 Baložu pilsētas kultūras namā notiks 9. festivāls – radošā darbnīca  “Ābeļziedu laikā”. Piedalās senioru deju kolektīvi “Rudens roze” no Jelgavas, “Saulessvece” no Lielvircavas, “Čaukstenes” no Ānes, “Ozolzīles” no Remtes, “Veldze” no Jaunolaines un “Ābeļzieds” no Baložiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.