Menu
 

Svētki/sarīkojumi

28.IX Lībiešu diena "Meklējam lībiešus Turaidā!"

28.septembrī plkst.10.00-15.00 Turaidas muzejrezervāts aicina skolēnus piedalīties Lībiešu dienā “Meklējam lībiešus Turaidā!”, lai pusotras stundas garā piedzīvojumā interaktīvā veidā iepazītu Latvijas otras pamattautas – lībiešu – vēsturi. Lībiešu dienas mērķis ir popularizēt Gaujas lībiešu kultūras mantojumu un iedvesmot skolēnus iepazīt lībiešu tautas vēsturi un personības. Lībiešu dienā īpaši aicinām 1.–6. klašu skolēnus.

Lasīt vairāk...

29.IX Biznesa brokastis un diskusija Ulbrokā

29.septembrī plkst.10.00-12.30 Kultūras centrā "Ulbrokas pērle" paredzētas “SEB bankas” un Ropažu novada pašvaldības organizētās Biznesa brokastis un diskusija. Programmā: Dainis Gašpuitis, “SEB bankas” ekonomists – “Risku šūpolēs” (augstā inflācija, pirktspējas kritums un enerģijas cenas); Andris Lāriņš, “SEB bankas” Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs – “Klausoties Lafontēnu” (procentu likmes, naudas cena); diskusija.

Lasīt vairāk...

29.IX Dzejas pēcpusdiena ar dzejnieci Ingu Pizāni Baložos

29.septembrī plkst.15.00 00 Baložu bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz dzejas pēcpusdienu ar dzejnieci Ingu Pizāni. Dzejniece un sociālo tīklu satura veidotāja Inga Pizāne dzejā debitēja 2016. gadā ar krājumu "Tu neesi sniegs". 2019.gadā klajā nāca dzejnieces otrais krājums "Siena, ko nosiltināt", kas 2020.gadā saņēmis Ojāra Vācieša prēmiju. 2022.gada septembrī izdevniecība "Jāņa Rozes apgāds" laidusi klajā dzejnieces Ingas Pizānes trešo dzejas krājumu "Tas pats izmisums, tikai ar puķēm".

Lasīt vairāk...

30.IX Mežzinātnes pēcpusdiena Salaspilī

30.septembrī plkst.18.00-22.00 Latvijas Valsts mežzinātnes institūts (LVMI) "Silava" kopā ar Meža attīstības fonda un Salaspils novada domes atbalstu rīko Mežzinātnes pēcpusdienu. Tās ietvaros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās meža un mežzinātnes izziņas aktivitātēs. Ikvienam būs iespēja doties ekskursijā uz vienīgo Latvijas kultūraugu gēnu banku, uzzināt, kā priežu ģenētika ietekmē to izturību, aplūkot interaktīvas izstādes “Mijiedarbība” un “ieBRIST, bet NEpieBRIST”, kā arī piedalīties dažādās radošās un izzinošās darbnīcās.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.