Menu
 

Svētki/sarīkojumi

27.III Pasākums "Mūzikas republikas proklamēšana" Siguldā

27. martā plkst. 19.00 jauniešu iniciatīvu centrā "Mērķis" Siguldā norisināsies pasākums "Mūzikas republikas proklamēšana", ar kuru tiks atklāts projekts "Mūzikas republika", kas ilgs septiņus mēnešus. Uz atklāšanas pasākumu tiek aicināti potenciālie projekta dalībnieki, klausītāji, kuri ir gatavi atpūsties un izbaudīt vakaru, kā arī jebkurš cits, kurš vēlas sniegt artavu mūzikas telpas izveidē, ziedojot kādu instrumentu. Ziedot būs iespējams visa pasākuma garumā.

Lasīt vairāk...

28.III Nodarbība topošajām un jaunajām māmiņām Siguldā

Latvijas Dūlu nedēļas ietvaros 28. martā plkst. 11.00 Pērsieša ielā 2A, Siguldā, notiks nodarbība topošajām un jaunajām māmiņām "Rūpes par sevi pēc dzemdībām", kurā varēs uzzināt vairāk par to, kā piedzimst mamma un kā atjaunot savus fiziskos un emocionālos resursus pēc dzemdībām. Nodarbību vadīs sertificētas dūlas Līga Roze-Kļaviņa, Anita Oļukalna un Lita Dudele.
Lasīt vairāk...

29.III Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena "GaRo_ZA" Ropažos

29.martā plkst. 14.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā notiks Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena "GaRo_ZA". Pasākumu visas dienas garumā vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Šogad pasākuma programma tika mainīta, lekcijām un iedvesmas stāstiem pievienojot diskusiju par šodien aktuālu tēmu “Uzņēmēju un izglītības iestāžu savstarpējā sadarbība”, lp vadīs LTRK padomes priekšsēdētāja un Biznesa augstskolas “Turība” īpašnieka Aigars Rostovskis.

Lasīt vairāk...

29.III Mūzikas menedžeres Gunas Zučikas lekcija Siguldā

29. martā plkst. 16.00 koprades telpu birojā "Coworking Sigulda" Pils ielā 16, Siguldā, notiks mūzikas menedžeres Gunas Zučikas lekcija, kurā varēs dzirdēt viņas iedvesmas stāstu. Mūzikas industrija, tāpat kā citas radošās industrijas, balstīta uz kontaktiem, uzdrīkstēšanos un uzņēmību. Visa pamatā – radoša un ātra domāšana, būt un rīkoties pareizajā laikā un vietā.

Lasīt vairāk...

29.III Ceremonija "Siguldas novada Gada balva sportā 2018" Siguldā

29.martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies svinīgā ceremonija “Siguldas novada Gada balva sportā 2018”, kurā 17 nominācijās tiks godināti Siguldas novada labākie sportisti, komandas, treneri. Šogad novada sportisti un sporta darbinieki saņems balvas trīs kategorijās – augsto sasniegumu sportā, bērnu un jauniešu sportā, amatieru un tautas sportā.

Lasīt vairāk...

29.III Pasākums "Jauniešu gada balva 2018" Ķekavā

29.martā plkst. 19.00 Doles tautas namā notiks ikgadējā Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra organizētais pasākums “Jauniešu gada balva 2018”, kam šogad ir tēma “Caur smiekliem uz virsotnēm!”. Pasākuma ietvaros paredzēti muzikāli, mākslinieciski, kustīgi un skanīgi jauniešu sagatavoti priekšnesumi, savukārt vakara vadītājas lomā šoreiz iejutīsies radošā personība Sanda Dejus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.