Menu
 

Svētki/sarīkojumi

18.VII Tūrisma profesionāļu pieredzes apmaiņas brauciens Ķekavas novadā

No aprīļa līdz septembrim notiek pieredzes apmaiņas braucienu cikls tūrisma profesionāļiem, kas tiek organizēts projekta "Tūrisms kopā" ietvaros. Projektu īsteno biedrības "Pierīgas partnerība", "Lauku partnerība Lielupe" un "Partnerība Daugavkrasts" kopā ar Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novada pašvaldību. 18. jūlijā gaidāms brauciens pa Ķekavas novada tūrisma objektiem. 

Lasīt vairāk...

18.VII Pasākums dabā "Iepazīsti Latvijas novadus" Ikšķilē

18.jūlijā plkst. 17.30 Ikšķiles novadā notiks pasākums dabā “Iepazīsti Latvijas novadus”. Pārgājienā sākuma punkts būs slēpošanas trases starta laukums Līvu ielā, bet finišs – Dubkalnu ūdenskrātuve. Būs iespēja pildīt interesantus uzdevumus saistībā ar veselības veicināšanu, maršruta laikā apskatīt kultūrvēsturiskos un dabas objektus, bet pats galvenais – labi pavadīt laiku. Pasākumam nav vecuma ierobežojuma, tiks nodrošināta ēdināšana un balvas. Gaidīti ir dalībnieki no Ikšķiles, kā arī citiem novadiem.

Lasīt vairāk...

20.VII Seno prasmju apguves darbnīca Daugavas muzejā

20. jūlijā plkst. 10.00 Daugavas muzejā Salaspils novadā jau trešo reizi būs iespēja apgūt senās prasmes – kopā ar Latvijas Arheokluba biedri Luīzi Martu Aizpurvu varēs apgūt plāceņu cepšanu. Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar senāku laiku uztura specifiku, miltu iegūšanas tehnikām, kā arī speciālas krāsns veidošanu plāceņu apcepšanai.

Lasīt vairāk...

20.VII "Kaimiņu dienas" Kalngalē

20.jūlijā plkst.10.00 Carnikavas novada Kalngalē norisināsies “Kaimiņu dienas”, kas ir kļuvis par tradicionālu pasākumu, kurā novada ciemu iedzīvotāji aicināti veidot komandas un piedalīties sporta aktivitātēs “Kaimiņu četrcīņā” (volejbols, strītbols, futbols, spēka cīņas). Paralēli sporta spēlēm būs aktivitātes lieliem un maziem. Plkst. 21.00 balle kopā ar Vigaru un Vladimiru.

Lasīt vairāk...

20.VII Rožu svētki Siguldā

20.jūlijā no plkst. 11.00 Zaļās Villas kvartālā Siguldā notiks Rožu svētki. Plānots rožu stādīšanas “workšops” kvartālā. Iespēja izvēlēties un iestādīt savu rozi pilsētas centrā, kuru pēc tam nākt apraudzīt. “Kafijas galerijā” būs baudāmi rožaini deserti un dzērieni, kā arī “ART Studio Peahen” dalībnieku izstāde. “Laimes sienas workšops” – sienai tiks zīmēta sava roze, būs iespēja uz sienas atstāt savu Laimes kodu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.