Menu
 

Svētki/sarīkojumi

18.-21.IX Dzērveņu festivāls Olainē

No 18. līdz 21. septembrim Olaines Mežaparkā norisināsies "Dzērveņu festivāls 2019". 18.septembrī no plkst. 17.00 līdz 21.00 Popkorna skvērā būs iespēja baudīt aktivitātes ģimenei sadarbībā ar "Smilšu lampas" – zīmējumi smiltīs; radošās darbnīcas – sapņu ķērāji, mandalas, akmeņu apgleznošana; skaņu meditāciju "Pelde gongu skaņās kopā ar Ingu Rancāni".

Lasīt vairāk...

20.IX Olimpiskā diena Salaspilī

20.septembrī plkst.10.00 Salaspils sporta namā, tāpat kā daudzviet citur Pierīgā, norisināsies LOK rīkotās Olimpiskās dienas pasākumi, ko ievadīs olimpiskā vingrošana. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu.

Lasīt vairāk...

21.IX Rudens Stādu parāde un gadatirgus Siguldā

21.septembrī no plkst. 9.00 Siguldas Svētku laukumā, pateicoties lielajai nozares speciālistu un pasākuma apmeklētāju interesei, pirmo reizi vienlaicīgi ar Rudens gadatirgu norisināsies arī Rudens Stādu parāde. Vērienīgais pasākums rudenī pulcēs aptuveni 100 Latvijas stādu audzētāju, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari, kā arī piedāvājot plašu ziedu, augļu koku un ogulāju, dekoratīvo koku un krūmu stādu klāstu.

Lasīt vairāk...

21.IX Velo foto orientēšanās seriāls "Apceļo kaimiņus" un rudens ražas gadatirgus Mārupē

21.septembrī plkst. 10.00 Mārupes novadā notiks velo foto orientēšanās seriāla "Apceļo kaimiņus" pēdējais astotais posms. Pasākumā piedalās komandas 2-5 cilvēku sastāvā bez vecuma ierobežojumiem, kontrollaika beigas plkst. 15.00. Dodies piedzīvojumā un iepazīsti novadu krāšņākos skatus, apmeklē aktīvās atpūtas vietas un kultūrvēsturiskos objektus, un vienkārši pavadi laiku brīnišķīgā kompānijā!

Lasīt vairāk...

21.IX Pārgājiens "Pa senajām Baldones kūrorta takām, un ne tikai…"

21.septembrī plkst. 10.00 Ceriņu parkā Baldonē sāksies pārgājiens “Pa senajām Baldones kūrorta takām, un ne tikai…”, ko vadīs Baldones vēstures eksperte Zane Ulmane no Baldones tūrisma attīstības biedrības. Ap 14 km garais maršruts sastāvēs no divām daļām, katra apmēram 6-7 km gara (parks, sanatorijas tiltiņš, Dūņu purvs, Jēzīšu kalns, Mercendarbes muiža, Riekstukalns, Baltā pils u.c.). Kopējais ekskursijas laiks ir apmēram sešas stundas, to var iet arī pa daļām.

Lasīt vairāk...

21.IX Dārza svētki un Baltu vienības diena Saulkrastos

21.septembrī pie kultūras nama “Zvejniekciems” svinēs dārza svētkus. No plkst. 17.00 pie kultūras nama notiks rudens velšu apmaiņa. Ja Tavā dārzā ir pārāk daudz ābolu, kabači un ķirbji saauguši tik brangi, ka nāksies tos ēst vēl 3 gadus, nāc un apmaini tos pret ievārījuma burciņu, kas kādam citam aizķērusies pagrabā. Cepsim desas, rušināsim pelnos kartupeļus, iesim rotaļās un radoši darbosimies ar sezonas dārzeņiem.

Lasīt vairāk...

22.IX Baltu vienības uguns iedegšana Sauliešu pilskalnā

22.septembrī plkst. 20.00 Sauliešu pilskalnā Ķekavas novadā notiks Baltu vienības uguns iedegšana, uz ko aicina Katlakalna folkloras kopa “Rāmava”. Baltu Vienības diena tiek svētīta katru gadu 22.septembra vakarā. Pilskalnos, svētkalnos, senajās apmetņu vietās un daudzviet citur vietās, kas nozīmīgas baltu tautu senatnei, kopus mērķiem un vienības ideāliem tiek iedegtas Baltu vienības ugunis. Vienā laikā iedegtām ugunīm ir vienojošs spēks jo īpaši, ja tās līdzi nes vienotības domas.

Lasīt vairāk...

26.IX Tikšanās ar dzejnieci un mūziķi Elīnu Līci Baložos

26.septembrī plkst. 14.00 Baložu pilsētas bibliotēka  Dzejas dienu ietvaros aicina uz tikšanos ar dzejnieci un mūziķi Elīnu Līci. Viņa ir mūziķe multiinstrumentāliste, dzejniece, dziesminiece. Viņa bijusi postfolkloras/pasaules mūzikas grupas “Baobabs” dalībniece un piedalījusies arī Arņa Miltiņa mūzikla “Kaiju kalns” koncertuzvedumos, muzicējusi Lāsmai Kugrēnai veltītajā izrādē “Jaucības un nejaucības”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.