Menu
 

Svētki/sarīkojumi

28.III Tikšanās ar rakstnieci Zani Zustu Piņķos

28.martā plkst.17.00 Mārupes novada bibliotēkā Piņķos notiks tikšanās ar rakstnieci Zani Zustu, vairāku Latvijā populāru gan bērniem, gan pieaugušajiem veltītu grāmatu autori. Viņas grāmatas par pūcīti Ucipuci guvušas atzinību arī citur pasaulē. Pieaugušo literatūrā Zane fokusējas uz psiholoģiju un ir radījusi dižpārdokļus "Tarakāni manā galvā", "Tarakāni tavā galvā" un psiholoģisko romānu "Aiz durvīm".

Lasīt vairāk...

28.III Vilnas ziepju darbnīca Jaunolainē

28.martā plkst.19.00 Jaunolaines Kultūras namā plānota vilnas ziepju darbnīca, kurā plānots kopīgi radīt Jaunolaines smaržas un simbolu iedvesmotas vilnas ziepes, kuras tiks pārdotas 14.maija labdarības tirdziņā. “Piedalies, iesaisties un veidosim Jaunolaines koprades svētkus īpašus! Mīļi tiek gaidīti mazi un lieli jaunolainieši un visi, kuriem Jaunolaine ir svarīga!” aicina rīkotāji biedrība "Jaunolaines attīstībai".

Lasīt vairāk...

29.III Tikšanās ar alpīnistiem Kristīni un Kristapu Liepiņiem Siguldā

29.martā plkst.17.00 Siguldas novada bibliotēkā gaidāma cikla “Sarunas bibliotēkā” tikšanās ar alpīnistiem un grāmatas “Pamirs mana sirds mīlestībā” autoriem Kristīni un Kristapu Liepiņiem. Alpīnisti Kristīne un Kristaps Liepiņi dalīsies stāstos par saviem piedzīvojumiem un mīlestību pret kalniem, stāstījums tiks papildināts ar krāšņām fotogrāfijām.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.