Menu

Teātris (10)

24., 30.XI Kriminālkomēdija "Astoņas mīlošās" Babītes novada "Vietvalžos"

24.novembrī plkst. 18.00 un 30.novembrī plkst. 19.00 Babītes novada kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalžos” Babītes novada amatierteātris “Kalambūrs” aicina uz Robēra Tomā kriminālkomēdiju “Astoņas mīlošās” (režisors Māris Zabarovskis). Izrāde ir stāsts par astoņām atšķirīgām sievietēm, kuras vieno viens vīrietis – tēvs, vīrs, brālis, znots, draugs, mīļākais, svainis, saimnieks.

Lasīt vairāk...

24.XI Komēdija "Paldies tev, draudziņ!" Ādažos

24.novembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā Liepājas teātra viesizrāde – Dereka Benfīlda komēdija “Paldies tev, draudziņ!” (režisors Dž.Dž. Džilindžers). Patriks Samners ir TV šova vadītājs, kurš pamazām zaudē savu zvaigznes statusu. Viņš sarunā savā dzīvoklī tikties ar Regu – producentu, kas palīdzēs viņam atgūt popularitāti. Bet ko darīt, ja Regam ir ārkārtīgi augsti tikumības standarti, bet viņš dzīvoklī uz dīvāniņa ierauga neatvairāmi skaistu sievieti, zinot, ka Patrika sieva atrodas Parīzē?

Lasīt vairāk...

27.XI Leļļu izrāde "Sarkangalvīte un Vilks" Carnikavā

27.novembrī plkst. 10.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" radošā apvienība “Teātris un ES” piedāvā leļļu izrādi bērniem un vecākiem "Sarkangalvīte un Vilks". Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa prot karatē, dzied un mācās svešvalodas. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un kurus aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās?

Lasīt vairāk...

29.XI Sanktpēterburgas Valsts bērnu baleta teātra izrāde "Riekstkodis" Siguldā

29.novembrī plkst.19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja vērot Sanktpēterburgas Valsts bērnu baleta teātra izrādi “Riekstkodis”. Izrādes pamatā ir vācu romantisma laikmeta rakstnieka Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa pasaka “Riekstkodis un peļu ķēniņš”. Mūzika – Pēteris Čaikovskis, baletmeistars – Irina Safonova. Šis iestudējums iepazīstina jaunos skatītājus ar augstu klasiskā baleta mākslu. 

Lasīt vairāk...

30.XI, 7.XII Liepājas Goda teātra izrāde "Bļitka" Mālpilī un Berģos

30.novembrī plkst. 19.00 Mālpils kultūras centrā un 7.decembrī plkst. 19.30 kultūras centrā “Berģi” gaidāma Liepājas Goda teātra izrāde "Bļitka" Dž. Dž. Džilindžera režijā. Galvenajās un vienīgajās lomās Kaspars Gods un Egons Dombrovskis. Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī it kā nesākās speciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla...

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.