Menu
 

Teātris (8)

26.I Kriminālkomēdija "Astoņas mīlošās" Babītes novada "Vietvalžos"

26.janvārī plkst. 17.00 Babītes novada kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalžos” Babītes novada amatierteātris “Kalambūrs” aicina uz Robēra Tomā kriminālkomēdiju “Astoņas mīlošās” (režisors Māris Zabarovskis). Izrāde ir stāsts par astoņām atšķirīgām sievietēm, kuras vieno viens vīrietis – tēvs, vīrs, brālis, znots, draugs, mīļākais, svainis, saimnieks.

Lasīt vairāk...

28.I Izrāde bērniem "Mana dzimšanas diena" Lēdurgā


28. janvārī plkst. 16.00 Lēdurgas kultūras namā radošā apvienība "Teātris un es" piedāvā komēdiju bērniem "Mana dzimšanas diena". Izrāde ir veidota tā, lai mazie skatītāji pirmskolas un sākumskolas vecumā aktīvi piedalītos tās norisē. Kopā ar izrādes varoņiem bērni varēs mesties aizraujošā dzimšanas dienas svinēšanas priekā!
Lasīt vairāk...

31.I, 5.,14.II Izrāde "Viņi melo labāk" Baložos, Mārupē un Ādažos

31. janvārī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā, 5. februārī plkst. 19.00 Mārupes kultūras namā un 14. februārī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā varēs noskatīties izrāžu apvienības “Panna” iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Lasīt vairāk...

1.II Muzikāla bērnu izrāde "Trīs sivēntiņi un vilks" Vangažos

1. februārī plkst. 10.00 Vangažu kultūras namā priecēs muzikāla bērnu izrāde "Trīs sivēntiņi un vilks", kas būs gan pamācoša un dažādiem vecumiem saistoša, gan ar patīkamu un jēgpilnu scenāriju un radošu scenogrāfiju, lai bērni varētu attīstīt savu fantāziju. Šis stāsts ir par draudzību un tās vērtībām, ka labais ir un paliek labais. Ieeja 4 eiro.

Lasīt vairāk...

3., 7.II Cirka izrāde "Alise Aizspogulijā" Ķekavā un Siguldā

3.februārī plkst. 14.00 Ķekavas kultūras namā un 7.februārī plkst. 18.30 Siguldas pagasta kultūras namā cirka kolektīvs “Argo” no Ukrainas pilsētas Mariupoles piedāvā cirka izrādi "Alise Aizspogulijā". Tēlaina, teatralizēta cirka programma aizvedīs uz maģisku bērnības pasauli, kurā varēs satikt Alisi, Češīras kaķi, ultravioletos spokus, kāpurus, gigantiskus sienāžus, milzu taureņus un Siržu karalieni.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.