Menu
 

Teātris

20.-21.IX Leļļu izrāde "Nelūgtais ciemiņš" Krimuldā un Berģos

20.septembrī plkst.10.00 Krimuldas tautas namā un 21.septembrī plkst. 11.00 kultūras centrā “Berģi” radošā apvienība "Teātris un es" piedāvā leļļu izrādi bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā "Nelūgtais ciemiņš".  Vāvere un viņas draugi dzīvoja mierīgu dzīvi, līdz kādu dienu viņi izdzirdēja dīvainu skaņu… Pie viņiem ir ieradies nelūgts ciemiņš! Lielām ausīm, milzīgām acīm un briesmīgi garu un baisu degunu! Kas ir šis svešinieks, un ko viņš te meklē? 

Lasīt vairāk...

25.IX Dailes teātra izrāde "Alvas sieviete" Siguldā

25.septembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs skatāma Dailes teātra izrāde "Alvas sieviete". Stāsts par diviem radošiem cilvēkiem – Džoiju un Džeiku, kuri meklē atbildi uz jautājumu, kā dzīvot dzīvi īsti, patiesi, piepildīti un jēgpilni. Kā nepazaudēt savu sirdi, bet, ja to nākas zaudēt, kā dzīvot tālāk? Katram no viņiem, iespējams, būs jārod sava atbilde un savi ceļi, kā pie tās nonākt, taču viņus vieno neredzama, bet spēcīga saikne...

Lasīt vairāk...

25.IX Komēdija "Viņi melo labāk" Baložos

25.septembrī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā varēs vērot “Pannas teātra” iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzama. “Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!

Lasīt vairāk...

26.IX Jautra izrāde bērniem "Māja zem varavīksnes" Baldonē

26.septembrī plkst. 18.00 Baldones kultūras centrā radošā apvienība “Teātris un ES” aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem "Māja zem varavīksnes". Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas?

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.