Menu
 

Sports

26.VI Jauno Jātnieku skolas kausa izcīņa iejādē Inčukalnā

26.jūnijā no plkst.9.00 Jauno Jātnieku skolas (JJS) sporta centrā Inčukalna novada “Zustrenes” norisināsies JJS kausa izcīņa iejādē. Sacensības norisināsies trijās shēmās bērniem, junioriem un amatieriem, kā arī Mazās balvas un Vidējās balvas ieskaitē. Sacensības organizē biedrība “Jauno Jātnieku skola” sadarbībā ar Latvijas jātnieku federāciju.

Lasīt vairāk...

27.VI "Mercure Rīga" kausa izcīņas finālspēles futbolā Salaspilī

27.jūnijā Salaspils stadionā notiks pirmssezonas tradicionālās "Mercure Rīga" kausa izcīņas finālspēles futbolā, kurās tiksies divu apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji. Plkst. 14.00 trešo vietu turnīra kopvērtējumā izspēlēs FK "Smiltene"/BJSS un sporta klubs "Super Nova", bet plkst. 16.30 finālā tiksies FK “Tukums 2000”/TSS un "Albatroz SC"/FS "Jelgava" futbolisti.

Lasīt vairāk...

Slēpņu spēle "Spēka zīmes 2021" Ķekavas novadā

12.jūnijā pirmsjāņu tirdziņu norises laikā pie Jaunu ideju centra Ķekavā atklāta slēpņu spēlē “Spēka zīmes 2021”, kurā var piedalīties Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi. Spēle norisināsies no 12. jūnija līdz 22. augustam. 27. augustā izlozē tiks noskaidrots galvenās balvas ieguvējs, kā arī veicināšanas balvu ieguvēji. Galvenā balva – kalnu velosipēds no SIA “Gandrs”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.