Menu
 

Sports (11)

23.I Telpu orientēšanās tūres pirmais posms Siguldā

23.janvārī no plkst. 19.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās norisināsies Telpu orientēšanās tūres pirmā posma sacensības. Šī ir speciāla orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Pieejamas divas distances. Ikviens dalībnieks var startēt abās distancēs, no sākuma izejot vienu, un tad startējot otrā distancē. Finišs tiek slēgts plkst. 21.00.

Lasīt vairāk...

24.-26.I Latvijas florbola čempionāta spēles Inčukalnā, Ķekavā, Saulkrastos un Ulbrokā

No 24.līdz 26.janvārim Pierīgā paredzētas vairākas Latvijas florbola čempionāta spēles vīru komandām. Ceturtdien plkst. 20.00 Inčukalna sporta kompleksā SK “Coyote” florbolisti otrās līgas spēlē uzņems florbola klubu “Vārme”, bet piektdien tajā pašā laikā “Ķekava” virslīgas mačā tiksies ar Talsu NSS/”Krauzers” vienību.

Lasīt vairāk...

25.-27.I Latvijas kausa izcīņas pirmais posms kalnu slēpošanā Siguldā

No 25.līdz 27.janvārim Siguldā, Pilsētas trasē, norisināsies Latvijas kausa izcīņas pirmā posma sacensības kalnu slēpošanā. Atbilstoši provizoriskajai programmai, piektdien plkst.11.00 sāksies milzu slaloma sacensības elites un junioru grupās un plkst. 16.00 supergigants jauniešiem un meistariem. Sestdien plkst. 9.00 pirmās slaloma sacensības junioriem, 11.15 slaloms elitei, bet 14.45 milzu slaloms meistariem un junioriem.

Lasīt vairāk...

25.-26.I Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā un skeletonā Siguldā

25.un 26.janvārī Siguldā notiks Eiropas kausa izcīņas šīs sezonas pēdējais posms bobslejā un skeletonā, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas junioru čempionāts. Piektdien no plkst. 14.00 notiks sacensības bobsleja divnieku ekipāžām vīriem un dāmām, sestdien plkst. 10.00 pirmos braucienus veiks skeletonisti un skeletonistes, bet plkst. 14.00 otrās bobsleja divnieku sacensības vīriem.

Lasīt vairāk...

26.-27.I Latvijas Apvienotās badmintona līgas 4.posms Inčukalnā

26.un 27.janvārī no plkst.8.00 Inčukalna sporta kompleksā norisināsies Latvijas Apvienotās badmintona līgas ceturtais posms. Sestdien notiks sacensības vienspēlēs A grupā vīriešiem un sievietēm, dubultspēlēs sievietēm un vīriešiem, kā arī jauktajās dubultspēlēs, bet svētdien – B un C grupās vienspēlēs vīriešiem, B grupā sievietēm un dubultspēlēs vīriešiem un sievietēm B grupās.

Lasīt vairāk...

29.I Latvijas Basketbola līgas spēles Ķekavā un Carnikavā

29.janvārī plkst. 20.00 Ķekavā notiks Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēle otrā posma turnīrā par 1.-12.vietu. Mājinieki basketbola kluba “Ķekava” spēlētāji sacentīsies ar Rīgas Stradiņa universitātes komandu, kuru pārspēja pagājušā gada LBL2 finālsērijā. Savukārt plkst. 20.30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē notiks LBL trešās divīzijas spēlē – deviņu labāko komandu turnīrā BK “Carnikava” basketbolisti tiksies ar basketbola klubu “Talsi”.

Lasīt vairāk...

1.-3.II Latvijas kausa izcīņas otrais posms kalnu slēpošanā Siguldā

No 1.līdz 3.februārim Siguldā, Pilsētas trasē, plānotas Latvijas kausa izcīņas otrā posma sacensības kalnu slēpošanā. Provizoriskā sacensību programma liecina, ka piektdien notiks milzu slaloma sacensības elites un junioru grupas, kā arī supergiganta sacensības jauniešiem un meistariem. Sestdien divas slaloma sacensības junioriem un elitei, kā arī milzu slaloms jauniešiem un meistariem, bet svētdien – slaloms visās vecuma un meistarības grupās.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.