Ķekavas novada domē nav vienprātības par Baldones estrādes pārbūvi
- Publicēts Pašvaldības
Ķekavas novada domē nav vienprātības par Baldones estrādes pārbūvi, intervijā aģentūrai LETA atzina novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire (JV).
Ķekavas novada domē nav vienprātības par Baldones estrādes pārbūvi, intervijā aģentūrai LETA atzina novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire (JV).
Olimpiskās bēgļu komandas breikdensa sportiste Maniža Talaša diskvalificēta no sacensībām pēc tam, kad pirmskvalifikācijas cīņā viņai bija apmetnis ar uzrakstu "Free Afghan Women" ("Brīvību afgāņu sievietēm").
Gan valdēm, gan arī padomēm lielākajos uzņēmumos un akciju sabiedrībās ir jāsaprot un jāpieiet kiberdrošībai kā uzņēmuma mēroga riska pārvaldības jautājumam, tas nav tikai IT speciālistu jautājums, uzskata Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents un vadītājs Latvijā Andris Grafs.
Lietavu postījumu novēršanai Baltezerā Ādažu dome piešķīrusi 8466 eiro, liecina informācija pašvaldības tīmekļvietnē.
Piektdien pēcpusdienā Olaines novadā, mēģinot nodzēst aizdegušos automašīnu, cietis cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Darbinieku pieredze, ko veido tādi psihoemocionālās labbūtības aspekti kā laba emocionālā pašsajūta darbā, sabalansēta darba slodze, elastīgs darba laiks, darba un privātās dzīves līdzsvars, ir viens no galvenajiem “hibrīddarba” virzītājspēkiem.
Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrētas piecas zādzības no mājokļiem, kā arī trīs automašīnu zādzības, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.
Aizvadītajā naktī Ķekavas novada Daugmales pagastā dzēsts ugunsgrēks kādā publiskā objektā - divstāvu guļbūvē, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Latvijas futbola trešās līgas Centra grupas turnīrā divu Pierīgas klubu savstarpējā cīņā piektdien vakarā Salaspils stadionā JFK “Daugava”/Salaspils Futbola akadēmijas komanda otro reizi sezonā pārspēja Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” dublierus.
Pienākot pensijas vecumam, nereti cilvēks ieslīgst pārdomās par to – ko tad tālāk? Darba pienākumu gūzma aiz muguras, sācies ilgi pelnītais atpūtas laiks, bet kā to izbaudīt un neieslīgt pesimistiskās domās? Profesors, gerontologs, festivāla “Zelta ritmi” vēstnesis Jānis Zaļkalns dalās padomos, kā neieslīgt sevis žēlošanā un saglabāt optimismu pat tad, kad spoguļattēls krietni mainījies un neesam vairs “devītā viļņa” virsotnē.