Foto: Nosvinēta komēdijas "Rabarberu vīns" pirmizrāde; drīz tā gaidāma Ropažos
- Autors: Apriņķis.lv
Foto - Ieva Romaško
Pagājušās nedēļas nogalē Madonas Kultūras nama pārpildītajā zālē notika Aivas Birbeles jaunās komēdijas "Rabarberu vīns" pirmizrāde. Tās laikā valdīja visplašākā emociju gamma, un publika izrādi uzņēma ar smieklu šaltīm un ovācijām.
Izrāde vēsta par divu kaimiņpāru spēlītēm latviešu stilā, un – vai nu vīna dēļ, vai pašu kaislību un vēlmju dēļ – notikumi būs tests abu pāru uzticībai šajā koķetas sievišķības un maskulīnas vīrišķības pilnajā viencēliena lugā, vēsta uzveduma autori.
Nākamā izrāde notiks šonedēļ Kuldīgā (uz to visas biļetes jau ir pārdotas), bet 21.decembrī izrāde plānota Ropažu Kultūras namā. Biļetes – "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.
Saistītie objekti
- Kamaniņu braucēju komandai Vinterbergā piektā vieta stafetē
- Ceļu satiksmes negadījumā Ulbrokā gājis bojā automašīnas vadītājs
- Latvijas kamaniņu braucēji Vinterbergā ārpus labāko sešniekiem
- Ropažu novadā izsludināta pieteikšanās Jauniešu gada balvai
- Ķekavieši pirmo reizi sezonā pārspēj Ulbrokas florbolistus
Foto galerija
View the embedded image gallery online at:
http://www.aprinkis.lv/index.php/kultura/47851-foto-nosvineta-komedijas-rabarberu-vins-pirmizrade-driz-ta-gaidama-ropazos#sigProId7795d15e63
http://www.aprinkis.lv/index.php/kultura/47851-foto-nosvineta-komedijas-rabarberu-vins-pirmizrade-driz-ta-gaidama-ropazos#sigProId7795d15e63
