Menu

 

Svētdiena, 25 maijs 2025

Olaines novadā pēc tiesībsarga ieteikuma svītro prasību par deklarēšanās ilgumu mājokļa palīdzības saņemšanai

Olaines novada pašvaldība pēc tiesībsarga rekomendācijas svītrojusi prasību par deklarēšanās ilgumu novadā, kas nepieciešams, lai atsevišķas iedzīvotāju grupas saņemtu mājokļa palīdzību, liecina pašvaldības publiskotie grozījumi saistošajos noteikumos "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā".

Lasīt vairāk...

Lasāmgabals. Uz neredzēšanos!

Nezinu, vai jums ir trāpījušies dīvaini sirdsāķīši, bet Ievai ir īpašs talants tādus atrast. Viņa, aizņemta sieviete, meklēja boifrendu dažādās iepazīšanās vietnēs. Scenārijs nemainīgs: vispirms sarakste elektroniskā formātā, pēc tam sazvanīšanās un visbeidzot – tikšanās. Turpinājumā, kā sanāk: kafejnīca, restorāns, pastaiga gar jūru, teātra izrādes skatīšanās vai, nebūsim ortodoksāli tikumīgi, daudz tuvāks kontakts.

Lasīt vairāk...

Aptauja. Vai šopavasar nodarbojaties ar dārza darbiem?

Laikā, kad dārzkopības veikalos un stādu audzētavās pieaug apmeklētāju skaits, kļūst skaidrs – pavasaris ir klāt. Vai tā būtu lodžija, palodze, dārzs vai siltumnīca – kaut kas noteikti tiek iestādīts. Augi ne vien priecē acis ar savu zaļumu un krāšņumu, bet nereti nonāk arī uz mūsu galda, papildinot maltīti ar pašu audzētu svaigumu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.