Menu

 

Pirmdien avārijās Rīgas reģionā cietuši pieci cilvēki

  • Autors:  LETA
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Pirmdien Latvijā reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta seši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Pirmdien pieci cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, bet viens - Latgalē. Viens no cietušajiem bija gājējs.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija pirmdien aizturējusi 11 vadītājus: piecus - Rīgas reģionā, bet pa diviem - Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. Aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas. Deviņi no aizturētajiem vadītājiem pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem pirmdien noformēts 161 protokols: Rīgas reģionā sodīti 64 autovadītāji, Vidzemē - 51, Latgalē - 27, Kurzemē - 10, bet Zemgalē - deviņi autovadītāji. Viens vadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija pirmdien noformējusi 397 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.